Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

MEGA challenge 20k $ do końca roku

• nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      na forum od: 10.12.2009 Posty: 1 085
      Yo.
      W skrócie. Ostatnio dopadł mnie straszny leń. Trwa już to co najmniej pół roku. Volume kuleje, ostatnie pół roku to średnio 65godzin przy stolikach miesięcznie, kilka sesji turniejowych. Kiedyś cisnąłem 200h/miesiąc i miałem czas na życie. Teraz mam dużo czasu, a nic z życiem nie robię. Przyszedł czas, żeby sprawdzić czy jestem jeszcze w stanie pocisnąć czy po prostu się wypaliłem.
      Okres ku temu nie najlepszy ( lato, wakacje, zimne browary nad wodą ), ale ze względu na ostatnie info dot. nowej ustawy hazardowej, jest to ostatni dzwonek, żeby spiąć poślady i zacząć zapierdalać.
      Albo wracam do gry, albo za pół roku szukamy roboty.

Cel główny:
      20k$ do końca roku ( cash + mtt + RB )
      Utrata 12kg wagi ( redukcja tłuszczu )

Cele na lipiec:
      Volume: 120 godzin gry ( stopniowo będę zwiększał, ostatnio stołów coraz mniej więc ciężko solidny volume wykręcić, nie można od razu tez przypierdolić z grubej rury, żeby nie paść na początku challengu )
      ilość mtt: 300 mtt ( w kwietniu i w maju udało się zrobić po 260mtt, średnia w tym roku to tylko 125 mtt, docelowo chciałbym grać około 600/700 mtt miesięcznie )
      VPP: 8k
      Waga: -3kg

Co gram?
      PL i NL Omaha8 25$ i 50$, czasami jakieś shoty na stawki 100$-200$ :f_love:
      Do casha dorzucam MTT Omaha8, póki co mikro turki.

Siłka i dieta:
      7 podejście do siłki i redukcji. Dieta rozpisana, trening ułożony, chęci są, wszystko idzie fajnie dopoki nie przyjdzie jakaś impreza. Później dochodzę do siebie kilak dni, a wszystko co wypracowałem przez tydzień-dwa chuj strzela, i tak w kółko ...
      Obecna waga 97kg, chciałbym do końca roku dojść do 85kg i zrobić w końcu masę.

Raz na tydzień postaram się robić jakieś updejty, mam nadzieję, że uda mi sie w końcu zmobilizować, a wątek nie umrze za kilak tygodni.
  • 66 odpowiedzi
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 283
      Zmierz sobie jeszcze pas i zrób analizę składu ciała (kosztuje 10-20zl), samo zrzucenie wagi to połowa sukcesu :D

GL!
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Bump.
      2 tygodnie ostrego grindu za mna. Dawno tak nie cisnąłem, więc jestem zadowolony. Nie jest to jeszcze 100% tego na co mnie stać, ale powoli się rozkręcam.

Początek pokazał już, że z kilku celów bedę musiał zrezygnować. VPP i volume w cash.
      Cash od dłuższego czasu umiera. Jeszcze 3 lata temu chodziło spokojnie 10 stolików z limitu 25$, pamiętam jak zaczynałem to grałem nawet 8 stołów FR, a teraz bieda straszna.
      Jak siądzie 2-3 regów to zrobi się jeszcze w okolicach 5-6 stołów, + 1-2 wyżej, ale w większości dnia do gry są 1-2 stoły. Ciężko wycisnąć volume z tego, a wkręciłem się już poważnie w mtt i wolę tam skupić uwagę. Stoliki dokładam jak mam miejsce i jak siedzą fishki i randomy. Ogólnie w lipcu 51godzin gry na cashu.

Druga sprawa vpp. Też się nie uda raczej tego dograć. Najwięcej vpp idzie z cashu. Nie ma volume nie ma vpp. Przez ostatnie 3 lata miałem SN, w tym roku jednak trzeba będzie jednak zrezygnować. NA siłę nie ma co robić, ale odkąd starsy zmieniły system rejkbacku, ten status wcale juz takich korzyści nie daje jak kiedyś. Tak więc odpuszczam. W lipcu 3,3k vpp i 44k w roku.

MTT: Na mtt skupiam się najbardziej. Na dzien dzisiejszy ponad 270 turków. Było już kilka fajnych wyników. Po ostatnich info dotyczących nowej ustawy hazardowej, trzeba się już wziąć ostro do gry i odkładać na wyjazd.

Siłka. Dieta jest, przez 2 ostatnie tygodnie praktycznie 100% + plus treningi. W sobotę na wadzę widziałem 95kg. Od niedzieli wpadło niestety troche piwek i nie odwiedziłem tez dotąd siłowni. Gram sesje od 16.00 do 3.00, czasem siedzę dłużej i ciężko mi to trochę pogodzić. Wcześniej kończyłem o 1.00 i jechałem jeszcze na trening, ale to było już hardcorowe, do tego uciekało sporo fajnych turków. Długo bym tak nie pociągnął. Postanowiłem dokonać trochę zmian. Dietę ciągne dalej, może nie w 100% ale jest. Natomiast na treningi będę chodził w wolnym czasie. Priorytetem teraz volume w mtt.

2 fajne wyniki z wczoraj:

Zasuwam do apteki po proszki i dopalacze, a pozniej ostatnia sesja w tym tygodniu.
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Powrot po weekendzie i 2gie miejsce w omanii. Mialem goscia 3 razy na allinie,z lepsza reka, ale tego dnia byl niesmiertelny.

• tillyadrop
      tillyadrop
      Basic
      na forum od: 06.11.2008 Posty: 23
      i jak tam idzie
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Lipiec zakończony. Wyniki średnie, ale ogólnie jestem zadowolony.

Volume dobry, zwłaszcza w mtt gdzie udało się dobić prawie do 500.
      W końcówce gorszy run, zwłaszcza w weekend, gdzie grałem mega dużo, ale lekki downswing + tilt co mi się rzadko zdarza i zacząłem trochę szaleć. :P
      Powoli zacząłem już dorzucać turki 27$. Do końca wakacji chciałbym już na stałe wbić na te stawki, wtedy można ułożyć już fajny schedule i cisnąc grubo.

Mtt z lipca:

W sierpniu chciałbym powtórzyć volume i zbliżyć się do 500. Prawdopodobnie na 10dni będzie wyjazd na urlop, ale mimo wszytsko wierzę, że się uda bo coraz lepiej mi się gra mtt, są wyniki i chęci budowania rolla i wspinania się po stawkach.

Przy stolikach cash spędzone 72 godziny. Nie będę się spinał na volume bo wole się skupić nad mtt. Jak mam kilka turków w grze to wtedy jak są lightowe stoliki to dorzucam 1-2.

VPP w lipcu 4,7k. Obronić SN będzie cięzko, ale się nie poddaje.

Ok, zaczynam kolejna sesyjkę dziś. Dziś wpadło lekko ponad 200$ za 2gie miejsce w psko 27$. W hu miałem mega fisha, miał na starcie przewage 1:2.
      Niestety nie siadła ważna akcja gdzie miałem 63%. Gdyby to siadło to bym to shipował, a tak to tylko 2gie miejsce i +220$, a gośc miał tyle bonty, że za wygraną wziął 990$.

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/20130078_9960D3468C
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Początek miesiąca w mtt strasznie slaby, zmęczenie grą, dużo coolerów a większość flipków nie chciała wchodzić. Wczoraj zrobiłem sobie więc wolne. Dziś wystartowałem z sesją o północy, wpadły 2 HU niestety żaden nie domknięty, ale coś się dzieje przynajmniej. W cashu na odwrót, żre z fishkami strasznie, flipy w moją stronę i lecę powyżej ev sporo. Jutro chlanie na zlocie, może uda się do niedzilei wieczora wytrzeźwieć i coś zagrać. Przyszły tydzień trzeba cały cisnąć :f_drink:

• tillyadrop
      tillyadrop
      Basic
      Cash grasz tylko na PS ? omahe8 ?

powodzenia
    • tillyadrop
      tillyadrop
      Basic
      jak tam idzie
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Napisane przez tillyadrop
      Cash grasz tylko na PS ? omahe8 ?
      Omaha8, cash tylko na P*.

Od 10dni nic nie gram, urlop. W poniedziałek/wtorek powrót do grindu, ostatni weekend na doładowanie akumulatorów.
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Dzis się trochę nudziłem, miałem nie grać jeszcze przez weekend, ale w turku o 12.00 był spory overlay, odpaliłem z late rega 10 minut przed końcem i siadło 4te miejsce.
      Trochę niedosyt bo FT był dosyć łatwy i nie siadła pula gdzie miałem 72% ( co w omaha8 pre flop jest mega monsterem), a mógłbym wtedy jeszcze coś podziałać.

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/20347167_58BBFA9921

Może coś włączę jeszcze przed północą, jutro trzeba zaplanować następny tydzień i chyba zagram już pod wieczór porządna sesję.
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Akcja roku, quads vs "quads" :wtf:

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/20358199_351CCAC9E6
    • MWaler
      MWaler
      Brąz
      na forum od: 10.04.2012 Posty: 3 099
      :gl:

Trzymam kciuki aby się udało !
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Wreszcie coś siadło. Volume w tym miesiącu kuleje strasznie, za dużo wolnego sobie zrobiłem i teraz nie mogę wrócić do grindu.

• nobolandia
      nobolandia
      Brąz

Ostatnio siada tylko w hyperkach, chyba jestem luckboxem :f_cool:
    • ahir2013
      ahir2013
      Złoto
      na forum od: 14.04.2014 Posty: 314
      Siema masz moze do polecenia jakies materialy dotyczate omahy hi/lo? Rozgladalem sie troszke i wyglada na to ze biednie to wyglada.
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Sam się uczyłem i do wszystkiego doszedłem sam. Od 2011 grałem cash hi/lo, od niedawna przerzuciłem się na turki.

Dziś znowu coś tam siadło, razem z bounty na czysto +285$
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Kolejny do kolekcji :f_cool:
    • ahir2013
      ahir2013
      Złoto
      na forum od: 14.04.2014 Posty: 314
      Ale ja pytam skąd byś czerpał wiedze albo jakiego trenera od hi/lo turkow polecasz bo to fajna odmiana ale malo info ogolnie albo stare jakies produkcje/artykuły.
    • nobolandia
      nobolandia
      Brąz
      Jak chcesz trenera to napisz do Thorka z forum, kiedyś chyba dawał treningi ale nie wiem jak teraz. Co do materiałow to w necie raczej nic nie ma. Przynajmniej ja nigdy nic nie znalazłem.

Coś tam siada dalej

Cisnę jeszcze hyperka a później się zobaczy :P
      Jutro trochę odpoczynku i sesja dopiero w nocy. Wczoraj cisnąłem chyba 16 godzin, dziś już 11 :P

Są wyniki, jest motywacja, trzeba napierdalać.