Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[OSTRAWA] Stały bywalec na stolikach Finałowych w Ostrawie

• Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Witam bardzo serdecznie po krótce chce wam opisać co w ostatnim czasie dla mnie jest wielkim sukcesem a jest to mianowicie podjęcie decyzji by zając się profesjonalnie pokerem oraz stoliki finałowe własnie w Ostrawie . Zaczynając od początku grałem już prawie 2 lata turnieje z coraz to lepszymi wynikami po woli zmierzałem w kierunku by stać się profesjonalistą o czym marze , zdobywając profit 10,100,1000,10000$` a obecnie prawie 20000$ z pokera zacząłem się z niego utrzymywać i myśleć że to może być to czego od zawsze szukałem . Kolejnym krokiem jaki w ostatnim czasie zrobiłem było przerwanie dotychczasowych studiów by w pełni zająć się profesjonalnie Pokerem co zacząłem robic . Analizy własnych sasji, czytanie ksiązek psychologicznych, oglądanie filmów szkoleniowych aż do współpracy z kolegami z forum ( Pozdro dla grupy MTT na FB ) idąc własnie w tym kierunku zacząłem grać live turnieje ( bo jest to oczywiście kolejny krok w "karierze") własnie w Ostrawie niedaleko której mieszkam . Gdzie ku mojemu zdumieniu idzie mi coraz lepiej bo mimo że gałem dosłownie kilkanaście turniejów z niskimi wpisowymi do 500 koron już zajmowałem tam miejsca w czołówce zasiadając na stolikach finałowych ( a tydzien temu prawie wygrywająć czwartkowy turniej w HU Co jest własnie moim ostatnim najwiekszym sukcesem !!! ) osiągam własnie jednocześnie swój życiowy sukces . Co mam nadzieje że przekona was szkoło PokerStretegy żeby dać mi szanse na wygranie najwiekszego turnieju jaki tam się odbywa w waszych barwach z racji że mój bankroll nie pozwala mi na udział w nim .
      Jeżeli jestem godzien dajcie mi szanse bym poszedł o kolejny krok dalej i wygrał ten event ! :truestory:
  • 1 odpowiedź