[Ostrawa] Wsop niesamowita historia :)

• ZuberO
      ZuberO
      Brąz
      na forum od: 07.06.2010 Posty: 231
      Witam wszystkich :)
      Moja opowiesc opisze krotko i zwiezle poniewaz jestem w vegas jest 9 rano i nie mam komputera wiec pisze z telefonu.
      Jesli ktos jest ciekawy jak sie tu znalazlem to niech poswieci 3 minutki i poczyta ;)
      No wiec jak wiekszosc wie na sieci ipoker byla promocja z pakietami do vegas. Na romie william hill byla wtedy rowniez promocja z mozliwoscia zgarniecia orginalnej koszulki z premier league wystarczylo sie zarejstrowac i wyrobic troche punktow lojalnosciowch. Pewnego dnia rano zarejstrowalem sie do promocji z koszulkami i zobaczylem ze jest druga z pakietami do vegas i rowniez sie zapisalem . Wyrobilem te punkty i dostalem ticket do freerola all in z jednym pakietem do vegas to bylo w poniedziałek . W czwartek jak co tydzien bylem na penego rodzaju warsztatach i dzwoni do mnie telefon popatrzylem ze to dziwny numer z kierunkowym z angli wiec myslalem ze to spam ale mimo to odebralem i wiecie co uslyszalem ? " Hello Dominik you win a trip to Las Vegas " oczywiście nie potraktowalem tego powaznie i zaczalem sie smiac z osoby ktora do mnie dzwonila :p ale po chwili rozmowy jak okazalo sie ze ma wszystkie moje dane osobowe zrozumiałem ze to jednak nie jest zart! Wiec tak wygralem wyjazd na wsop we freerolu i to zupelnie przypadkiem siedze teraz w hotelu niestety nie udalo mi sie zdobyc branzoletki ale jak na pierwszy raz na takim turnieju chyba nie poszlo mi zle zajalem 652 miejsce i scaschowalem !!
      Nie wiem jak inne hostorie biorace udzial ale moja wydaje sie na prawde niesamowita postaram sie zaraz wrzucic troche zdjec jesli mi sie uda:) Pozdrawiam wszystkich i licze na ticket i szanse udowodnienia że moje miejsce na wsop to nie przypadek ;)

[/list]
  • 20 odpowiedzi
    • 1
    • 2