Turniej w Hearthstone??

• Frukix
      Frukix
      Brąz
      na forum od: 06.08.2014 Posty: 219
      Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować na forum turniej w Hearthstone z tego, co widzę to pare użytkowników forum gra w heartstone. Myślę, że to będzie można fajnie spędzić czas umówić się na jakieś małe wpisowe, bo przecież nie chodzi o $$$ tylko o zabawę. A jeżeli chodzi o przepaść jaka dzieli graczy, którzy już trochę grają z tymi co niedawno założyli konto możemy się umówić, że w gre wchodzą tylko karty basic (karty podstawowe, które się dostaje za wyexpienie klasy). Co sądzić są chętni na spotkanie w karczmie:f_drink: ?
  • 36 odpowiedzi
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Hej, tak się złożyło, że od dziś w to pykam.
      Chętnie bym zagrał turek.
    • pimpas
      pimpas
      Złoto
      na forum od: 09.11.2008 Posty: 622
      Chętnie zagram.
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      No cuż trzy osoby chetne to raczej turnieju nie bedzie szkoda. :/
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      Hej,

Przy okazji zadam kilka pytań o hs, bo sam gram od trzech dni:-) Przepraszam za spam.

Generalnie zastanawiam się, w jaki sposób najlepiej inwestować pieniądze aby w przyszłości grać w constructed. Obecnie wszystkie monety przeznaczam na arene. Czy w arenie dostaje się boosterki ze wszystkim dodatków, czy tylko z podstawki?
      Czy warto kupować przygody? Jest napisane, że w każdej przygodzie można ileś kart wygrać, zastanawiam się czy jest to opłacalne, czy może lepiej boosterki z danego dodatku kupić zamiast przygody.

Nie mam jeszcze preferencji kim chciałbym grać oraz jaką talie budować. P.S wole control decki, niż aggro rushe :-P
    • Aratarius
      Aratarius
      Brąz
      na forum od: 04.06.2011 Posty: 189
      Czy w arenie dostaje się boosterki ze wszystkim dodatków, czy tylko z podstawki?
      Różnie z tym bywa. Trzy razy pod rząd po odpadnięciu z areny dostałem booster z najnowszego dodatku a za 4 razem podstawkę. Poza tym nagrodami w arenie poza boosterami jest pył, monety i złote karty.
      Czy warto kupować przygody? Jest napisane, że w każdej przygodzie można ileś kart wygrać, zastanawiam się czy jest to opłacalne, czy może lepiej boosterki z danego dodatku kupić zamiast przygody.
      Ja tam kupuje, ale za monety. W końcu jakieś urozmaicenie no bo ile można rankedów przeciw tym samym taliom grać :)
      Jeśli dobrze kojarzę to w przygodach masz karty, których normalnie nie trafisz z boosterów no chyba że już wcześniej taką kartę zdobyłeś. Nie jest ich dużo(ok. 15-18 nowych kart, w tym kilka legend).

P.S wole control decki, niż aggro rushe :-P
      Aggro Paladyn i Aggro Łowca :P
      Jak wpadam na wojownika to równie dobrze mogę kliknąć w poddaj się bo w 95% przypadków tego nie wygram. No chyba, że przeciwnik ma źle zmajstrowaną talie lub nie umie grać :)
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      Napisane przez Janosikgdy
      Hej,

Przy okazji zadam kilka pytań o hs, bo sam gram od trzech dni:-) Przepraszam za spam.

Generalnie zastanawiam się, w jaki sposób najlepiej inwestować pieniądze aby w przyszłości grać w constructed. Obecnie wszystkie monety przeznaczam na arene. Czy w arenie dostaje się boosterki ze wszystkim dodatków, czy tylko z podstawki?

Nie mam jeszcze preferencji kim chciałbym grać oraz jaką talie budować. P.S wole control decki, niż aggro rushe :-P
      Witam z chęcią ci pomoge a więc:
      Z areny lecą paczki kart losowo jedna z 3
      Najlepszym sposobem na zarobienie jest granie aren ponieważ nie masz ograniczenia w ich graniu za 12 winów dostajesz z 300-400 golda nawet wiecej jak masz farta za 7/8 arena sie zwraca i masz paczke za free
      bez aren możesz zarobić max 100 golda + misja co 3 winy dostajesz 10 golda ale tylko 10 razy możesz tak dostać czyli max 100 za misje mozesz dostać max 100 golda w karczemnej bójce (co tydzien w środe jest nowa) dostajesz paczke podstawowa za 1 wina
      wracając do aren obejrzyj sobie na twitchu stream kriperiana on gra arenki cały czas dużo sie nauczysz

co do pytania o przygody i paczki
      przelicznik jest taki 7pakietów = 1 skrzydło przygody w 1 skrzydle masz gwarantowaną legende w 7 paczkach nie
      ale i tak końców końców musisz miec to i to
      co do kolejność polecam ci kupić nexramusa masz tam dużo fajnych kart w czarnej górze opłaca sie kupić pierwsze skrzydło tylko a w tej nowej przygodzie to nie wiem bo sam mam dopiero 1 skrzydło więc resumujac uzbieraj sobie z 300-400 golda zagraj pare arenek bedziesz miał paczki z aren a za golda kupuj przygody
      jeżeli chcesz to sie oferuje możemy zagrać jakąś arene razem cos tam podpowiem czy coś jestem raczej w godzinach nocnych mój batletag "Fruki#2639"

jeżeli chodzi o decki to zasada jest taka decki aggro są tanie w większość nawet karty legendarnej nie potrzeba a można wbić legende
      a jeżeli chodzi o control to się musisz wykosztować niestety
    • sergii1984
      sergii1984
      Złoto
      na forum od: 23.04.2011 Posty: 1 799
      ja chętnie zagram
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      Temat dalej otwarty 4 osoby chetne no mysle ze conajmniej 6 osob i mozemy zaczynac więc 2 osoby może się znajdą
    • Vergs
      Vergs
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 114
      Byłbym chętny, ale pod warunkiem, że możemy grać każdym deckiem, a nie tylko basic kartami, bo to totalnie nie ma sensu.
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      t
      Napisane przez Vergs
      Byłbym chętny, ale pod warunkiem, że możemy grać każdym deckiem, a nie tylko basic kartami, bo to totalnie nie ma sensu.
      to była tylko propozycja mi tam pasuje nie wiem co na to reszta jeszcz 1 osba bądz wiecej i możemy dogadywać sie co do szczegołow
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      Jeżeli do piątku nie znajdzie się conajmniej 1 osoba to musimy sobie chyba dać spokój ;/
    • sergii1984
      sergii1984
      Złoto
      1. nick hs:sergii
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      nick w hs JumpyWizard

Z tym, że jako mam basic decka nie chce partycypować w kosztach wpisowego, bo to byłoby bez sensu dla mnie jako ze jestem free fragiem :D
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      no dobra to tak jest nas 5 chyba że ktoś jeszcze się znajdzie wiec pare słów chciałem powiedzieć
      proponuje zagrać lige z wzgledu że jest nas nieparzyscie każdy z każdym zagra
      3 punkty wygrana
      1 punkt remis
      0 punktów przegrana
      gramy 3 walki i tu sie zastanawiam czy za każdą walke dajemy punkty czy za wynik ogólny
      a co do wpisowego z racji tego że jest nas mało żeby było o co grać proponuje 2$
      widze że niektórzy podali już nicki ale trzeba podać jeszcze batle tag tak to wygląda :
      https://gyazo.com/7010ea97860d9307a095a90352755534 to jest moj batle tag prosze o zaproszenie do znajomych i podanie swoich w takim formacie
      a co do formatu decków to już nie wiem niekórzy chcą grać basic niektórzy tym co mamy mi to tak szczerze obojętne.
      a co do wygranych proponuje 2 miejsca które coś wygrają 1-60% 2-40%
      to są narazie wstepne ustalenia napiszczcie co o tym sądzicie
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      Hej,

Tak jak pisałem, z turnieju z jakim kolwiek wpisowym nie partycypuje, bo to mega ev- z basic deckiem:f_drink:
      W przyszłości chętnie dołącze :P
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      Napisane przez Janosikgdy
      Hej,

Tak jak pisałem, z turnieju z jakim kolwiek wpisowym nie partycypuje, bo to mega ev- z basic deckiem:f_drink:
      W przyszłości chętnie dołącze :P
      można też zrobić że jak ktoś bedzie grał z tobą to gra deckiem basic a takto normalnie
      ja się na to pisze nie wiem co na to reszta
    • sergii1984
      sergii1984
      Złoto
      Napisane przez Frukix

1 punkt remis
      a można zremisować w ogóle? ;)

battle tag: sergii #1262
    • Frukix
      Frukix
      Brąz
      Napisane przez sergii1984
      Napisane przez Frukix

1 punkt remis
      a można zremisować w ogóle? ;)

battle tag: sergii #1262
      hehe no własnie można prosty przykład obaj gracze mają po 3 zycia i jeden z nich gra guldanem i używa zaklecia "piekielny ogien"
    • ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 677
      Przenoszę turniej do działu esports:f_drink:

BTW, dajcie znać jak poszło :f_cool:
    • 1
    • 2