Witam!

Chciałbym poprosić o ocenę moich możliwości/zdolności w zakresie zbierania funduszy na grę MTT.

Przed wykresem dwa słowa wstępu - do kwietnia 2013 roku byłem rekreacyjnym graczem przegrywającym. Specjalnie nie zresetowałem nigdzie nigdy statystyk, żeby mieć piękny dowód na to że poker jest grą umiejętności. Od 1.04.2013 zacząłem znajomość i coachingi z wyśmienitym graczem MTT - natychmiast stałem się graczem wygrywającym.

Moim problemem jest bankroll - nie jestem człowiekiem zamożnym, regularne wygrane w pokera są przeze mnie konsumowane, dodatkowo pracuję na etacie więc nie poświęcam pokerowi tyle czasu ile bym chciał. Z tych względów tkwię cały czas na stawkach 1-3 $ MTT (od 2 lat).

Uznałem że warto ten stan zmienić - poważniejsze wybicie, pozwoliło by mi podjąć decyzję o rezygnacji z etatu i poświęceniu się pokerowi. Zastanawiam się czy w punkcie w którym jestem dobrą opcją będzie staking, no i przede wszystkim czy moje statystyki są wystarczająco dobre żeby kogokolwiek zainteresować.

Nie wiem również co pozwoli mi się szybciej wybić - staking w zakresie np zbliżających się Micro Millionsów, czy może staking standardowych MTT ale na stawkach wyższych niż do tej pory (np do 10 $).

Pozdrawiam, będę wdzięczny za każdą radę.

Kuba.

Wykres zbiorczy wszystkich moich nicków, aby nie było przekłamań: