NL2 SH Zoom ZMIAŻDŻONE!! :-D

• RubinPlayer
      RubinPlayer
      Brąz
      na forum od: 15.05.2011 Posty: 2 557
      Witam serdecznie.
      Po ostatniej serii klęsk i porażek, oraz kilkakrotnym rozwalaniu i odbudowywaniu rolla postanowiłem zrobić sobie przyjemność i pochwalić się moją dwutygodniową przygodą z zoomem.
      Ten mały sukcesik jest dla mnie o tyle ważny, że nie jestem wygrywającym graczem tylko fiszem.
      Cały czas się staram, jednak różnie to wychodzi.
      Na co dzień gram na Unibecie. Po kilku porażkach i strasznych swingach postanowiłem zrobić sobie małą odmianę od Unibetu.
      Korzystając z okazji że mam chwilowo w domu dwa nieswoje komputery na których nigdy nie było i nie będzie softu pokerowego, zainstalowałem triala HM2 i ruszyłem na podbój zooma NL2 SH.
      Z huda praktycznie nie korzystałem, dopiero trochę pod koniec. Nie mam w prawy w jego wykorzystywaniu podczas gry i na początku nie miałem żadnych rąk na przeciwników. A w tak wielkiej puli jak na NL2 uzbieranie jakieś sensownej próbki na kilku "regów" wymaga czasu.
      HM2 był mi bardziej potrzebny żebym mógł podejrzeć na wykresie swoją grę. Zobaczyć jak rozkładają się swingi, na jakich próbkach itp.
      Grając na Unibecie nie miałem punktu odniesienia i w czasie zjazdów strasznie się frustrowałem.
      Potrzebowałem tej odskoczni.
      A teraz konkrety:

40 237 rąk, 108,55 $ profit, 13,49 bb/100.
  • 14 odpowiedzi
    • Panmorz
      Panmorz
      Złoto
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 847
      No pięknie, pięknie.
      Gratulacje!
      Tak trzymaj!
      :s_thumbsup:
    • Pirate9999
      Pirate9999
      Brąz
      na forum od: 28.06.2015 Posty: 1 108
      Zajebiście bro :appl:
      Ile czasu to zajęło ?
      Jaki dalszy plan ? NL5 zoom ?
    • Wladeczek80
      Wladeczek80
      Złoto
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 152
      To jak nie było żadnego softu pewnie dobrze dawało :f_biggrin: a ile godzin ci to zajęło i gdzie grałeś...?
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 296
      a korekta przyjdzie na NL5 :coolface: z doświadczenia ci powiem, żeby się takimi "god runami" za bardzo nie podniecać, bo później gorsze okresy są bardziej bolesne :)
    • krzysiuwOw
      krzysiuwOw
      Srebro
      na forum od: 26.09.2007 Posty: 459
      Napisane przez przemek9422
      a korekta przyjdzie na NL5 :coolface: z doświadczenia ci powiem, żeby się takimi "god runami" za bardzo nie podniecać, bo później gorsze okresy są bardziej bolesne :)
      :truestory:
    • prezesbk
      prezesbk
      Brąz
      na forum od: 29.07.2011 Posty: 552
      gjob
    • RubinPlayer
      RubinPlayer
      Brąz
      Panmorz dzięki :f_drink:

Pirate9999 :f_drink:
      Według tego co pokazuje HM2 to 63 godziny gry.
      Dalszy plan jest taki, że do końca miesiąca na spokojnie gram NL4 na Unibecie, a w Lutym z pomocą darmowej wersji Livaro będę atakował NL5 zooma.

Wladeczek80, z dawaniem było różnie co widać po niebieskiej, grałem zooma na P*, w sumie 63 godziny.

przemek9422, widziałem Twój wykres zanim go usunąłeś, ale czerwonej nie widziałem :coolface:

przemek9422, krzysiuwOw, mordeczki drogie, komu to mówicie? Przez ostatnie pół roku pięć razy demolowałem rola. Więc dajcie się człowiekowi nacieszyć.
      I z tym good runem bym nie przesadzał, było dobrze ale nie bajecznie co widać po niebieskiej. Karta dawała czasami w kość, na szczęście dzięki czerwonej, zielona idzie w miarę stabilnie do góry. Czerwona to prawie 40% mojego profitu i to z niej jestem taki dumny że chcę się nacieszyć tą chwilą dopóki mam HM2.

prezesbk :f_drink:

Pozdrawiam wszystkich.
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 296
      Napisane przez RubinPlayer
      Panmorz dzięki :f_drink:

Pirate9999 :f_drink:
      Według tego co pokazuje HM2 to 63 godziny gry.
      Dalszy plan jest taki, że do końca miesiąca na spokojnie gram NL4 na Unibecie, a w Lutym z pomocą darmowej wersji Livaro będę atakował NL5 zooma.

Wladeczek80, z dawaniem było różnie co widać po niebieskiej, grałem zooma na P*, w sumie 63 godziny.

przemek9422, widziałem Twój wykres zanim go usunąłeś, ale czerwonej nie widziałem :coolface:

przemek9422, krzysiuwOw, mordeczki drogie, komu to mówicie? Przez ostatnie pół roku pięć razy demolowałem rola. Więc dajcie się człowiekowi nacieszyć.
      I z tym good runem bym nie przesadzał, było dobrze ale nie bajecznie co widać po niebieskiej. Karta dawała czasami w kość, na szczęście dzięki czerwonej, zielona idzie w miarę stabilnie do góry. Czerwona to prawie 40% mojego profitu i to z niej jestem taki dumny że chcę się nacieszyć tą chwilą dopóki mam HM2.

prezesbk :f_drink:

Pozdrawiam wszystkich.
      chciałem pokazać, że taki run się zdarza, ale po przemyśleniu z pewnych względów go usunąłem, bo wiadomo jak to tutaj jest :) czerwoną podziwiam, u mnie z nią tak kolorowo nie ma, ale koniec końców chodzi o to aby $ się zgadzały :)
    • pimpas
      pimpas
      Złoto
      na forum od: 09.11.2008 Posty: 624
      Ładna czerwona linia :O
    • RubinPlayer
      RubinPlayer
      Brąz
      przemek9422, run miałeś przepiękny, zielona tak ładnie szła w górę i stabilnie, niemal bez żadnych swingów.
      Wiadomo że $ najważniejsze, czerwona to kwestia stylu gry. Mam tylko nadzieję że mój styl sprawdzi się wyżej, wręcz na to liczę.

pimpas, dzięki. :f_drink:
    • jociasija
      jociasija
      Diament
      na forum od: 10.03.2010 Posty: 620
      czerwona mocno w górę na NL2, jestem w szoku :O gratulacje, ciśnij dalej !
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 812
      Ten mały sukcesik jest dla mnie o tyle ważny, że nie jestem wygrywającym graczem tylko fiszem.
      Jak na fisza to przyzwoicie ;p
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 936
      .
    • marcin22x
      marcin22x
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 406