Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Ostrawa - wyniki promocji!

• dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witajcie,

Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoimi sukcesami :) Przeczytaliśmy i oceniliśmy wszystkie wątki, które brały udział w promocji.

Nie przedłużając już, przedstawiamy czterech zwycięzców, którzy otrzymają po wejściówce na HESOP Ostrawa:

ZuberO
      18071987
      Jok3rBMW
      Mikson92

Ze wszystkimi wkrótce się skontaktujemy.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli przeczytać o kolejnych Waszych sukcesach!
  • 18 odpowiedzi
    • KamilCuber18
      KamilCuber18
      Brąz
      na forum od: 01.12.2008 Posty: 130
      Gratuluje Panowie :) widać nigdy nic nie wygram hehe :D Powodzenia w Ostrawie ! :)
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      na forum od: 21.05.2014 Posty: 711
      Nie żeby coś, bo ja poprzednio wygrałem tego ticketa i byłem pogodzony z tym, że ja raczej go nie dostanę.
      To mimo wszystko w moim mniemaniu [Treść edytowana] dobraliście zwycięzców. Mogliście dać ludziom, których normalnie nie stać na ten turek, a nie takim którzy po prostu wydadzą 5 stów na co innego ;) ale spoko, Wasze tickety, Wasza decyzja.

Powodzenia zwycięzcom :f_biggrin:

//Wulgaryzmy - imgoingtomirage
    • bis3s
      bis3s
      Brąz
      na forum od: 26.01.2014 Posty: 7
      Gratulacje. :) I do zobaczenia 27 czerwca :)
    • 18071987
      18071987
      Brąz
      na forum od: 02.05.2007 Posty: 1 284
      Dziekuje wszystkim za doping oraz za docenienie mojej pracy w pokera.

Jedno moge obiecac, ze bede walczyl i nie poddam sie poki nie strace ostatnich zetonow :)
    • Jok3rBMW
      Jok3rBMW
      Brąz
      na forum od: 01.08.2010 Posty: 9
      Ja również chciałem bardzo podziękować za wyróżnienie :) Dla mnie to na prawdę wiele znaczy!

Podobnie, jak kolega wyżej obiecuję, że będę wytrwały, z tą różnicą, że nie spocznę, dopóki nie odbiorę wszystkich żetonów oponentom! :D :f_cool:

Gratuluję pozostałym i życzę Wam wspaniałego dnia! :-)
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 591
      sycylek, warunkami udziału w promocji nie było dzielenie się informacjami o zasobności swojego portfela i tego czy kogoś stać na dany turniej czy nie. Nie zawsze można wygrywać, ale to nie powód do hejtu i tym bardziej używania tego typu języka.

Pozostałym gratuluje i życzę powodzenia w turnieju!

Pozdro.
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Cześć,

Mam prawo do własnego zdania.

Pozdro.
    • ZuberO
      ZuberO
      Złoto
      na forum od: 07.06.2010 Posty: 231
      Dziękuję za wyróżnienie!
      I życzę wszystkim powodzenia!
    • Alextata
      Alextata
      Brąz
      na forum od: 26.02.2011 Posty: 47
      masakra
    • Szyna6558
      Szyna6558
      Brąz
      na forum od: 18.12.2014 Posty: 8
      zgadzam sie z kolega . Dali ludza ktorzy juz graja i stac ich na takie wpisowe i na to aby sami pojechali a nie tym ktorzy cisna freerolle i chcieli by zaistniec ale nie maja jak :( pozdrowienia do ludzi ktorzy zajmuja sie promocjami
    • 18071987
      18071987
      Brąz
      Napisane przez Szyna6558
      zgadzam sie z kolega . Dali ludza ktorzy juz graja i stac ich na takie wpisowe i na to aby sami pojechali a nie tym ktorzy cisna freerolle i chcieli by zaistniec ale nie maja jak :( pozdrowienia do ludzi ktorzy zajmuja sie promocjami
      A nie patrzysz z perspektwy z drugiej osoby. Nie pomyslales żeby dojść do takiego etapu w którym każdy z rozlosowanych osób to jest dużo wyzeczen ciężkiej praculy itp. Każdy z nas kiedyś się przecież urodził oraz nie miał zielonego pojęcia o pokerze. Każdy z nas miał swój początek i musiał się przeprawic przez nieznane. ;)
    • 18071987
      18071987
      Brąz
      Jeszcze jedno. Każdy z nas miał możliwość przedstawienia swojego sukcesu w krótszy bądź dłuższy sposób . W wiekszosci zależało od nas samych jak przedstawimy posta. Każdy miał równy start ;)

Tylko w mniejszym stopniu zależało od oceniających kto pojedzie na Hesop. Tak samo jest w każdej dziedzinie sportu gdzie są sedziowie, np skoki narciarskie, taniec, gimnastyka akrobatyczna. Przecież jeżeli sportowiec przedstawi swój repertuar z sercem i pełnią zaangażowania to będzie bardzo wysoko oceniony. ;)
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Sorry wielkie 18071987, ale naprawde ciezko zrozumiec to o czym piszesz. Kolega wyzej napisal oczywista oczywistosc, a Ty odpisujesz mu tak jak bys mial w du*** to co on napisal. On pisze A, a Ty B. W moim mniemaniu Twoj wywod nic nie wnosi. Ale spoko, nie rozstrzasajmy juz tematu.

Powodzenia w Ostrawie!
    • 18071987
      18071987
      Brąz
      Napisane przez sycylek
      Sorry wielkie 18071987, ale naprawde ciezko zrozumiec to o czym piszesz. Kolega wyzej napisal oczywista oczywistosc, a Ty odpisujesz mu tak jak bys mial w du*** to co on napisal. On pisze A, a Ty B. W moim mniemaniu Twoj wywod nic nie wnosi. Ale spoko, nie rozstrzasajmy juz tematu.

Powodzenia w Ostrawie!
      Używając wulgaryzmów nic nie osiągniesz tylko tym bardziej to opisuje twoje stanowisko w tym temacie. Resztę niech sam sobie każdy dopowiem.

Pozdrawiam
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 308
      Napisane przez Szyna6558
      to nie "Mam talent", gdzie wystarczy opowiedzieć o trudnym dzieciństwie / biedzie / chorobie / pochodzić z domu dziecka i dostajesz kilkaset k zł
    • KamilCuber18
      KamilCuber18
      Brąz
      na forum od: 01.12.2008 Posty: 130
      Moim zdaniem mimo ze nic nie wygrałem a tez gram micro i freerolle , chłopaki opisali fajnie swoje "sukcesy" i to ze graja wyżej niż my nie znaczy ze nie mogą wygrac :)

Troche pokory Pany , przyjdzie czas i na Was :D

Mam nadzieje... :P
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 884
      a wy tu dalej dramat kręcicie :D :D