Cash NL25 Zoom 50k rąk

• Michauek90
      Michauek90
      Brąz
      na forum od: 16.05.2014 Posty: 60
      Witam, to mój pierwszy temat w tym dziale więc proszę o wyrozumiałość i o wytknięcie wszystkich błędów.
      Planuję rozegrać w lipcu 50 tys rozdań na NL25 Zoom. Sam jestem w stanie zapewnić sobie 20 BI co przy grze na 2 stoły wydaje mi się rozsądnym zabezpieczeniem.
      Wpadł mi do głowy jednak pomysł, żeby spróbować skorzystać ze stakingu, co na pewno wpłynie na większą dyscyplinę i chęć pracy.
      Aktualnie poświęcam około 2h dziennie na naukę, spora ilość filmów i innych materiałów aby zoptymalizować swoją grę.

Grałem Zooma NL10 i NL25, doszedłem do NL100 ale tam odbijam się jak na chwilę obecną, jak od ściany, dlatego trzeba podszlifować swoją grę na niższych limitach :) Nie posiadam wykresów, bo na chwilę obecną po zmianie komputera, nie mam tu zainstalowanego żadnego oprogramowania.

Rozpoczynam grę dopiero w Lipcu, a teraz chciałbym zobaczyć czy jest jakiekolwiek zainteresowanie, chęć współpracy na następujących zasadach:

:heart: 50 000 rozdań tylko i wyłącznie na NL25 Zoom
      :heart: Deadline to 31 lipca, aczkolwiek z moich wyliczeń wynika że spokojnie dam radę szybciej :)
      :heart: Bankroll: 750$ (z czego moja 1/3 czyli 250) tak więc zostaje 500$
      :heart: Cegły nawet od 5% (25$)
      :heart: Wpłaty na PS
      :heart: RakeBack nie jest wliczany do profitu (chyba że po 50k bankroll będzie mniejszy niż 750$)
      :heart: Jeżeli bankroll po 50k będzie mniejszy niż 750$ to ja jako pierwszy ponoszę stratę ( przy bankrollu 500$, całość wraca do Inwestorów)
      :heart: Profit dzielony jest zgodznie z % udziałem w początkowym bankrollu
      :heart: Po każdej sesji podaję ilość rozegranych rąk oraz P/L i stan bankrolla
      :heart: Na życzenie Inwestorów mogę wrzucić wszystkie rozdania w których straciłem więcej niż 50bb

Jest to wstępna oferta, jeżeli ktoś wyrazi chęć współpracy, pod koniec czerwca, stworzę ofertę jeszcze raz (albo edytuję ten temat, żeby nie zaśmiecać forum).

Proszę o zadawanie pytań, wytykanie błędów.

W przypadku braku zainteresowania, sam zacznę grę z 20 BI.

Pozdrawiam ; ):pcuser:
  • 5 odpowiedzi