Jak wspominałem kilka razy, np. TU, jednym z moich pokerowych celów jest wyjazd na jakiś turniej LIVE, także nie mogę nie spróbować i tym razem :) .
Gram głównie MTT, więc ciężko o duży sukces "na zawołanie", no ale pochwale się tym co jest ;-).

1. W tym tygodniu 40 MTT, w tym 8 ITM :) .
2. 3 tygodnie z rzędu na + w Mega Bankroll Challange (można sprawdzić TU).
3. Pierwszy 1 USD w programie TAF zdobyty 1-2 tygodnie temu :) .
4. Zakończenie przygody z NetBet (dawny P770) z wynikiem ostatecznym +485 USD (ich ofertę obecnie w 100% moim zdaniem przebija Titan).
5. No i przypomnę moje największe do tej pory wcześniejsze sukcesy:
a)
b)
Dzis postanowiłem próbować zakwalifikować się do jubileuszowego Sunday Milion i....
po zalogowaniu się po raz pierwszy od x miesięcy na PS, zagralem sobie satke na rozgrzewkę i.... :sfishy:
Zaczynając grać nawet jeszcze nie znałem dokładnie formuły tej satki, dopiero po 1 tundzie sie zoreintowałem, że to shootout :D .

To będzie mój pierwszy Majors w życiu, na wiele nie liczę, ale będę walczył. Jakieś rady przed turniejem ? :D .
Zakwalifikowałem się widze jako jeden z pierwszych, w tym momencie bylo dopiero 311 graczy :)

6. Żelazny mindset, mimo tak wielu sukcesów nie zamierzam rezygnować z walki o wejście na wyższe stawki ;-).
7. Wielki optymizm, który sprawił, że piszę tego posta i liczę na wyjazd do Ostrawy ;-).
8. Mogę już dopisać zdobyty bilet do Ostrawy ? :D .