Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 11.02.08

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      witam!!

Troche spoznione ale jest!!Kilka najciekawszych rak z ostatniego treningu!!

**********ZAGRAIE I**********

OVERPAIR NA FLOPIE I MINIBET

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      BB:
      $5.94
      Hero:
      $1.85

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with K:heart: , K:spade:
      Hero raises to $0.40, 7 folds, BB calls $0.30.

KK zagrywam jak przystalo zgodnie ze shc i dostaej sie na flopa z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($0.85) 5:club: , 3:club: , 6:heart: (2 players)
      BB bets $0.10, Hero raises to $0.60, BB calls $0.50.

Tutaj oceniam swoja sytuacje mam overpair i jednego przeciwnika moja reke oczywiscie klasyfikuje jako made hand!!Moj przeciwnik minibetuje!!Wogole sie tym nie przejmuje podbijam jak przystalo o 2/3 pui (bo moj stack jest wiekszy od 150% puli) przeciwnik wola!!

Turn: ($2.05) Q:heart: (2 players)
      BB bets $1, Hero raises to $0.85 (All-In).

Na turnie sytuacja nie zmienia sie nadal trzyamm made hand i niezaleznie od tego co zrobi przeciwnik oczywiscie gram all in!!

River: ($3.90) 4:diamond:

Final Pot: $3.90

**********ZAGRANIE II**********

OVERPAIR NA FLOPI I ALL IN

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
      Position:
      Stack
      Hero:
      $1.90
      UTG+2:
      $4.90

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:spade: , K:heart:
      2 folds, UTG+2 raises to $0.20, 5 folds, Hero raises to $0.60, BB folds, UTG+2 calls $0.40.

Znow mam KK przeciwnik przedemna podbija oczywiscie zagrywam 3*jego podbiciem, przeciwnik mnie wola i razem dostajemy sie na flopa!!

Flop: ($1.30) 8:heart: , J:heart: , 3:heart: (2 players)
      Hero bets $1.30 (All-In), UTG+2 calls $1.30.

Tutaj oceniam swoja sytuacje trzymam oveirpar czyli made hand do tego jeszcze mam mocne draw jako ze 150%puli to wiecej niz to co zostalo mi na rece zagrywam oczywiscie odrazu all in!!

Turn: ($3.90) T:spade:
      River: ($3.90) 2:diamond:

Final Pot: $3.90

**********ZAGRANIE III**********

QQ i BET PRZECIWNIKA NA FLOPIE

Position:
      Stack
      BB:
      $1.84
      Hero:
      $1.85

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is MP2 with Q:heart: , Q:diamond:
      4 folds, Hero raises to $0.40, 4 folds, BB calls $0.30.

dostaje QQzagrywam podbiciem 4*BB wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($0.85) 8:spade: , 3:diamond: , 9:heart: (2 players)
      BB bets $0.40, Hero raises to $1.45 (All-In), BB raises to $1.44 (All-In).

Na flopie oceniam swoja sytuacje trzymam overpair czyli made hand a moj przeciwnik tym razem nie minibetuje a stwia normalny bet co w tey robimy??Smialo gramy all in przeciwnik musi cos miec bedzie mu pewnie ciezko to zrzucic dlatego wlasnie najlepiej zagrac allin!!

Turn: ($3.74) 4:diamond:
      River: ($3.74) K:club:

Final Pot: $3.74

**********ZAGRANIE IV**********

CZY ZWALNIAC TPTK NA FLOPIE??

Position:
      Stack
      SB:
      $6.11
      MP1:
      $10.88
      Hero:
      $1.95

Preflop: Hero is MP3 with K:club: , A:diamond: . CO posts a blind of $0.10.
      2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, SB calls $0.55, BB folds, MP1 calls $0.50.

Reka o ktorej zywo dyskutowalismy na treningu!! Zagrywam podbiciem na flopie 6BB (chyba o jeden zaduzo ale moze suwak misie przesunol) o dziwo dostaje sie na flopa z dwoma przeciwnikami, Duze dlamnei zaskoczenie nie spodziewalem sie !!

Flop: ($2.00) 7:diamond: , 4:heart: , K:heart: (3 players)
      SB checks, MP1 checks, Hero bets $1.35 (All-In), 2 folds.

Na flopie lapie tp tk no i oczywisci mam made hand!!Moi przeciwnicy daja check co robie ja?? Oni wlozyli juz do puli 12BB wiec moja wygrana jest juz spora, moja droga myslenia jest taka ze skoro wchodzili do podbicia 6BB na pf to musza miec cos na rece postanawiam zagrac 100% zgodnie z zasadami i z made hand przy takiej puli zagrywam odrazu all in liczac na to ze ktos mnie sprawdzi z przeciwnikow!!

Dlugo potem sie zastanawialiscmy czy dobrze zagralem czy nie lepiej bylo podbijac np o 2/3 puli i dac szanse im sie jeszcze wyplacic??Ja cholduje zasadzie ze jak cos mieli to by zawolali do kazdego podbicia jak nic nie mieli to i tak nie zawolaja a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze cos mieli bo wolali do wysokiego podbicia na pf!!

Smialo mowicie co sadziecie o tym zagraniu!!

Final Pot: $3.35

**********ZAGRANIE V**********

ZNOW AsK I MADE HAND

Position:
      Stack
      MP3:
      $6.05
      Hero:
      $2.25

Preflop: Hero is MP1 with K:club: , A:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.50, MP2 folds, MP3 calls $0.50, 4 folds.

Podobna sytuacje jak wczesniej przedstawiam, tym razem moja teoria sie potwierdza!! Dostaje AsK zagrywam podbiciem i mam jednego wolajacego z ktorym wchodze na flopa!!

Flop: ($1.15) 4:diamond: , 4:club: , K:spade: (2 players)
      Hero bets $0.80, MP3 calls $0.80.

Tutaj lapie znowu made hand, zagrywam podbiciem teraz mniejszym bo mam zdecydowanie wiecej niz 150%puli, teoria sprawdza sie przeciwnik wola!!

Turn: ($2.75) 4:spade: (2 players)
      Hero bets $0.95 (All-In), MP3 calls $0.95.

Na turnie nie pozostaje mi nic innego jak zagrac all in!!

River: ($4.65) T:club:

Final Pot: $4.65

**********PODSUMOWANIE**********

zachecam do komentarzy i wrzucania waszych rak, ciekaw jestem waszej opini na temat zagrania IV. Mam nadzieje ze wszyscy widzimy sie na przyszlym treningu!!

Pzdr!!

magic83
  • 5 odpowiedzi
    • Vdova
      Vdova
      Brąz
      na forum od: 04.07.2007 Posty: 39
      Cześć!

Z tym IV zagraniem to chyba problemu brak, bo 2/3 puli to 1.32, ty wszedłeś 1.35 więc różnicy za dużej nie ma ;) Ale nawet jakby była zrobiłbym tak samo jak ty, przy ich wielkości stacków raczej nie patrzyli tutaj jak wysoko podbijasz tylko co mają na rekach. Jakby chcieli z czymś wejść na pewno by weszli bez względu na wysokość twojego podbicia.

Poza tym jeśli któryś miał flush draw'a to im wyższe podbicie tym mniej mu się opłaca dobierać. Dlatego, z której strony bym tu nie patrzył też bym dał all-in.

Pozdrówki :)
    • moto2
      moto2
      Brąz
      na forum od: 24.12.2007 Posty: 265
      Elo.

Pytanko: **********ZAGRANIE V********** - podbiłeś na preflopie o 0.5$ umyślnie.. bo wg. strategii powinno być 0.4$ ?

**********ZAGRANIE IV********** - też bym się skłaniał ku wejściu all-in. z góry mówię, że specjalnie doświadczonym graczem jeszcze nie jestem, ale tak na chłopski rozum.. lepiej wygrać mniej niż stracić.

Bo bawienie się w 'gdybanie' - to już inna bajka. Zawsze mogło komuś dojść coś, żeby cię przebił.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      no ja tak samo myslalem, wychodzilem z takiego zalozenia ze skoro wolali 6bb musza cos miec niech wiec placa jak chca zobaczys sd, ciezko im bedzie zrzucic :) :) :)

Co do ego dlaczego zagralem 5bb to takie jeszcze przyzwyczajenie z wyzszych limitow tam poprostu takie uklady bez pozycji wlasnie rozgrywam dokladajac 1bb rekompensujac sobie ewentualne straty gdy bede gral bez pozycji!!
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Original od magic83
      Co do ego dlaczego zagralem 5bb to takie jeszcze przyzwyczajenie z wyzszych limitow tam poprostu takie uklady bez pozycji wlasnie rozgrywam dokladajac 1bb rekompensujac sobie ewentualne straty gdy bede gral bez pozycji!!
      Jeśli mogę spytać to na jakim limicie grasz sss ? i czy na wyższych limitach jest to w ogóle opłacalna strategia, czy lepiej przejść na BSS ?
      Jeśli jest to opłacalna strategia na wyższych limiatach to nie myślałeś żeby np. stworzyć jakiś artykuł lub filmik nt. modyfikacji sss na wyższych limitach ?

ps. sory za OT
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Krasu jest to dobra taktyka również na wyższe limity, jednak narazie na PS zawodników grających wyżej jest niewielu. Jeśli więcej osób będzie grało na wyższych poziomach to oczywiście pomyślimy o takich treningach.
      Jeśli chodzi o filmiki to tutaj http://www.pokerstrategy.com/pl/video/no-limit/ masz w dziale srebro NL $50 SSS Multitabling :) Miłego oglądania :)
      Pozdrawiam