Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Oferty stakingu a status

• PeteJLB
      PeteJLB
      Brąz
      na forum od: 08.01.2010 Posty: 4
      Witam wszystkich!
      Mam takie szybkie pytanie, jeśli ktoś by mi odpowiedział byłbym wdzięczny. Myślałem na wystawieniem stakingu jakiś czas temu, ale czytając regulanim widziałem że trzeba mieć złoty status. Teraz przeglądałem forum i widziałem że użytkownicy z brązowymi statusami mają wystawione oferty. No to jak z tym jest ? :) pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 150
      Cześć,

Aby wystawić ofertę stakingową, należy posiadać złoty status. Czasem jest jednak tak, że ktoś wystawia staking (mając złoty status), ale w kolejnym miesiącu już ten status straci i ma status brązowy. W każdym razie w momencie tworzenia wątku stakingowego każda z tych osób miała co najmniej złoto :)

Pozdrawiam
    • PeteJLB
      PeteJLB
      Brąz
      na forum od: 08.01.2010 Posty: 4
      Tak właśnie myślałem, ale lepiej się upewnić u źródła ;-) dzięki spinek 5!