Railing kalinos002

• 20 odpowiedzi
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      na forum od: 03.07.2013 Posty: 130
      Właśnie na takie otwarcie liczyłem! :s_cool:
      Mam nadzieję, że 888 w końcu na dobre przełamałem ;)
      W piątek przerwa. Wracam z grą pewnie w sobotę i niedzielę. W niedziele inna rozpiska turniejów.

PS: Wie ktoś może jak zmniejszyć wielkość stołu na 888? Po jakimś updacie mam je większe niż były kiedyś. Na rozdzielczości 1920x1080 nie mieści się 9 stołów bez nakładania :/

• Maciekplll
      Maciekplll
      Brąz
      na forum od: 01.10.2013 Posty: 457
      Graty Kalinos! Cisnij dalej!:D
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      Dzisiaj dwa podsumowanie zaległe za niedzielę i za dzisiejszą sesję.

Ipoker w normie. Szkoda, że nie udało się niczego dzisiaj domknąć.

Co do 888 niedziela popsuta na własne życzenie. Dzisiejsza sesja natomiast to jakaś tragedia, ciągłe nadziewanie się na lepsze ręce itd. Jeżeli w następnej sesji będzie kolejny spadek, to wtedy będę kombinował z rozpiską turniejów.

• asiarat
      asiarat
      Brąz
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 6 746
      dalo by rade zebys pisal stan rola total w $ ? bo widze jakies kombinacje alpejskie zlotowki, korony slowackie , funty szterlingi :coolface:

dzieki GL
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      Początkowy: 2600$ Obecny: 3128,73$
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz

Trochę podsumowania. Założenie było takie, że na ipokerze będzie robiony spory prfoit, a 888 będą oscylowały wokół zera, żeby móc jednym czy dwoma dobrymi wynikami zrobić tam plus. Póki co jest tak, że Ipoker daje mały profit, a 888 to zjazd. Beznadziejnie się czuję na tym roomie i nie chcę ryzykować czy w końcu go przełamię czy nie, tymbardziej, że nie gram tam tylko za własne pieniądze. O Everesta się nie boję, gorszy run. Wystarczy popatrzeć na ilość robionych SFT i FT. Ciężko mi się ostatnio przebić na FT, a jak już to zrobię to odpadam w okolicach 5,6 miejsca, ale niedługo powinno nastąpić tam jakieś przełamanie, kwestia jednego, dwóch wyników.
      Są dwie opcje. W związku z tym, że zmieniam założenia stakingu i chcę opuścić 888:

1. Zwracam pieniądze
      2. Przenoszę pieniądze z 888 na starsy i gram kilka turniejów z mniejszym fieldem do 7.5$ kilka turków z większym fieldem do 4.4$, ale głównie skupiam się na 180 za 2,5$ i 4,5$

Czemu 180? Na Ipokerze większość turków jest z podobnym fieldem i właśnie tam radzę sobie najlepiej, więc tego typu turki na starsach powinny dawać plus. Jeżeli nie będzie dużego sprzeciwu, to właśnie chciałbym tak zrobić.
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 6 746
      starsy odpadaja - graj na pszemku dalej rzygnie wkoncu a jak nie to moze party ?
    • Guras1
      Guras1
      Platyna
      na forum od: 20.04.2015 Posty: 346
      Jak dla mnie mogą być starsy 180 4,5$ można kręcić na nich ładne roi :f_thumbsup:
    • mcflay777
      mcflay777
      Brąz
      na forum od: 22.09.2014 Posty: 65
      masz jakieś statystyki z gry na starsach (180tki, MTT)?
      Też jestem za tym żeby kontynuować na 888 albo party (polecam).
    • garret294
      garret294
      Brąz
      na forum od: 25.07.2015 Posty: 199
      Nie bardzo rozumiem co chcesz zmieniać po 5 sesjach. Ciśnij swoje i tyle. Pokerstarsy jestem na nie!!!
    • Maciekplll
      Maciekplll
      Brąz
      na forum od: 01.10.2013 Posty: 457
      Wg mnie nie ma co zmieniac schelude. Jedynie co mozna zmienic to podejscie do gry. Nie mozna wychodzic z zalozenia , ze grasz na 888 po to by byc na 0 lub na lekki plus. Masz tam ladowac taki sam plus jak na ipoker lub na starsach. Musisz pozytywnie myslec o tym roomie i beda szipy! Graj A-game i bedzie spoko.
    • mcflay777
      mcflay777
      Brąz
      Napisane przez Maciekplll
      Wg mnie nie ma co zmieniac schelude. Jedynie co mozna zmienic to podejscie do gry. Nie mozna wychodzic z zalozenia , ze grasz na 888 po to by byc na 0 lub na lekki plus. Masz tam ladowac taki sam plus jak na ipoker lub na starsach. Musisz pozytywnie myslec o tym roomie i beda szipy! Graj A-game i bedzie spoko.
      +1
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      8 i 9 sesja. Niedziela bez podsumowania w excelu, nawet nie było czasu kiedy wpisać turków.

Środa:

Niedziela:

Stan konta:
      Ipoker: 7511,45zł (1908,49$)
      888: 924,65$
      Razem: 2833,14$
      Profit: 233,14$

Pełno SFT i FT szkoda tylko, że od dłuższego czasu nawet HU nie udaje się zrobić.
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      Nie mam pojęcia co jest i co się dzieje od dłuższego czasu, że nawet HU nie mogę zrobić. Tylko 3 ostatnie FT: AA<Q6s, flush vs flush z flopa nie do zrzucenia, a dzisiaj AQ<T7s. Łapa później KJ sprawdzone przez A4 i zamiast walczyć o 340e jest 133. Cud, że to się ciągle trzyma w okolicach zera przy takich miejscach na FT i tylu straconych SFT. Sorry za takie wyniki, bo wkładając własne pieniądze liczyliście na zysk, którego ciągle nie ma. Na takie spoty nic nie poradzę, jedyne co mogę i ostatnio robię to masa czasu poświęcana na analizy, oglądanie streamów replayów ze stołów itd. Czuję, że moja gra się poprawia, a wyników ciągle brak. Najpoważniejszy i chyba najtrudniejszy problem do rozwiązania to utrzymywanie koncentracji przez tyle czasu. Wszystko wychodzi potem w analizie turków, gdzie widzę, że ileś rąk mi uciekło, albo nie zostały rozegrane tak jak powinny.
      Po jutrzejszej sesji wrzucę podsumowanie.

• kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      Podsumowanie z 11 i 12 sesji. W każdej sesji grane są podobne turki co zawsze, więc będę wklejał tylko wyniki gdzie było itm.

Sesja 11

Sesja 12

Tak to wygląda od ostatniego shipa:
      Ilośc FT: 21
      Out na SFT: 31
      FT+SFT: 52
      Ilość HU: 0
      Średnia z miejsc na FT: 5,57

O ile do ilości scashowanych turków nie mam zastrzeżeń, o tyle sama średnia na FT wyszła fatalna. Jutro siadam do długiej analizy i zobaczę ile z tych turków mogło zakończyć się inaczej, gdzie popełniałem błędy, a na ile rzeczywiście mogę zrzucić wszystko na fatalny run.

W niedzielę następna sesja, potem być może dłuższa przerwa, bo mindset siada.
    • kalinos002
      kalinos002
      Brąz
      Sesja 13

Sesja 14

Koniec. Szału nie ma, bo i być nie może. Praktycznie przez cały miesiąc męczyłem się z grą i próbą domknięcia czegokolwiek. Poza pierwszym dniem udało się to zrobić dopiero na sam koniec i przynajmniej takim akcentem zakończyć staka. Masa FT i SFT, ale końcówki fatalne. Z 888 chyba się nie lubię, nie wiem czym to jest spowodowane, że na Ipokerze jest dobrze, a z 888 taki problem. Na pewno nie przez poziom, bo jeden i drugi room mają go na dość niskim poziomie na tych stawkach, ale nieważne czas zainteresować się poważniej 180 4.5$ na starsach, a potem stopniowo przenosić się na MTT.

Zaokrąglam do początkowej kwoty i odsyłam udziały. Dzięki za zaufanie, szkoda, że bez profitu. Jeżeli to nie problem 15% udziałów chciałbym rozesłać na starsy, więc jak tam ktoś woli dostać kasę niech napiszę nick i doda, żebym polał na p* w innym wypadku poproszę o nick i dopisanie, żebym przelał na 888.
    • mcflay777
      mcflay777
      Brąz
      Ja poproszę tam skąd wysyłałem, czyli fin*****ta na 888. Dzięki
    • bubek90
      bubek90
      Brąz
      na forum od: 20.02.2012 Posty: 2 813
      mi możesz na starsy buba9011
    • 1
    • 2