Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Depozyt przez Skrill? | Darmowa gotówka?

• brona1980
      brona1980
      Brąz
      na forum od: 16.07.2011 Posty: 327
      Witam,

rozważam założenie tu konta, w związku z czym mam dwa pytania:

1. Czy możliwe jest dokonywanie płatności (depozyty, wypłaty) przez Skrill? Wydawało mi się to oczywiste, ale na stronie Titana wśród dostępnych opcji nie ma Skrilla: http://www.titanpoker.com/pl/payment-options.html

2. Czy Wasza oferta darmowej gotówki przy założeniu konta jest wciąż aktualna? Jeżeli tak, to ile to jest, bo w różnych miejscach podajecie różne kwoty :tongue: (30$?, 35$?)?

Dzięki z góry za odpowiedź!
  • 6 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 183
      Cześć,

Ad1. Tak, można wpłacać/wypłacać przez Skrilla. Coś im się na stronie pomieszało. W angielskiej wersji przy wybranej Polsce jest Skrill wypisany.

Ad2. Tak naprawdę są dwie oferty przy zakładaniu konta na Titan Poker. Jeśli masz dostępną ofertę darmowej gotówki na tym roomie, możesz otrzymać 10$+20$ + 5 ticketów za 1EUR (tickety otrzymasz, jeśli polecisz nas przyjacielowi). Szczegóły są opisane w tym FAQ.

Ale nawet jeśli takiej oferty nie masz, to zakładając konto z naszym kodem PSVIP i dokonując depozytu co najmniej 30$, otrzymasz dodatkowe 30$. Szczegóły są opisane w tym wątku, a dokładna instrukcja instalacji oprogramowania przy tej ofercie jest tutaj.

Te obie oferty są bardzo podobne ;)

Pozdrawiam
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 1 128
      Czy robił ktoś ostatnio depozyt przez Skrilla? Chcąc wykonać depozyt pojawia się coś takiego: "The email or password you have entered has expired or does not match our records. Please try again". Konto aktywne, w lipcu robiłem pierwszy depozyt oraz wypłatę przez Skrilla i nie było żadnych problemów. Rozmawiałem z supportem Titana i poradzili, żeby napisał do Skrilla. Skrill odpisuje, że nie stwierdzili żadnych problemów.
    • cebula87
      cebula87
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 106
      To samo miałem, musiałem przerzucać na netka.
    • naimadx
      naimadx
      Brąz
      na forum od: 16.10.2009 Posty: 578
      Napisane przez hansssolo
      Czy robił ktoś ostatnio depozyt przez Skrilla? Chcąc wykonać depozyt pojawia się coś takiego: "The email or password you have entered has expired or does not match our records. Please try again". Konto aktywne, w lipcu robiłem pierwszy depozyt oraz wypłatę przez Skrilla i nie było żadnych problemów. Rozmawiałem z supportem Titana i poradzili, żeby napisał do Skrilla. Skrill odpisuje, że nie stwierdzili żadnych problemów.
      Znalazłem sposób by ten bug obejść, trzeba zrobić depozyt z poziomu przeglądarki logując się na Titanbet i wtedy skrill normalnie działa.
      W sumie to info powinno być chyba jako osobny wątek by ludzie znaleźli, a strategia mogłaby pogonić titana by to rozwiązał a nie pisze się do nich a oni zwalają na skrilla.
    • kutafon100
      kutafon100
      Brąz
      na forum od: 28.08.2014 Posty: 84
      Od chyba 3 tyg działa tylko przez stronę (instant play i pozniej cashier). Najlepsze, ze rozmawiałem z 4 razy z supportem, pytam 'kiedy to naprawicie' i dopiero za 4 razem ktoś mi podał ten sposób, pozostali pisali coś ze 'pracują nad tym' itp.
    • joannamarta
      joannamarta
      Brąz
      na forum od: 15.12.2016 Posty: 77
      mam ten sam problem z wpłatą przez Skrill i rzeczywiście support zwala winę na Skrill.