Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

błąd instalacji

• ceper
      ceper
      Brąz
      na forum od: 10.03.2015 Posty: 39
      Ściągnąłem sobie instalkę, no ale niestety nie da rady zainstalować . Problem wygląda następująco przechodzę przez regulamin, następnie wyskakuje okno sprawdzenia zgodności. I nagle wyskakuje kolejne że nie można zainstalować i mam się z wami skontaktować . Dodam że mam win 7 , instalować próbowałem z odpalonym antywirusem jak i wyłączonym . Co ja mam zrobić ?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      Witaj ceper,

Otrzymujesz jakiś komunikat o błędzie? Wstaw zrzut ekranu z okna, które pojawia się podczas instalacji.

Pozdrawiam.
    • zyvy
      zyvy
      Brąz
      na forum od: 19.02.2009 Posty: 1 032
      mam doklanie to samo

wyskakuje male okienko :
      Application cannot be started.Contact the application vendor

jak naciskam na details...

PLATFORM VERSION INFO
      Windows : 6.1.7600.0 (Win32NT)
      Common Language Runtime : 4.0.30319.34209
      System.Deployment.dll : 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
      clr.dll : 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
      dfdll.dll : 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
      dfshim.dll : 4.0.41209.0 (Main.041209-0000)

SOURCES
      Deployment url : http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application
      Server : nginx

IDENTITIES
      Deployment Identity : PokerStrategy.com SideKick.app, Version=2.1.20409.2, Culture=neutral, PublicKeyToken=f6a6424c0ddb1c50, processorArchitecture=x86

APPLICATION SUMMARY
      * Installable application.
      * Trust url parameter is set.
      ERROR SUMMARY
      Below is a summary of the errors, details of these errors are listed later in the log.
      * Activation of http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application resulted in exception. Following failure messages were detected:
      + Activation failed.
      + The system cannot find the file specified. (Exception from HRESULT: 0x80070002)

COMPONENT STORE TRANSACTION FAILURE SUMMARY
      No transaction error was detected.

WARNINGS
      There were no warnings during this operation.

OPERATION PROGRESS STATUS
      * [15-Jul-15 13:00:00] : Activation of http://sidekick.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application has started.
      * [15-Jul-15 13:00:00] : Processing of deployment manifest has successfully completed.

ERROR DETAILS
      Following errors were detected during this operation.
      * [15-Jul-15 13:00:01] System.Deployment.Application.DeploymentException (Activation)
      - Activation failed.
      - Source: System.Deployment
      - Stack trace:
      at System.Deployment.Application.ComponentStore.ActivateApplication(DefinitionAppId appId, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
      at System.Deployment.Application.SubscriptionStore.ActivateApplication(DefinitionAppId appId, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
      at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.Activate(DefinitionAppId appId, AssemblyManifest appManifest, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
      at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
      at System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)
      --- Inner Exception ---
      System.IO.FileNotFoundException
      - The system cannot find the file specified. (Exception from HRESULT: 0x80070002)
      - Source: System.Deployment
      - Stack trace:
      at System.Deployment.Application.NativeMethods.CorLaunchApplication(UInt32 hostType, String applicationFullName, Int32 manifestPathsCount, String[] manifestPaths, Int32 activationDataCount, String[] activationData, PROCESS_INFORMATION processInformation)
      at System.Deployment.Application.ComponentStore.ActivateApplication(DefinitionAppId appId, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)

COMPONENT STORE TRANSACTION DETAILS
      * Transaction at [15-Jul-15 13:00:00]
      + System.Deployment.Internal.Isolation.StoreOperationSetDeploymentMetadata
      - Status: Set
      - HRESULT: 0x0
      + System.Deployment.Internal.Isolation.StoreTransactionOperationType (27)
      - HRESULT: 0x0
    • zyvy
      zyvy
      Brąz
      na forum od: 19.02.2009 Posty: 1 032
      rozwiazanie tego problemu:

usunac
      C:\Users\(your account name)\AppData\Local\Apps

Link Text...