próba zaprzestania gry na zbyt wielu stołach

• Stafu
      Stafu
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 822

Witam, zawsze miałem problem z grą na zbyt wielu stołach, wynikało to z kilku czynników (chęć szybkiej akcji, naśladowania innych graczy, szybkiego zdobywania punktów vip czy szybsze pokonanie gorszych okresów w grze) oraz niewiedzy co tracę i jakie korzyści płyną ze zmniejszenia ilości stołów.
      Oczywiście jedyne co dobrego miałem z takiej gry to możliwość pochwalenia się że mam już na koncie kilka milionów rąk.

Zawsze grałem 20-24 stoły często 32 stoły gdy grałem jeszcze full ringi.

Teraz gdy już wiem, że odpowiednie skupienie na tym co dzieje się na kilku stołach powoduje lepsze zrozumienie gdy i gry przeciwników, zwiększenie przewagi i co za tym idzie lepszych wyników, po prostu szybszy rozwój. Chcę zagrać 100tyś rąk na 6 stołach SH.

To wyzwanie zaproponował mi Tubaris który również jest użytkownikiem tego forum, ma racje, dlatego chcę to zrobić i zobaczyć jaki progres osiągnę w ciągu tego czasu.

Zaczynam od nl2, gdy wygram 5 bi na nl5 wejdę na ten limit, jeśli przegram te 5bi wtedy zejdę na nl2 i będę grał dalej od nowa. Jeśli wygram na nl5 5bi na wyższy limit nl10 to wejdę na ten limit i analogicznie będę postępował tak samo, przegrana zejście na nl5 i znowu. Jestem ciekawy czy odpowiednie skupienie się na 6 stołach oraz selekcja stolików pozwoli mi pokonywać kolejne stawki.

Start jutro.

aktualne wyniki wyzwania:

wykres całościowy:

• 5 odpowiedzi