Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dla was pestka, dla mnie wyzwanie :P

• masterone700
      masterone700
      Brąz
      na forum od: 12.02.2014 Posty: 99
      Witam :f_drink:
      Po nieudanym ataku na NL5 :why: i przerwie, z uwagi na ciężką grę, chciałbym coś sobie udowodnić :P
      Moim zadaniem jest:
      Do końca czerwca, rozegranie ~ 40kh na NL2 FR
      Z profitem ~ 10bb/100h

Nie chcę zakładać bloga, jeszcze na to nie czas. Może ten challange wpłynie na mnie i założę bloga :spit:
      Ja rozumiem, dla was to może strata czasu. Tyle rąk na NL2. Ale po dosyć mocno nie udanym ataku na NL5 ( mam nadzieję, że przez wariancję :truestory: )
      potrzebuję udowodnić sobie, że umiem grać na "jakimś" poziomie, albo przynajmniej znam zasady :mdr:
      Nie wykluczam zagranie większej ilości rąk, wszystko wyjdzie w praniu. Swoje wyniki będę publikował po każdym drugim dniu gry.
      W czasie challengu nie wykluczam jakiś pojedyńczych turków na 888. W tym tygodniu 3 razy FT na 500$ freedepositor xD
      Pozdrawiam :sfishg:
  • 4 odpowiedzi
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 273
      Będę zaglądać :gl:
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 318
      Challange na ilość rozdań zawsze ok., ale celowanie w jakiś konkretny winrate to mija się z celem, na tak małej próbce możesz mieć 5bb/100 jak i 15bb/100 przy identycznej grze
    • masterone700
      masterone700
      Brąz
      na forum od: 12.02.2014 Posty: 99
      Witam serdecznie :f_drink:
      Prawda boli. Niestety pierwsze dwa dni challengu nie wróżą dobrze. Wykres wygląda tak, jakbym w życiu nie grał w pokera, w dodatku na NL2 :why:
      Muszę przyznać, w pierwszy dzień gry popełniałem błędy i to duże, więc nie mam żalu. Drugi dzień, to po prostu tylko 1k rozdań.
      Zacząłem grać po dłuższej przerwie, więc jest to do przyjęcia. No dobra, nie jest ..
      Te dwa dni, mogę sobie jeszcze darować. Mam nadzieję, że następne dni, pójdą już o wiele lepiej :P
      Wrzucam wykres i idę oglądać 6 odcinek nowego sezonu Gro o Tron.
      Tak swoją drogą, nie podoba mi się to, że serial wychodzi teraz przed książkę :/

• wg123
      wg123
      Brąz
      na forum od: 05.05.2014 Posty: 2 974
      Wykres po 3k rąk (nawet na NL2) nie musi nic znaczyć i nawet graczom z wyższych stawek przytrafiałyby się tego typu serie.