Witam was serdecznie !
Wiem wiem, każdy z was opisuje swój sukces, jedni opisują swoje pokerowe sukcesy, rozdania a także inne rzeczy związane z pokerem, inni sukcesy nie będące związane z pokerem, bardzo miło i fajnie się to wszystko czyta i jurorzy tego konkursu będą mieli spory problem z wybraniem 4 wejściówek na Redbet Milion.

Ja niestety nie odniosłem żadnego sukcesu ostatnio, zacząłem swoją karierę półtora roku temu, jak na studenta przystało nie jest ona usłana różami na początku ale bardzo się zainteresowałem tą grą. Były małe sukcesy live jednak mało który się nadaje na opis, bo były na początku startu kariery. Ostatnio jednak nie sprzyja mi poker, przestało, że tak powiem żreć. Grałem 3 razy o wejściówkę na redbecie do Ostrawy, jednak się nie udało mi wygrać, ostatnio Bankroll się tylko kurczy. Cóż, wiadomo taki jest poker, raz się wygrywa raz się przegrywa :tongue:

Jednak skoro chcecie nagradzać tutaj osoby, które odniosły sukces dzięki pokerowi już, może znalazł by się jeszcze jeden bilet, dla osoby która czeka właśnie na ten sukces dopiero i później go opiszę? :) Mam czutkę jak to się u nas mówi, że to mógłby być mój turniej, jednak szczerze- nie mam za co opłacić wpisowego ! Właśnie skończyłem studia i szukam pracy, to mogłyby być fajne wakacje dla mnie 3-dniowe by powalczyć o swojego bankrolla w tym wypadku, a takto pozostanie mi praca o ile jakąś dostanę- bo jak wiemy wszyscy ciężko z pracą w naszym kraju :) Może udało by się wam wyczarować mały bilecik do tego turnieju dla mnie- w zamian mogę prowadzić relację z turnieju, pisać na bieżąco co się dzieje, przebić nawet Jacka Danielsa w jego relacji, która była by o wiele ciekawsza :) A jeśli uda mi się dojść do top 10, zwrócę wam wpisowe do tego turnieju :D Taka mała zagrywka pokerowa, by choć troszkę się liczyć w wyborze osoby do biletu. Osoby co odniosły sukces pokerowy- już go mają, może czas dać szansę osobie która marzy o takim sukcesie ? :) Z góry dziękuje redakcji za uwagę :)

PS. Powodzenia wszystkim którzy wygrają, trzeba podbić Czesko-Polską Ostrawę :)