Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[Ostrawa] Cashowiec próbuje podbić MTT Redbet HESOP po raz drugi :)

• sycylek
      sycylek
      Brąz
      na forum od: 21.05.2014 Posty: 711
      Siema,

Zakładam wątek z jasnych przyczyn: jest konkurs o wejściówkę do HESOP-a, a ja bardzo chętnie się na niego wybiorę ponownie.
      W maju - dzięki PokerStrategy - byłem w Rozvadovie i był to naprawdę świetny wyjazd. Tak sobie myślę, że właśnie z uwagi na to, że poprzednim razem dostałem, to teraz muszę dać naprawdę coś od siebie, żeby i tym razem tam pojechać :f_cool:

Do rzeczy:

Generalnie gram cashówki NL25/50 -> LINK do mojego bloga: Challenge od NL5 do NL100

Natomiast jak prawie każdy interesuję się też turniejami. Miałem okazję brać udział w kilku turniejach na żywo za granicą m.in. wspominany wyżej HESOP w Rozvadovie, czy też ostatnio - PolishPokerSeries w Warszawie, gdzie nawet udało mi się zrobić fotkę z Dominikiem Pańką :f_biggrin:

Poza tym próbuję swoich sił w internecie; w ostatnim czasie wygrałem bilet do satelity 50€ Unibet Open, po weekendzie zagram i może się uda wygrać pakiecik :f_thumbsup:

Tak się złożyło, że w czerwcu wystartowała liga MTT na Unibecie. Zainteresowałem się tym tematem w sobotę 6. czerwca i wtedy też ruszyłem na podbój turniejów. Do tej pory ze zmiennym szczęściem zagrałem prawie 100 turniejów, z czego jestem bardzo zadowolony, bo dalej moją główną branżą są cashówki, a 100 turniejów w niecały tydzień dla mnie to nie lada wyczyn :f_biggrin:

Oto wyniki:

Nie jest źle, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałoby się lepsze wyniki :f_biggrin:

Teraz kolejną rzeczą, jaką zrealizowałem w ubiegłym tygodniu jest następujący plan:

1. 2 serie 20 pompek, 20 brzuszków dziennie
      2. Zachowywanie rutyny startowej: butelka wody, wywietrzony pokój
      3. Biegam codziennie minimum 1 km
      4. 2h coachingu z robmafem
      5. Trening w grupie - obecność i aktywny udział
      6. Sesje 1,5h!! 4 stoliki!! NL20!! żadnego shotowania, dopóki znów nie odbuduję rolla pod 1k$ żeby mieć 20 BI na NL50
      7. Grać tylko i wyłącznie wtedy gdy czuję się dobrze!! Agame!!
      8. Do gry piję tylko wodę i witaminy
      9. Odpalam stoliki najwczesniej godzine po powrocie do domu z pracy/obudzeniu się - rano
      10. Piątek - niedziela wolne od gry, wyjazd do domu odpocząć
      11. Nagrać film 30 minutowy z gry
      12. Obejrzenie 2 produkcji mindsetowych
      13. Zagrać minimum 3k hands, max 5k hands; mam grać mało, ale bardzo skutecznie
      14. 15-minutowy spacer między sesjami

Mogę pochwalić się, że każdy punkt planu zrealizowałem. Niby wydają się to proste punkty, ale uwierzcie mi, że nie jest tak łatwo przestrzegać przez tydzień wszystkich punktów :f_cool:

Na ten tydzień (8-14 czerwca) mój plan to:

1. Zagrać 50 turniejów MTT
      2. Zagrać 3k hands cash
      3. Weekend wolny od pokera :f_drink:
      4. Zadbać o sprawy zawodowe i uczelnię :f_cool:
      5. Obecność na treningach grupy
      6. 1,5 km biegu codziennie
      7. Przestrzegać rutyny startowej
      8. Grać tylko i wyłącznie wtedy gdy czuję się dobrze!! Agame!!
      9. Do gry piję tylko wodę i witaminy
      10. Odpalam stoliki najwczesniej godzine po powrocie do domu z pracy/obudzeniu się - rano
      11. 30 pompek i 30 brzuszków dziennie - 2 serie
      12. 15- minutowy spacer w przerwie między sesjami

Punkt 1 i 2 już zostały zrealizowane, reszta w toku :f_cool:

To byłoby tyle ode mnie, trzymajcie kciuki za mój ticket do Ostrawy :D

Serdecznie pozdrawiam,
      sycylek :f_drink:
  • 11 odpowiedzi
    • grucha90
      grucha90
      Złoto
      na forum od: 23.10.2010 Posty: 430
      Chyba lepiej zacznij juz szukać noclegu w ostravie 😎😎
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Haha, no dzięki :f_cool:

Na ten moment udało mi się namówić narzeczoną na wyjazd. Wobec czego jak pyknie, to jedziemy we dwójkę i nawet zagramy wspólnie All in or Fold :f_biggrin:

Co do dzisiejszych wyników, to na razie fatalnie, ale taki urok MTT :D

Jeszcze został jeden turek o 01:00 jak na screenie + dodam kilka, może coś wpadnie :f_drink:

Trzymajcie kciuki :f_drink:

Pozdrawiam :f_thumbsup:
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Coś tam wpadło :f_cool: bez rewelacji, bo nawet nie na całe pokrycie "strat" z dziś, ale na poprawę humoru przed snem jak najbardziej ok :f_thumbsup:

Pozdrawiam :f_drink:
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Siema,

Wczoraj głównie odpoczynek :f_biggrin: coś tam zagrałem, kilka turniejów, więc złamałem punkt planu.
      OK - zdaję sobie z tego sprawę, ale jest to związane z tym, że w przyszłości - w ciągu najbliższych 2-3 tygodni wypadnie mi kilka dni, w których całkowicie nie będę mógł siadać do sesji.
      Trudno - tym razem planu w całości nie zrealizuję, biorę to na siebie :f_cool:
      Jednak są okoliczności łagodzące, więc i nie będę jakoś długo nad tym rozmyślał, tylko lecę dalej. Dziś również kilka turniejów wieczorem zagram. Na przyszły tydzień wrzucę plan jutro :f_drink:

Serdecznie pozdrawiam,
      sycylek :f_thumbsup:
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Siema,

Co do planu, to uczciwie powiem, że nie spełniłem go. Rachunek sumienia zrobiony, od dziś (poniedziałek) wracam do starych, dobrych nawyków.

Dziś i wczoraj fatalnie MTT:

za to zagrałem po raz pierwszy od tygodnia sesje z hudem na cashówkach i nawet nieźle to wyszło:

Pozdro :f_drink:
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Na to czekała cała Polska :D :f_drink:

• starpb
      starpb
      Brąz
      na forum od: 26.08.2014 Posty: 5
      Gratuluję dobrych wyników! Oby tak dalej ;) Polska jest z Ciebie dumna :P
    • raul2626
      raul2626
      Brąz
      na forum od: 19.09.2012 Posty: 240
      Jak dla mnie z tak profesjonalnym podejściem do tematu ten ticket jest już Twoj ! Gratuluje wyników i życze grubego deeep'a w OSTRAVIE.
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Dzięki za feedback :f_biggrin: :f_thumbsup:
    • jaworski2ndmay
      jaworski2ndmay
      Brąz
      na forum od: 03.05.2011 Posty: 200
      Polecam sympatyczny gość Troche jak Pańka i tylko jeszcze Bańka w Ostrawie ;)
    • sycylek
      sycylek
      Brąz
      Dzięki bardzo wszystkim za komentarze :f_biggrin:

Konkurs zakończony, czekamy na wyniki ;)

Plan na ten tydzień jest krótki i zawiera się w 3. punktach:

1. Grać A-game
      2. Wyselekcjonować turnieje na unibecie do tych które gram najlepiej
      3. Piątek i sobota wolne od pokera

Do dzieła, trzymajcie kciuki! :f_drink: