[OSTRAWA] sukces zycia dzieki mojej mamie:)

• xxAntekxx
      xxAntekxx
      Brąz
      na forum od: 26.09.2012 Posty: 40
      Witam opisze na szybko swoje najwieksze osiagniecie:) ktore zawdzieczam swojej mamie pewnego dnia storbilem rolla zostalo 31$ i knockout za dolarka za szipa bylo 24 $ przy 9left musialem szybko jechac do panny mowie w tylku mam tego knocka mowie mama chcesz poklikac odpowiedziala dobra przyjechalem zagladam w rolla 55$ wygrala caly ft niemajac pojecia o pokerze. Nie gratulowalem jej bo spala gadalem z kumplami na skejpie mowie co tam odpalam turniej pozegnalny hot55$ za caly bankroll jakims cudem zajolem drugie miejsce i wpadla zyciowka8600$ rano na mame czekalo 2000zl na stoliku nocnym z gratulacjami i podziekowaniem bo dzieki jej wygranej wygralem 26000zl :) milo bylo by jechac do czech za darmo ale milej sie opowiada wam te historie az lza sie kreci :) ))) ,a pare lat do tylu skonczylem 18lat mialem 5mln play money na pokerstars niewplacajac ani zlotowki sprzedalem te playmoney na luckystacks bodajze i w 2 tygodnie naklepalem cos kolo 10k$ nie zasluzylem wtedy na takie pieniadze odbila mi w skrocie mowiac woda sodowa jaki ja kozak nie jestem a teraz wiem se czesto sie tak niewygrywa niegralem nigdy nic live jedynie z kumplami pojade i tak do ostrawy ale za3miesiace przyjdzie na swiat moj potomek dlatego ten hajs wolalbym wrzucic w skarbonke a jechac za wygrany bilecik to tyle odemnie pozdrawiam wszystkich do zobaczenia w czechach:) )
  • 9 odpowiedzi