Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Chellenge 10 000$ zysku do 01/01/2016

• 26 odpowiedzi
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      .
    • Rumunus
      Rumunus
      Brąz
      na forum od: 14.08.2011 Posty: 704
      Trzeba sobie stawiać realne cele krótkoterminowe. Lepiej zmień tytuł na 1000$ do 15.09.2015 co na cashach i tak będzie bardzo dobrym wynikiem, a jeszcze lepiej liczbę rąk jaką zamierzasz rozegrać.
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      na forum od: 25.05.2014 Posty: 122
      minimalnym celem jest 10k realnym byłoby nawet 30k ale ja też mam swoje pozapokerowe życie;)

Minimalizm jest taki polski. Dlaczego skandynawia ma tak wielu świetnych graczy na wysokich stawkach? Czy są mądrzejsi od Polaków? Nie. Zarobki w tych krajach są bardzo wysokie co za tym idzie nie satysfakcjonuje ich gra na NL50$, bo z tego nie ma możliwości się utrzymać. Nie są lepsi mają zwyczajnie wyżej postawione poprzeczki. Jesteśmy bardzo inteligentnym narodem jednak nie wierzymy w siebie. Mamy profit z pokera 5k złotówek miesiecznie i nam to NL50-100 starczy. Wielu graczy z tego powodu pozostaje tam na zawsze. Przykład jednego poskiego prosa z PS teamu z którzym jakiś czas temu spotykałem się na stolikach. No przepraszam, ale mnie to jest wstyd że mamy takiego prosa z NL50/100.

Czemu mam nie zrobić 5k profitu? Będę miał 1000$ zszotuje NL50 ! Będę miał 2000$ zszotuje NL100 nie uda się zejdę na NL10 czy nawet 5 i powtórze wszytsko od nowa tyle razy aż mi się uda, bo ja stawiam sobie poprzeczkę grać najwyżej jak się da! Nie NL100-200, a tyle żeby pokerstars otworzył dla mnie nowe stawki żebym sobie mógł sam ze sobą grac na 2 komputery...

Zacznijcie wierzyć, będzie wam lepiej...

Powodzenia
    • GrindingMachine
      GrindingMachine
      Brąz
      na forum od: 10.12.2011 Posty: 327
      jak wpiszesz w google "6 najczęściej popełnianych błędów w wyznaczaniu postanowień noworocznych" to znajdziesz bardzo pożyteczny artykuł polskiego guru mindsetowego na temat o którym mówisz
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      Dzięki - poszukam!

Lech Rumski ehhh oglądałem prawie wszystkie jego produkcję :) Nawet wpis o skandynawach to jest jego myśl. Czy uważacie że jak 1 stycznia będzie tu wpis zrealizowano 57% celu to bedzie to dla mnie źle? Obiecuje, że zeby miało tu być minus -45% celu to to opiszę i na koniec roku pojawi się tu wpis! Należy stawiać poprzeczkę jak najwyżej! Jeżeli nie osiągniecie zamierzonego celu powoduje u Ciebie niezadowolenie czy flustrację to nie najdajesz się do Pokera. Ostatnio motywację pokerową czerpię z historii dziś właśnie analizuję i porównuję sylwetki Hitlera i Churcilla. Czy gdyby Adolf dziecko bite przez ojca słabe i chorowite powiedziało komuś, że jego wojska będą wygrywać na wszystkich frontach europy uwierzylibyście mu? Czy on zakładał, że będzie w "radnym miasta Berlina"? Nie założył sobie jako młody chłopiec, że będzie wodzem i nim został. Mógł skończyć na ulicy, a założył sobie cel i go zrealizował... tak zrealizował bo gdyby nie jego mesjanizm mógł poddać Niemcy kilka miesięcy przed końcem wojny. Kapitulować i dalej żyć mająć szacunek i chwałe narodu. Założył sobie cel.... doszedł bardzo wysoko... jednak nie potrafił sobie poradzić z przegraną.

Polecam to co mówi o Negative Mentality!
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      Stawka NL10/NL25
      Zysk -500
      Cel zrealizowany w -5%

• RobertByku2
      RobertByku2
      Srebro
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 334
      .
    • GrindingMachine
      GrindingMachine
      Brąz
      na forum od: 10.12.2011 Posty: 327
      pisałeś, że zaczynasz on NL10, wykres z nl10/25 :thinking:
      czyżby kolejny po Stafu, który pisze jedno, a robi drugie ?
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      BUSTED!!!

Pierwszy busted w tym roku :* Trudno.
      Na cashierze mam jakies grosze + Tmoney. Startuje od nowa NL10

@grindingmachine. Kapital startowy + wszystkie wygrane Tmoney + bonusy itd dawaly mi rolla na NL25
    • jarekhell1
      jarekhell1
      Brąz
      na forum od: 28.07.2012 Posty: 797
      SH grasz ? Czerwona ci niesamowicie ucieka.. Praktycznie cie zabija
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      SH. No niestety, za bardzo chce jak na te stawki grać hero hero play!i. Fancy play tak sie konczy
    • SolidSpazz
      SolidSpazz
      Brąz
      na forum od: 29.03.2012 Posty: 46
      Przestrzegales BRM? Schodziles niżej czy nl10 przy 5BI grałeś? :p
      Co na to trener ?
    • pawelllo1
      pawelllo1
      Brąz
      na forum od: 08.01.2011 Posty: 276
      -500$ na nl10 w tydzień:f_drink:
    • Swiezak
      Swiezak
      Brąz
      na forum od: 03.01.2014 Posty: 824
      Napisane przez Baunetta
      SH. No niestety, za bardzo chce jak na te stawki grać hero hero play!i. Fancy play tak sie konczy
      imo to ktoś kto gra hero playe i fancy playe ma lepszy redline

Ostatnio motywację pokerową czerpię z historii dziś właśnie analizuję i porównuję sylwetki Hitlera i Churcilla. Czy gdyby Adolf dziecko bite przez ojca słabe i chorowite powiedziało komuś, że jego wojska będą wygrywać na wszystkich frontach europy uwierzylibyście mu? Czy on zakładał, że będzie w "radnym miasta Berlina"? Nie założył sobie jako młody chłopiec, że będzie wodzem i nim został. Mógł skończyć na ulicy, a założył sobie cel i go zrealizował... tak zrealizował bo gdyby nie jego mesjanizm mógł poddać Niemcy kilka miesięcy przed końcem wojny. Kapitulować i dalej żyć mająć szacunek i chwałe narodu. Założył sobie cel.... doszedł bardzo wysoko... jednak nie potrafił sobie poradzić z przegraną.
      Hitler to jest w ogóle fenomen pod praktycznie rzecz biorąc każdym względem, nawet jak był w wojsku jako dorosły mówiono że nie ma zdolności przywódczych :| , a jak dodać jeszcze do tego ilość zamachów na jego życie jakie przeżył, to już w ogóle można pomyśleć że bóg nad nim czuwał :spit: , a z tym "poddaniem się" to nie dokońca tak , nie mógł się poddać tylko albo zwyciężyć albo zginąć , a z tym że po poddaniu się by go "szanowali" to już w ogóle jakieś nieporozumienie, nie te czasy, gdyby się poddał to by i tak stracił władzę i niemiał żadnego poparcia, ludzie by mu tego nie wybaczyli, nie wspominając o tym że sowieci i tak by mu i jego partii życia nie darowali
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      @Trener nie ma nic do BMR jak sie przegrywa 20 + BI w 22k rak;) nie przestrzegałem. Zjechałem sie do prawie 0 na NL25.

@ chodziło o fancy play PF

Hitler byl psychicznie chory od 10 lat brał amfetaminę lubił jak 14 letnia dziewczynka oddawała na niego mocz. Jedyne za co można go podziwiać to ambicja i determinacja. Lepiej było sie poddać jak w obliczu klęski kazać wojsku palić domy i dobytek swoich rodaków, bo to mu zapewne chwały nie dalo
    • bodek1983
      bodek1983
      Brąz
      na forum od: 02.06.2011 Posty: 159
      martwi mnie że można podziwiać szmatę Hitlera kolego.

:f_drink: "Za pokój, wolność i demokrację. Nigdy więcej faszyzmu. Miliony zmarłych przypominają nam."
      # inskrypcja na kamieniu przed miejscem narodzin Adolfa Hitlera.#
    • Baunetta
      Baunetta
      Brąz
      Nie jest to podziwianie postaci, a tylko cechy charakteru
    • bodek1983
      bodek1983
      Brąz
      na forum od: 02.06.2011 Posty: 159
      Napisane przez Baunetta

Jedyne za co można go podziwiać to ambicja i determinacja.
      Ale mimo wszystk owspomniałeś o Hitlerze, a nie jakimś żołnierzu AK, Janie Pawle II czy choćby o Messim czy Danielu Negreanu, wszystkich zapewne łączy ambicja i determinacja ;)
    • Swiezak
      Swiezak
      Brąz
      na forum od: 03.01.2014 Posty: 824
      Hitler byl psychicznie chory od 10 lat brał amfetaminę lubił jak 14 letnia dziewczynka oddawała na niego mocz. Jedyne za co można go podziwiać to ambicja i determinacja. Lepiej było sie poddać jak w obliczu klęski kazać wojsku palić domy i dobytek swoich rodaków, bo to mu zapewne chwały nie dalo

To że brał amfę to najpewniej prawda, jednak w okół jego postaci jak w okół wszystkich bardzo znanych jest cała masa mitów, przedewszystkim to na logikę można ogarnąć że ktoś kto bierzę od 10 lat tyle amfy ile sugerują że on brał ( podobno brał 80 różnych leków :ayfkm: :ayfkm: ) 1) nie będzie żyć, po 2) nie będzie tak wyglądać jak on ( wyglądał w miarę zdrowo ) , a to z tym oddawaniem moczu to już w ogóle najpewniej jakaś super bajka.

Napisane przez bodek1983
      Ale mimo wszystk owspomniałeś o Hitlerze, a nie jakimś żołnierzu AK, Janie Pawle II czy choćby o Messim czy Danielu Negreanu, wszystkich zapewne łączy ambicja i determinacja ;)
      Hitler z nieśmiałego, słabego fizycznie i nielubianego bezdomnego bez jednego jądra w kilkanaście lat stał się najpotężniejszym człowiekiem w europie i rozpoczął wojnę o dominacje nad światem :thinking: myślę że to godne podziwu
    • 1
    • 2