Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[Ostrawa] Sukces nie sukces :)

• KamilCuber18
      KamilCuber18
      Brąz
      na forum od: 01.12.2008 Posty: 130
      Cześć,

może na początek parę słów o sobie zanim zanudzę swoim "sukcesem" który dla większości będzie pewnie nie nie znaczącym śmiesznym wpisem :P Nazywam się Kamil , mam 25 lat i od kiedy pamiętam poker towarzyszył mi w życiu. Był okres gdzie grałem regularnie z mniejszymi czy większymi wynikami. Później pojawiła się kobieta.... Tak niby narzekam ale nie wyobrażam sobie życia bez niej :P Praca ... praca która nie pozwala skończyć o 16 i zapomnieć o niej do dnia jutrzejszego. Studia ... Ogólnie sporo obowiązków. Ale... obiecałem sobie że wrócę i w miarę możliwości będę kontynuował swoją pasje.

Jak założyłem tak zrobiłem , mając skitrane jakieś ochłapy na WilliamHill wróćiłem do gry MTT , BI 0,5/1e , wczoraj jeden za 3 odpaliłem co było błędem. Staram się regularnie odpalać małe turnieje , po tak długiej przerwie do sukcesu zaliczam wczorajszy wynik i 12 miejsce w E500 GTD Top Gear , wpadło oszałamiające 9.46e ale pozwoliło wierzyć że gra ma sens. Tak wiem .... wygrana żadna ale przy moim bankrollu aktualnym 42,68$ to zacny wynik ^^ Do piątku mam wieczory pokerowe i próbuje dalej budować.

Od dłuższego czasu marzy się wyjazd do bliskiej Ostrawy i zagranie czegoś LIVE , BI nie pozwala na samodzielne wkupienie , no chyba że dalej będę tak "shipował" jak wczoraj to do 2020 spotkamy się na miejscu :D

Pozdrawiam i może do zobaczenia :D :f_drink:
  • 1 odpowiedź
    • KamilCuber18
      KamilCuber18
      Brąz
      na forum od: 01.12.2008 Posty: 130
      Byłem bliski podbicia mojego sukcesu , zagrałem turniej 1000 .... 18 miejsc płatnych lecz padłem na 32 pozycji :(
      Chęci były spore na zwiększenie osiągniecia lecz dziś już nic z tego . Trzeba spać .... praca rano czeka :)

Dobrej nocy !