Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 10h9d freeplay

• sakfa
      sakfa
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 2
      Oto rozdanie :

Moje rozumowanie przy grze było mniej więcej takie:
      1. check żeby zobaczyć flopa za darmo - widzę parę nie-top i draw do średniego flusha (w talii zostały 3 karty wyższe od mojej T, żeby zniszczyć mojego ewentualnego flusha)
      2. przeciwnik daje check, ja stawiam BB, mając w sumie nadzieję na pulę za darmo, ale przeciwnik sprawdził
      3. po turnie check przeciwnika, stawiam 2BB - wydaje mi się to teraz błędem, ale miałem nadzieję na wygraną parą 10 no i wciąż draw do flusha
      4. river daje mi trójkę 10 - wchodzę all-in i przegrywam z full-house przeciwnika

wiem, że z SSS ma to mało wspólnego, ale nie o to pytam, tylko proszę o wypunktowanie wszystkich błędów, jakie popełniłem w tym rozdaniu

ps: czy rozdania przedstawiane jako screenshot z historii titanpoker są dopuszczalne czy na przyszłość wrzucać przekonwertowane z PokerTracker'a? (którego na razie nie miałem, stąd ss)
  • 2 odpowiedzi
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Koleś dostał seta już na flopie i grał slowplay, ja bym grał na flopie check, na turnie check, a na river bet w wysokości puli, jeśli napotkałbym raise to fold. Miałeś tutaj tylko middle-pair bez kickera a on prędzej czy później i tak dążyłby do all-ina.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      check/fold od poczatku do konca cos takeigo na tym limicie nie warto ryzykowac za maly budzet jeszcze masz na jakies kombinacje!!