Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Grudzień challenge: 100 BI na PLO2 i 2k VPP

• Daemal
      Daemal
      Brąz
      na forum od: 24.07.2012 Posty: 237
      Hej wszystkim.
      W grudniu mam bardzo dużo wolnego czasu, dlatego postanowiłem wreszcie przejść PLO2.
      Cel to +200$ bez rb i wyrobienie stellara 50$, do którego brakuje mi prawie 2000 VPP.
      Zacząłem grę wczoraj i na razie stawiam na zooma, żeby wyrobić punkty.

45,78$/200$
      125/2000 VPP
  • 2 odpowiedzi
    • Daemal
      Daemal
      Brąz
      Właśnie poprzeglądałem i zobaczyłem jak biednie wygląda mój post w porównaniu z innymi challengami/blogami. Nigdy nie lubiłem się rozpisywać czy dużo gadać, lubie konkrety i tyle :) O przeszłości pokerowej powiem tylko, że miałem bardzo bezpiecznego rolla na plo25, a obecnie torba to mało powiedziane, fu amaya..
      Wbijam dzisiaj na strategie a tu nowy ticket od supportu You won in Winter Promotion! Niestety emocji nie było od początku, bo czytalem chwile wcześniej dzisiejszy news o zwycięzcach w tym promie dla druzja iz rosjii ale ticket 10eur na betfair wpadł :f_thumbsup:
      Volume niestety tragiczne mimo założenia challengu :/ zoomowanie powróciło do normalności i nic nie opłacają albo pokązują nutsy. Do końca tygodnia jeszcze się tu pomęcze, a potem raczej przejdę na normale stoliki 50VPP+ podgonić winrate.

PLO2
      65,41$/200$
      278/2000 VPP
    • Daemal
      Daemal
      Brąz
      Żre strasznie, praktycznie co 2 ręka set i nawet 2x runner poker na nut flusha wjechał :f_rolleyes: Pograłem 2 dni normalne stoliki i kolejny raz nie wiem, co robię na tym zoomie... wystarczy porównać VPIP na zoomie <30, a >50 na normalnych, gdzie sprawdzają 3 barelle z słabym drawem. Niestety na tych stawkach na pewno nie dam rady wyrobić stellara, ale nie zamierzam odpuszczać - 100bi na plo2 musi być, trzeba wszystkim udowodnić :)

PLO2
      118,98$/200$
      603/2000 VPP