Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[FTP]Cash Knockout top 3 micro i 150K rąk

• MrBaikal
      MrBaikal
      Brąz
      na forum od: 01.10.2008 Posty: 556
      Wygrana nie jest duża ale jak na NL2 całkiem całkiem :) +600$ piechotą nie chodzi i z gry +100$. Ostatnie 3 dni kompletnie odpuszczone po prostu nie grałem i nie było szans na wyższe miejsce - wyścig szczurów ja więcej gram wiec przeciwnicy też :)

http://www.fulltilt.eu/promotions/cash-knockout

sukcesem jest rozegranie 152K rąk w tak krótkim czasie, grane było różnie od 6-8 stolików zooma do 6 zooma + 10 zwykłych lub max zwykłych, początkowe dni spierniczyłem bo myślałem, że tylko zooma dotyczą a najwięcej bounty leżało na shallow regularnych sh

• 1 odpowiedź
    • micleo
      micleo
      Brąz
      na forum od: 12.05.2011 Posty: 41
      Przyjmij najszczersze gratulacje z okazji odniesienia tak wielkiego sukcesu jakim jest zdobycie tylu piniendzy. Zawsze w ciebie wierzyłem i wiedziałem, że tak musi się to wszystko skończyć. Jestem z ciebie na prawdę dumny. Chciałbym życzyć ci także dalszych sukcesów!