Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Supernova pod choinkę

• orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      na forum od: 07.03.2011 Posty: 110
      Cel jak w tytule - wbić SN przed 24.12. Nie będzie łatwo o tyle, że wiadomo jak to przed świętami dużo jakiś innych rzeczy zawraca głowę ( kupno prezentów, choinki, karpia itd. ). W sumie to myślałem, że spokojnie się wyrobię ale najpierw był strajk, później trochę melanż mnie poniósł a ogólnie na chęć do gry nie wpływał pozytywnie gruby DS na koniec listopada. W każdym bądź razie zostało jeszcze prawie 10k VPP do wbicia.
      Mam nadzieję, że zrobienie challengu zadziała motywująco :challenge:
      Grane będą głównie 18-nastki turbo 7 i 15 w mixie ( i czasami jakieś MTT-ki ) czyli wychodzi lekko ponad 2k gierek. Ukończeniu wyzwania może również zagrozić duży DS. Co prawda roll mam w miarę solidny ale przy ~200 aBI w plecy będę musiał zejść na same 7-mki.
      A zatem do boju :pcuser:

E: Obrazek na innym hostingu
  • 30 odpowiedzi
    • elusivepl
      elusivepl
      Brąz
      na forum od: 26.07.2015 Posty: 340
      GL:f_drink:
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 518
      Wow, 18nastki, c'mon.

Byłaby możliwość, żeby za jakąś opłatą przez jakieś join.me śledzić Twoją jedną sesję?

No, życzę powodzenia bo solid challange i jeszcze te gierki... w które przestałem wierzyć jak mi zżarły jednego dnia 40BI.

@EDIT:

Orlos, jak możesz podaj do siebie jakiegoś maila czy skype, bo tutaj trudno prowadzić jakąkolwiek konwersacje ze sobą.
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Nie widzę specjalnie sensu żeby streamować sesję - tzn nie wiem za bardzo co ciekawego byś tam chciał zobaczyć. Bez komentarza i ograniczenia liczby stołów to byłyby tylko bezsensownie migające stoliki. Poza tym laptop mam już leciwy i ledwo wyrabia a zapewne puszczanie jakichś dodatkowych procesów by go już zupełnie dorżnęło. Jak masz jakieś pytania to dawaj tutaj albo na PM-kę.
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 518
      Poszła wiadomość :f_drink:
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Pierwsze koty za płoty jak to się mówi. Zagrałem 2 sesje. Pierwszą musiałem zakończyć szybciej niż planowałem bo mocno dostawałem :fouet: ( okres ~40 gierek z całymi 3 min cashami :why: ) i poczułem nadchodzący tilt. Druga już z całkiem przyjemna :profit:

I stan challengu
    • Jose696969
      Jose696969
      Brąz
      na forum od: 07.01.2007 Posty: 121
      Powodzenia, wygląda to nieźle :)
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 077
      no ziomus 90k wbite to ty wrecz nie masz innej opcji jak dobic te 10k do sn :D

z fartem
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      No o ile nie dostane zawału, połamię rąk czy cuś to do końca roku uda się wbić. Ale challenge tak jak pisałem jest do gwiazdki. Czyli jeśli nie będzie SN pod choinkę tylko na sylwka to będzie failed. Tu nie chodzi o jakiś brag - patrzcie zostało mi 0.000001 VPP do nowego zajebistego statusu - tylko faktycznie o wyzwanie - które może też nie wyjść.
      Ogólnie ten dział nazywa się challenge i sukcesy - ja w tym wątku podejmuje wyzwanie a nie chwale się sukcesem :truestory:
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      A i dzięki za słowa wsparcia bo jeszcze naprawdę sporo grindu przede mną.
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Kolejna sesja pyknięta. Można by powiedzieć standardowa - run zmienny i lekki minus na koniec :f_biggrin:
      Została mniej więcej do wbicie platyna - niby nie tak dużo ale w sumie coś wolno te VPP-ki lecą. W ramach zwiększenia volume pomyślę o jakimś weekendowym podchallangeu. W grę wchodzi ilość gier w przeciągu jednego dnia, długość pojedynczej sesji lub ogólny czas gry bez kimania :challenge: ( oczywiście bez jakiś hardcorów zagrażających zdrowiu bądź życiu :coolface: )

Stan challengu

• orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Niestety w czwartek musiałem zajmować się sprawami okołoświątecznymi :why: i nie miałem w ogóle czasu na grę. W piątek za to zagrałem 2 solid sesje. W weekend wypadałoby zejść z VPP poniżej 4k najlepiej w okolicę 3.5k. Nie będę robił żadnego podchallengu bo stwierdziłem, że nie czuje się na siłach na coś konkretnego a nie ma co robić gówno challengu.

Stan challengu
    • kadoen1
      kadoen1
      Brąz
      na forum od: 25.02.2011 Posty: 81
      Dajesz, dajesz!
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Kolejna krótka sesja za mną. Mimo dużej liczby fishy run słaby, dodatkowo sam zrobiłem parę błędów ale na szczęście w końcówce udało się wyjść z minusa.
      Sesja pewnie byłaby dłuższa gdyby nie to, że dostałem awizo i rano straciłem 2 godziny na jeżdżenie po mieście i stanie w kolejce na poczcie. Finalnie z listu dowiedziałem się, że Miasto Stołeczne zajmuje moje wynagrodzenie za pracę :yaoming:

Stan challengu
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Wczoraj miałem grać dalej ale niestety zatrułem się czymś i resztę dnia spędziłem w łóżku/klopie :f_cry: . Dziś musiałem nadrabiać wczorajsze zaległości mimo że byłem w wybitnie słabej kondycji fizycznej. Na szczęście mimo tego i frustrująco słabego runu dałem radę :f_thumbsup:

Stan challengeu
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      smieszna sprawa bo ja tez wczoraj (teraz to juz przedwczoraj) zatrulem sie strasznie

pisze bo akurat koncze sesje pstrykam co za golden sng sie odpalil a tam 5krotny golden 15tka 18man i kto w nim? farciaz orlos , znowu ...xD widzialem te KK vs JJ vs AA ;p

z fartem
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Heh no to był lol spot. Jak dostałem snap reshove od dobrego rega za mną to wiedziałem, że moje JJ ma wartość zbliżoną do 23o :why: Opener mimo że raisował na takim stacku był donkiem więc nie musiał tam mieć top range. Cóż - na swojego pecha trzymał akurat króle :coolface:
      Ok zaraz zrobię posta z podsumowaniem epickiej ( jak na mnie ) sesji.
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Za mną mega sesja. Nie robiłem żadnych podchallengów w weekend ale to co grałem w przeciągu ostatniej doby zdecydowanie bije moje najlepsze wcześniejsze osiągi ( niestety nie w kategorii profitu :f_cry: ). Sesja około 21 godzin ( 10 rano do 7 rano następnego dnia ), ciągłego jechania 20+ stołów. Zmniejszyłem ilość stołów do ~10 tylko podczas jedzenia obiadu i kolacji :coolface: , no i raz na 2 godziny 5 minutowa przerwa na szluga ( jakby ktoś nie wiedział w 18-nastkach jest przerwa raz na 2h a nie 1h jak w MTT ). Ogólnie w tej sesji zagrałem 604 18-nastki ( + trochę innych SNG na start ) co uważam za bardzo konkretny wynik ( mój poprzedni rekord to ~400 ). Wbiłem tym samym około 2.7k VPP.
      Co do runu to tragedia - szyny były złe a podwozie też było złe. Powinienem być kilkadziesiąt BI do przodu bo gierki były bardzo midone ( wiadomo goldeny więc mnóstwo ludzi grających radosnego pokera ) niestety jazda grubo pod EV ( tak tak wiem, że to nie do końca miarodajne ) i dziękuję dobranoc - minimalny plus. Spory zawód bo na ostatnich goldenach byłem ~100 BI do przodu i liczyłem na coś podobnego teraz. Anyway jest już bardzo blisko realizacji choinkowego challengu :challenge:

Podsumowanie goldenów:
      Zagrałem 604 gierki trafiłem 8 goldenów ( 1 ITM :yaoming: ) 3x7 i 5x15. 7 miało mnożnik 1x a 1 5x ( no jedyny fart :coolface: ). Średnio co 75 SNG trafiał się golden. W poprzednich goldenach trafiłem 5 goldenów 18man ( 1x7 i 4x15 ). Moje obserwację są takie, że na niższych stawkach są one rzadziej. W sumie na 13 goldenów 11 miało mnożnik 1x a 2 miały mnożnik 5x. Co ciekawe nie trafiłem ani razu mnożnika 2x. Nie wiem czy cieszyć się, że tak często trafiam 5x czy martwić, że tak żadko 2x :yaoming:
      No i na koniec sesji taki shipek poprawiający nieco humor

Wykres gównorunu z tej sesji

Stan challengu
    • orlos2010
      orlos2010
      Brąz
      Dziś jedynie mała sesja bo musiałem ogarniać rzeczy pozapokerowe. Po zarwanej nocce ( w dzień jedynie drzemka 2h ) zmniejszyłem liczbę stołów bo kiepsko było z koncentracją i szybkością decyzji. Plus tego był taki że można było mimo wszystko więcej porozkminiać w problematycznych spotach. No a poza tym run tak jakby lepszy :f_pleased:
      Został do wbicia mniej więcej silver star więc jest już naprawdę blisko :deadhappy: Nie wiem dokładnie jak będę jutro stał z czasem i kiedy będę mógł zagrać sesję więc jakby co deadline challangeu jest ( jak to na starsach ) w ET czyli 6 AM CET :coolface:

Stan challengeu

• ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      szacun za tak kozacki grind 604 18tki jednego dnia :f_o:
    • 1
    • 2