Pokerowy etat - challenge

• Stafu
      Stafu
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 822
      Witam serdecznie forumowiczów. Początkowo chciałem zrobić poradnik na temat tego jak być systematycznym, trzymać się realizacji wyznaczonych celów, być dla siebie wymagającym szefem, jak konstruować swój czas pracy i przestrzegać narzuconych zasad, oraz innych z tym związanych aspektów. Ale uznałem że najpierw przebrnę przez ten okres sam a później podzielę się przemyśleniami i ewentualnymi problemami jakie po drodze wynikną. Chciałem ten poradnik skierować do graczy początkujących z najniższych stawek, ponieważ to oni często rezygnują, mimo swoich predyspozycji, a robią to głównie dlatego, że nie skonstruowali i nie przestrzegali swojej etyki pracy. Mimo, że ich założeniem było być wygrywającym graczem. Niestety coś poszło nie tak i w związku z nieprzemyśleniem tego co tak naprawdę się stało, kończą swoją przygodę z tą grą.

Na konkretne porady przyjdzie jeszcze czas, natomiast teraz omówię mój challenge.

Gra na stawkach nl2, minimalny czas pracy 176 godzin (średnia 6h/dzień), ilość dni pracy 30dni, ilość stołów 1-20. Wpis każdego dnia.

Ogólna zasada jest prosta, dostałem etat w firmie o nazwie Poker. Szef ustala, że mam przychodzić do pracy każdego dnia i przepracować odpowiednią ilość godzin, tak żeby średnia dzienna wynosiła ~6 godzin. Szef zezwolił mi na dni wolne, ale pod warunkiem że odpracuje zaległości. Wypłatę dostanę ostatniego dnia pracy.

Szef jest bardzo wymagający a pracownik ma do niego szacunek. Szef kontroluje czas pracy, pracownik zaś realizuje swoje zadanie sumiennie i najlepiej jak potrafi.

21 grudnia, rozpoczynam. Ciąg dalszy nastąpi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Aktualne wyniki dotyczące czasu pracy:

Dzień 5/30
      średnia 4,8h w święta mniej grałem, średnia spadła, trzeba będzie nadrobić
  • 58 odpowiedzi