Witam, z góry zaznaczam że zapoznałem się z regulaminem działu, jeśli mój temat może nie być w pełni zgodny z zasadami, liczę na przychylność moderatorów :sorry:

Dodam też że mój temat nie jest ofertą a jedynie prośbą o pomoc/poradę. Ten dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni.

Do rzeczy. Mam 27 lat, mieszkam z dziewczyną, oboje pracujemy, opłacamy mieszkanie, rachunki itd. Stać nas żeby się spotkać ze znajomymi, wypić kielona czy pójść do kina, nie głodujemy, raczej dobrze się odżywiamy, jednak na chwilę obecną i w sumie najbliższy czas nie przewiduję możliwości odłożenia sobie gotówki. A to wesele siostry za miesiąc, a to kupienie soczewek i takie tam wiecie jak to w życiu jest, zawsze coś wyskoczy przez co nie da się odłożyć.

Z pokerem mam styczność od kilku lat, w sumie prze:censored: em już jakieś 3k$ (według sharka) w zasadzie w sposób głupi, nie wpłacałem większych ilości banknocików, było trochę grosza to się wpłaciło i coś się tam grywało, czasem jakaś większa mobilizacja i grindy na SnG 2,5 180 Turbo bądź Cash NL5-10, ale ze względu na niestabilną sytuację zarobkową najczęściej itak kończyło się wypłatą. Przewalone 3 kafle to tak na dobrą sprawę wszystko MTT :sifflote:
Nawet jak nie gram, ciągle z fascynacją przeglądam masę stron o tematyce pokerowej oraz profili kilkunastu Polskich regów - wiadomo, z zazdrością xD

Do rzeczy 2: Sytuacja życiowa mi się mocno ustabilizowała (co kobiety robią z facetami...) i chciałbym w sposób konkretny zacząć grać (konkretny czyli przemyślany i poważny), jednak mimo wszystko nie stać mnie na to żeby wpłacić grubsze hajsy na spokojne bezstresowe granie i budowanie się. Wiadomo też że w moim przypadku (nie jestem regiem) nie posiadam też w mojej ocenie wystarczających umiejętności aby być stale nad kreską a treningi też swoje kosztują.
Tutaj pojawia się w zasadzie moje podstawowe pytanie do ludzi stakujących oraz do trenerów:

Jakie istnieją opcje dla takich ludzi jak ja?

Bardzo bym chciał zdobyć tutaj zaufanie i pokazać swoją chęć do pracy i nauki, jestem otwarty na różnego rodzaju opcje z korzyścią dla mnie i dla osób które pomogły by mi się rozwinąć. Prześledziłem sporą ilość wątków w tym dziale, widzę że nie jest zbyt kolorowo a tym bardziej ciężko o zaufanie skoro nawet szanowani gracze potrafią zniknąć z kasą.

W każdym bądź razie ucieszę się z kilku porad bądź przedstawionych mi opcji. Zaznaczę tylko że najbardziej interesują mnie SnG bądź SPINy, ewentualnie CASH. Chętnie nawiązał bym jakąś dłuższą współpracę stopniowo budując swoje zaufanie. Jestem też wstanie mimo wszystko dorzucić coś od siebie.

Liczę na zrozumienie i zero trollingu, napewno jest sporo osób które mnie rozumieją i wiedzą jak pomóc :)

Pozdrawiam