Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

cele na lipiec 100kh 500$ profit z gry

• engelandrzej
      engelandrzej
      Brąz
      na forum od: 26.05.2015 Posty: 64
      Na imię mam Adrian od miesiąca poważnie zająłem się pokerem. Gram w sumie nieźle i chciałbym trochę usystematyzować swoją grę poprzez robienie podsumowań zamierzonych celów.

Cele na lipiec to:

100kh na micro volume jest najważniejsze

500$ profitu z gry

Przy proficie 150$ przejście z nl4 na nl10

Ograniczyć wypłaty z roomu oby rakeback pokrył wszystko co niezbędne, no i chec budowania br na nl 20 (30bi).

Mam 21 lat cieszy mnie granie w pokera, gram do 16 stolików i zrobię to co założyłem nawet gdy dostanę telefon ze mam jechać do pracy ;) w sumie liczę ze dorobie sobie w wakacje za granicą, bo jestem studentem.

Odważnie i oby skutecznie.

Pozdrawiam.
  • 2 odpowiedzi
    • RobertByku2
      RobertByku2
      Srebro
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 334
      Na Twoim miejscu skupiłbym się tylko na volume i jakości gry, a profit będzie dodatkiem do tego :) Życzę powodzenia, kropa leci! :f_drink:

PS.: Na jakim roomie grasz? Skoro widzę limit NL4, to 888, PP lub Ipoker :D
    • engelandrzej
      engelandrzej
      Brąz
      na forum od: 26.05.2015 Posty: 64
      Ipoker

Dostałem token o wartości 50 e od roomu za punkciki z zeszłego mieciaca zagrałem hu sng i udało się + 97,5e do bankrolla na dodatek 150e do wyrobienia fajny motywator żeby kręcić volume, żeby uwolnić potrzebuje wyrobić 150e raku.