60 godzin gry do 29 kwietnia

• sheckin
      sheckin
      Brąz
      na forum od: 31.05.2011 Posty: 1 627
      Siemka,

po fajnym marcu, w kwietniu troszkę słabo u mnie z volume, żeby nie powiedzieć tragicznie. Wymyśliłem więc challenge. Jako, że w weekend majowy wybieram się w góry, to od dziś do piątku 29.04 planuje zagrać 60 godzin. Wiem, że to nie dużo, ale przy magisterce i uczelni i jeszcze nauce pokera, gra ponad 3h dziennie to dla mnie wyzywanie.

Gram na 24hbet.com, NL10, regular tables, bo Blaze nie chodzi na tym limicie. W wyniki nie zaglądam, od czasu do czasu wrzucę jakieś rozdanie. Update codziennie. Na koniec podsumowanie z wykresami i stanem rolla. Na dzień dzisiejszy wynosi on ~440 Euro.

W przypadku niewykonania zadania, wpłacam 100 złotych na jakąś organizację charytatywną.

Pozdro
  • 35 odpowiedzi
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dziś dwie sesje, obie niestety na minus, w tym pierwsza sądzę, że dość spory. No nic, jutro będzie lepiej. :)

3 godzinki zagrane, screen na potwierdzenie:

• sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dziś też 3 godzinki były. :) Wkurza mnie trochę ten room, bo rano ledwo odpaliłem 6 stołów. Najpierw były w ogóle 4 stoły, do dwóch udało mi się dosiąść, a resztę otwierałem i czekałem na ludzi. Trochę masakra, bo częściej mam czas rano niż wieczorem. Nie wiem czy nie przeniosę się na Party. Doszedłem też do wniosku, że aby było ciekawiej, będę codziennie aktualizował stan rolla i dawał wykresy. Okazało się, że miałem większy roll niż podałem w pierwszym poście, ale wczoraj srogi wpierdol:

Dziś niby na plus, ale grało mi się źle, jednak to nie to samo co na starsach, gdzie na każdym stole jest 2-3 fiszy:

Godziny: 6.09/60
      Bankroll: 469.53$

PS. anthony123 to jeden z moch nicków, które zmieniam praktycznie codziennie.
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Niestety, dziś dałem radę tylko 2 godziny. Pierwsza sesja +3BI, a podczas drugiej spadłem o 6BI. :facepalm: Uwolniłem też jedną transzę bonusu i wygrałem w jakimś freerollu 100 spinów do Gry o Tron, które zostaną mi przyznane jutro.

Wykres:

Godziny: 8.09/60
      Bankroll: 451.67$
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dziś wróciłem do domu z mieszkanka studenckiego i kurde zapomniałem ładowarki do laptopa. :facepalm: Już miałem w ogóle nie grać, ale przemyślałem i pograłem na stacjonarce. Jako że i tak nie miałem Poker Trackera, zacząłem grać anonimowe stoły. Powiem wam, że jest tu zauważalnie większa ilość fiszy. Choć z drugiej strony jest piątek wieczór, więc na każdym roomie fiszy przybywa. Dziś w końcu coś pykło, nie mam wykresów, więc na potwierdzenie wrzucę screena ze stanem rolla.

Dziś też bardzo dokładnie sprawdzałem o której godzinie zacząłem i skończyłem grać. Zacząłem o 19:50, skończyłem o 22.15, więc wychodzi, że grałem 2 godzinki i 25 minut. Zatem:

Godziny: 10.34/60
      Bankroll: 512.71$

EDIT: Z przyzwyczajenia rolla podałem w dolarach zamiast w Euro, więc niech tak już zostanie do końca.
    • wg123
      wg123
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 05.05.2014 Posty: 2 974
      .
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      No trochę dziś pograłem, bo łącznie dokładnie 3 godziny i 32 minuty. Niestety nie przełożyło się to na dobry wynik finansowy, bo wygrałem niecałe dwa dolary. :profit:
      Chciałbym zobaczyć wykres z dziś, bo all iny latały dość często. Jutro już pogram z bazą, więc będą chociaż wykresy, ale chyba dalej zostaję przy anonimowych stołach, bo wyczuwam tam value. Muszę tylko usystematyzować grę, bo już tak po dwóch godzinach zaczynam tracić koncentrację i spazzować.

Godziny: 14.06/60
      Bankroll: 514.45$
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Ponad 3 godzinki za mną i niewielki plus. Zagrałem też w turnieju, ale wyszło brak mojego doświadczenia i umiejętności, kiedy mając 4 miejsce zestackowałem się preflop vs UTG, który był tuż przede mną. Ja miałem AK on KK :P Szkoda, bo za chwilę zaczynały się płatne i wpadły by ze 2 BI.

Dziś znowu dużo fiszy, ale od jutra gram na 6 stołach, bo przy 8 często nie nadążam i gram swoimi kartami, przez co czerwona mocno spada.

Godziny: 17.24/60
      Bankroll: 527.03$
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Platyna
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 858
      .
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Siema,

krótko opowiem co u mnie. Przedwczoraj mega, ale to naprawdę mega słaba gra + parę coolerów i poleciałem na 8BI. Poniżej wykres.

Wczoraj znowu nie grałem, bo byłem prawie cały dzień na uczelni, a wieczorem miałem od dawna zaplanowane spotkanie ze znajomymi. Praktycznie niemożliwym już jest ukończenie wyzywania, ale jeszcze się nie poddaję. :)

Jednak znowu nie będę patrzył w wykresy, bo bardzo mnie to tiltuje. To jest mój największy problem mindsetowy, z którym borykam się od dawna. Dlatego wyniki dopiero na koniec challengu. Wiem, że to trochę zamiatanie problemu pod dywan, ale jeśli pomaga, to nie widzę w tym nic złego. Skupię się na grze, a nie na tym czy jestem obecnie trochę do przodu czy do tyłu.

Dziś planuję zagrać około 4h i wieczorem powinien być update.

Pozdro

Godziny: 19.27/60
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      W końcu. Kurde w końcu jakiś spoko dzień jeżeli chodzi o volume. Grałem prawie pięć i pół godziny o ile pierwsze 3 wynikowo były pewnie słabe, to dwie ostatnie mega dobre. Bardzo fajnie się grało, boardy wchodziły, było skupienie, może w końcu to pójdzie do przodu. Myślę też żeby całkowicie zrezygnować z gry w godzinach dopołudniowych, bo na 24hbet siedzą wówczas sami regowie (na NL10, wiem, wiem :coolface: ), nie ma mowy o jakimkolwiek table selection, w ogóle ciężko uzbierać te 8 stołów. Po południu jest już lepiej, a wieczorem już spokojnie można odpalić dużo stołów i znaleźć fiszy.

Klasyczny przykład rozegrania asów:

Microgaming - €0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: €11.87 (VPIP: 29.08, PFR: 17.68, 3Bet Preflop: 7.01, Hands: 3,647)
      BTN: €11.46 (VPIP: 30.16, PFR: 14.97, 3Bet Preflop: 5.83, Hands: 3,263)
      SB: €23.08 (VPIP: 27.76, PFR: 15.77, 3Bet Preflop: 6.04, Hands: 3,715)
      Hero (BB): €10.52
      UTG: €23.24 (VPIP: 28.69, PFR: 16.79, 3Bet Preflop: 5.73, Hands: 3,243)
      MP: €10.75 (VPIP: 25.99, PFR: 18.31, 3Bet Preflop: 6.11, Hands: 3,909)

SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10

Pre Flop: (pot: €0.15) Hero has 7:spade: 3:spade:

fold, fold, fold, BTN calls €0.10, SB calls €0.05, Hero checks

Flop: (€0.30, 3 players) 7:diamond: 3:diamond: 4:spade:
      SB bets €0.10, Hero raises to €0.90, BTN raises to €1.70, fold, Hero raises to €10.42 and is all-in, BTN calls €8.62

Turn: (€21.04, 2 players) Q:club:

River: (€21.04, 2 players) 9:club:

BTN shows A:heart: A:spade: (One Pair, Aces)
      (Pre 83%, Flop 28%, Turn 18%)
      Hero shows 7:spade: 3:spade: (Two Pair, Sevens and Threes)
      (Pre 17%, Flop 72%, Turn 82%)
      Hero wins €20.74

Godziny: 24.52/60
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Platyna
      Jesli nie ukonczysz challengu to w jaki sposob udowodnisz, ze przelales kase na cel charytatywny? wklejasz tu screena?
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Tak, nigdy tego nie robiłem, ale na pewno da się jakoś potwierdzić. Muszę właśnie poszukać jakiejś strony, gdzie mogę wpłacić. Ale mimo wszystko jeszcze walczę :-)
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Platyna
      Zrob sobie maraton w jakis weekend, np w niedziele z 12h gry, moze ci sie uda ;)
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      12h gry to ja przewiduję na cały weekend :P Nie no, postaram się dłużej, ale 12h gry jednego dnia to dla mnie kosmos. Inaczej byłoby na starsach, gdzie w 10 sekund odpalam 3 stoliki zooma i gram. Na obecnym roomie, zanim odpalę stoliki to mija niekiedy pół godziny, co jest mega frustrujące. Ale zostanę tam jeszcze i wyrobie ile się da z bonusu.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Platyna
      Ja lubie soft microgaming, tylko tam gralem jeszcze jak istnialo pokerheaven. Mialem przeniesc sie z 888 wlasnie na 24hbet ale widze, ze blaze nie smiga;/
      Jak gralem na micro (jakies 2lata temu) to blaze smigalo tak okolo od 15.
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Blaze chodzi na nl2 i troszkę na nl4.

Dzisiaj rekord pod względem volume, wynik raczej też na plus, trafiłem royal flusha, więc ogólnie spoko. Do zasad wyzywania dorzucę jeszcze to, że wpłacę na fundację także 10% ewentualnego profitu powyżej 200 euro. Trzeba się dzielić. :) Po ostatnim zjeździe taki profit to pobożne życzenie, ale nie jest nierealne. Czyli jeśli po zakończeniu challengu okaże się, że nie zagrałem 60 godzin, to wpłacam stówkę, jeżeli zagram 60 godzin z profitem min. 200 euro to wpłacam 10% tej kwoty (np. profit wyniesie 220 ojro, to wpłacam 22), jeżeli zagram 60 godzin z profitem mniejszym niż 200 euro, to nie robię nic. Myślę, że zrozumiałe.

Od jutra będę miał 8 dni na wykonanie zadania, a jestem na półmetku. Mimo wszystko myślę, że uda mi się tyle zagrać. 4 godzinki dziennie i pyknie na luzie. Jednak w tygodniu mam mniej czasu, więc przysiądę w weekend. Jutro planuję zagrać 5h, w sobotę 4 i w niedzielę 5-6. Jeśli nie poniesie mnie melanż i nie wystąpią żadne czynniki losowe, to spokojnie to ogarnę.

Godziny: 31.03/60
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Przejebałem dziś na oko z 15bi, a jeszcze 3h gry przede mną. :facepalm:

Muszę trochę ochłonąć.
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dziś bardzo słabo. Szkoda pisać. Liczę na to, że jutro będę grał o niebo lepiej, żeby z tego całego challengu nie było jakiejś torby. :P

Godziny: 37.06/60
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Platyna
      15bi?: O Moj rekord to 11BI, tlyko ja gralem na snapie czyli jakies 400h co najmniej na godzine.
    • 1
    • 2