Railing - arkhos | cash NL10

• arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 879
      Hej! Tutaj będę zamieszczał co dziesięciotysięczne podsumowania (grafy, winrate i co tam zechcecie) oraz dyskutował z Wami na temat godzin gry/długości sesji i wszelkich rzeczy, które mogą wpłynąć pozytywnie na maksymalizację profitu :f_cool:
  • 27 odpowiedzi
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Wróciłem z weekendu późno w nocy, co za tym idzie wstałem po dziesiątej, a dzisiejszy dzień traktuję jako rozgrzewkę. Za chwilę zasiadam do pierwszej sesji, a do kolejnych dni tak oto wygląda mój plan ramowy (baza do codziennego planu dnia, modyfikowalna pod względem dodatkowych obowiązków/spotkań/wyjść).

• Szymanczi
      Szymanczi
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 479
      Hej! Powodzenia życze.
      Jednak z doświadczenia wiem, że cieżko bedzie Ci tak co do minuty wszystko wykonywać.
      GLGL!
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 297
      Zapomniałeś o kupie i siku :D
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 664
      A gdzie czas na premierowy odcinek "Gry o tron"?
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Właśnie pierwsza sesja za mną - czuję to! :s_cool:

@Szymanczi dzięki bro :f_drink: Te czasu to tylko orientacyjne, by łatwiej było wyliczyć, ile jeszcze zdążę do końca dnia zdążę zrobić (mam zamiar sypiać od około 23 do 8:00). Bez przesady - nie jestem takim robotem, by na przykład jeść równo kwadrans xD

@Elzo2012 Hmmm... aż tak chory nie jestem, by musieć mieć to zapisane, by pamiętać :P

@Elzo2012 Ha! Tutaj akurat jest mój wielki atut w kwestii zarządzania czasem, że nie jestem into seriale.
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Lokalizacja fisha -> eksploatacja -> :profit:

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 3 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $22.18 (221.8 bb)
      BB: $12.22 (122.2 bb)
      BTN: $23.06 (230.6 bb)

Preflop: Hero is SB with :Qd: :Jd:
      BTN raises to $0.30, Hero calls $0.25, BB folds

Flop: ($0.70) :3s: :Td: :6d: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.70) :Kc: (2 players)
      Hero bets $0.50, BTN raises to $1.33, Hero calls $0.83

River: ($3.36) :9h: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.40, Hero raises to $20.55 and is all-in, BTN calls $18.15

Results:
      $44.46 pot ($1 rake)
      Final Board: :3s: :Td: :6d: :Kc: :9h:
      Hero showed :Qd: :Jd: and won $43.46 ($21.28 net)
      BTN mucked :Ks: :Ah: and lost (-$22.18 net)
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 053
      Następnym razem wystaw ofertę na tygodniu żebym miał szansę coś polać :f_drink: :f_drink: :f_drink: Zdziwię się jak staking skończy się gorzej niż dobrze. Przechodził Ci przez głowę staking na wyższym limicie jeśli ten pójdzie dobrze czy na NL10 masz za duży edge?
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      @ShakeMeDown
      Staking (dodatkowo oczywiście, bo głównie teraz dał mi w ogóle możliwość znów grania dyszek :P ), poza zmniejszeniem wpływu wariancji, daje mi też dodatkową motywację, by grać regularne sesje i się więcej uczyć, analizować rozdania. Wiadomo, że chcę się piąć wyżej, ale czy po zakończeniu stakingu sam dogram rolla na dziesiątkach, czy wystawię kolejną ofertę na 25ki, to już zależy od wyniku, oraz od progresu skilla :f_cool:
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      1/10 już za plecami :f_cool: Wynik nie jest powalający, ale wszystko jest na dobrej drodze. Zacząłem już wchodzić powoli w codzienną rutynę kilkogodzinnego grindu. Ostatnie ~2k rozdań poszło na dziewięciu regularnych stolikach (poza oczywistym zwiększeniem volume daje mi to przede wszystkim więcej akcji, a co za tym idzie więcej koncentracji). Zauważyłem, że rozpraszam się w okolicach 1h 15 min gry, więc od teraz będę grał godzinne sesje na 9 stolikach (mam nadzieję, że inwestorzy nie mają nic przeciwko :P ).

:spade: :spade: :spade: :spade: :spade:

• Szymanczi
      Szymanczi
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 479
      A czesto patrzysz w bankroll?
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      @Szymanczi
      Różnie to bywa - staram się jak najrzadziej, ale czasem zdarza mi się po zaraz po sesji zajrzeć ;) (ideał, do którego dążę w tym stakingu, to patrzenie jedynie co te dziesięć tysięcy rozdań)

I jeszcze co do stakingu - zapomniałem napisać o $$$ z Pyramid Puzzle. Nabiłem na nich 3x $2 i 2x $1, co daje $8 :profit:
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Co się dzieje?! xD Mogę narzekać na run, ale nawet z EV nie jest najlepiej, chyba ciągle zbyt często leveluję się z regami... No nic, wyruszam zrelaksować się na bilardzie, i oby w pojutrzejszym podsumowaniu już było lepiej :f_cool:

• Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 534
      Z tego co widzą moje zaspane oczy, to 2 bad beaty i reszta flipów ;p
      Mi się udało zakończyć 10bi pod ev nie dawno, a i tak czuje, że to nie jest szczyt moich możliwości. ;D
      gl i zapraszam na Aludre, bo czasami Cię tam widziałem ;]
    • Guras1
      Guras1
      Platyna
      na forum od: 20.04.2015 Posty: 346
      A jak oceniasz te 10k rąk pod kątem grania na 9 stolikach? Kontrolujesz 100% akcji na każdym ze stołów? Nie czujesz, że musisz podejmować mniej przemyślane decyzje ze względu na mniejszą ilość czasu na zastanowienie się?

I tak z ciekawości, co to były za rozdanka gdzie w okolicy 18,5k rąk przegrałeś ok 5BI w dość krótkim czasie? Nie wkradł się tilt wtedy?

Good luck
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      @Corristo233
      Dzięki, ale zoomy na razie sobie odpuszczę :P Mam na nich profity, ale może wrócę dopiero za jakiś czas (może rozegram ze 20k po zakończeniu stakingu dla relaksu)

@Guras1
      Akurat zwiększenie ilości stolików uważam za bardzo dobrą decyzję. Spokojnie nadążam nad każdą akcją, a nawet właśnie moim problemem jest to, że często w średnich spotach podejmuję zbyt szybkie decyzje.

To właśnie to, co przed chwilą napisałem, o zbyt szybkich decyzjach :f_cry: dwa razy asy zestackowane na mokrych flopach (dwa razy vs sety, w tym raz w 3bet pocie) i akurat w tych kilku rozdaniach trafiło się AK vs AA wrzucone dość standardow 3bet/push BBvCO na rega. Jak tak patrzę tamtą sesję, to też do tego spadku można zaliczyć full vs wyższy full na rybę (na podwójnie sparowanym boardzie - akurat tutaj ewidentny tilt, bo spokojnie ze straconych 80bb połowę mogłem zaoszczędzić).
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Chyba sobie przypomniałem, jak się gra w tę grę :f_cool: Obecnie profitu $109,94 (wraz z $ z Piramidy; te kilka centów różnicy z HMem, to musiało jakiejś ręki po prostu nie zgrać :P )

• Guras1
      Guras1
      Platyna
      jak tam idzie?
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      Ostatnie dni mam dziwne zawirowania i problemy z motywacją do gry. Do 4/10 zostało mi zaledwie kilka rozdań, więc do piątku powinienem przekroczyć półmetek.
    • Guras1
      Guras1
      Platyna
      Spoko, nic na siłę. Powodzenia
    • 1
    • 2