[Ostrawa] Cudowne dwa dni

• Setny
      Setny
      Brąz
      na forum od: 15.01.2011 Posty: 4
      Do najbardziej udanych turniejów zaliczam dwa, które odbyły się dzień po dniu.
      Pierwszy z nich był to $3,50 Turbo na 180 graczy. Jako, że nie jestem zwolennikiem re-buy grywam je bardzo rzadko. Wtedy jednak dokupiłem się już na samym początku turnieju i wystartowałem z 3000 żetonów. Turniej zakończyłem na drugim miejscu zgarniając 120,26$.
      Następnego dnia spotkaliśmy się ze znajomymi żeby zagrać sobie w naszym gronie. Wszyscy mówili: "No ładnie Setny,brawo, gratuluję,etc.". Jednak jeden z moich znajomych uważający się za boga pokera twierdził, że to tylko przypadek, że wygrałem. On właśnie wyeliminował mnie z naszego turnieju kończąc słowami "Te 120$ to ci chyba mamusia ugrała".
      Tego samego wieczoru postanowiłem pozwolić sobie na lepszy turniej. Zagrałem $27 NL Hold'em [Knockout]. Po kilku godzinach skończyłem turniej na 6 miejscu zgarniając przy tym 256,96$.
      Największym sukcesem nie była wygrana a wysłanie zdjęcia do w/w kolegi z widoczną wygraną oraz tekstem "patrz co moja mama wyprawia xD ".

http://pokerprolabs.com/setny/pokerstars
  • 2 odpowiedzi