Kuźnia sidebetów. (do 16 marca)

• koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      na forum od: 02.07.2009 Posty: 407
      Wymyśliłem sobie, że na miesiąc zamieniam się w mnicha. Mnicha który lubi dolary. Przyjmę każdy sidebet rozwojowy, w którym mamy równe szanse (i który jest przydatny i ma sens) na kwotę od 33 do 215$. Data końcowa każdego zakładu to 16 marca (włącznie) = 33 dni, bo później mam wakacje.

Przykłady złych sidebetów:
      1) jesteś instruktorem na siłowni i zaproponujesz mi zakład: kto spędzi dłużej czasu na siłowni. Albo kto spędzi mniej czasu przed telewizorem i nie masz telewizora (nierówne szanse)
      2) jesteś pasjonatem kaligrafii i zaproponujesz mi kto ładniej napisze jakiś tekst. (nieprzydatny)
      3) jesteś 3cią osobą która stawia mi wyzwanie na duolingo z trzeciego innego języka (bezsensu)
      4) masz 2 posty na forum i nie znam Cie osobiście.

Przykłady sidebetów, w których walczę obecnie:
      1) lastlonger vs Andrzejeczek. 3 zakłady dietetyczne na łączną kwotę $645. Kto pierwszy zje słodycza, fastfooda, albo wypije napój gazowany płaci drugiemu 215$
      2) lastlonger duolingo vs Admin konkurencyjnego forum. Kto pierwszy przerwie streaka płaci 300pln
      3) lastlonger NoFap vs reg MTT, kto pierwszy fapnie płaci przeciwnikowi 215$ + przez godzinę musi żebrać na krakowskim rynku xD
      4) zakład vs reg HUSNG kto lepiej napisze test z hiszpanskiego pod koniec roku 2015 o 1000pln
      5) zakład vs Andrzejeczek do 16 marca za każdy dzień bez lodowatego prysznica kara 100pln

Kategorie w których chętnie przyjmę beta:
      1. Sport (ogólnie).
      2. Analiza gry.
      3. Podrywanie dziewczyn.
      4. Czytanie książek.
      5. Dieta.
      6. Medytacja
      7. Ogar ogólny, planowanie.
      8...

Kategorie w których niechętnie przyjmę beta:
      1. Kaligrafia xD
      2. Alkohol
      3...

Zapraszam!!! Dołączać do betów albo proponować nowe! Pozdro.
  • 38 odpowiedzi
    • HTAndrzej5
      HTAndrzej5
      Brąz
      na forum od: 28.01.2007 Posty: 6 480
      Potwierdzam, od wczoraj jedziemy z dietetycznymi, od jutra z szałerami

• WaffleBubble
      WaffleBubble
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 130
      Przyrost na mase? O melona?
    • WaffleBubble
      WaffleBubble
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 130
      shower dobra sprawa, ale cięzko sie skoncentrować na myciu :D
    • Swiezak
      Swiezak
      Brąz
      na forum od: 03.01.2014 Posty: 817
      Mam pytanko
      Jak pilnujecie żeby obydwie strony wywiązywały się z zakładu? Np ten pod prysznicem, jakieś kamerki specjalne czy coś :coolface: ?
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      Swiezak,
      Ile ja bym dał, żeby mieć kamerkę pod prysznicem Andrzeja... ciało jak młody grecki bóg.
      Niestety Andrzej nie może zainstalować kamerki, bo nie ma pieniędzy, a nie ma pieniędzy dlatego, że przegra wszystkie sidebety.

Wszystkie zakłady są na umowie słownej. Przegrywasz = przyznajesz się i wpłacasz hajs
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      1) lastlonger vs Andrzejeczek. 3 zakłady dietetyczne na łączną kwotę $645. Kto pierwszy zje słodycza, fastfooda, albo wypije napój gazowany płaci drugiemu 215$
      2) lastlonger duolingo vs Admin konkurencyjnego forum. Kto pierwszy przerwie streaka płaci 300pln
      3) lastlonger NoFap vs reg MTT, kto pierwszy fapnie płaci przeciwnikowi 215$ + przez godzinę musi żebrać na krakowskim rynku xD
      4) zakład vs reg HUSNG kto lepiej napisze test z hiszpanskiego pod koniec roku 2015 o 1000pln
      5) zakład vs Andrzejeczek do 16 marca za każdy dzień bez lodowatego prysznica kara 100pln

6) lastlonger vs ultrac 33,33$ bet sprowadza się do oglądania 1 filmiku dziennie i przesyłania notatek. Kto pierwszy odpuści przegrywa.
    • HTAndrzej5
      HTAndrzej5
      Brąz
      na forum od: 28.01.2007 Posty: 6 480
      Napisane przez koczwarsky
      Swiezak,
      Ile ja bym dał, żeby mieć kamerkę pod prysznicem Andrzeja... ciało jak młody grecki bóg
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      6) lastlonger ultrac 33,33$ bet sprowadza się do oglądania 1 filmiku dziennie i przesyłania notatek. Kto pierwszy odpuści przegrywa.

7) bet o zrobienie masy z Wafflebubble i Rebus. Za każde 150g różnicy w przyroście masy $10 Jutro pierwsze ważenie.
    • ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 677
      nie wiem czy to wygram, ale na pewno nie przegram :challenge:

gl sir:milord:
    • GuZZZ85
      GuZZZ85
      Brąz
      na forum od: 20.04.2009 Posty: 1 549
      Last longer z regularnymi pobudkami codziennie?
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      GuZZZ85

Przyjmuję.
      Chodzę spać koło 3ciej. Będę wstawał o 10 30 codziennie. Jeżeli w jakiś dzień wstanę później niż 10 40 przegrywam beta. (takie same warunki u ciebie, tylko pewnie inna godzina?) Zaproponuj stawkę, ewentualnie dodatkowe warunki.
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      Sidebety, w których walczę obecnie:
      6) lastlonger ultrac 33,33$ bet sprowadza się do oglądania 1 filmiku dziennie i przesyłania notatek. Kto pierwszy odpuści przegrywa.
      7) bet o zrobienie masy z Wafflebubble i Rebus. Za każde 150g różnicy w przyroście masy $10 Jutro pierwsze ważenie.

8) vs koleżka z omaszki 20 minut medytacji dziennie, za każdy dzień opuszczony 50pln
      9) vs koleżka z keszówek codziennie 1godzina sportu dziennie. Za każdy opuszczony dzień 100 pln
    • bociex12
      bociex12
      Brąz
      na forum od: 08.08.2009 Posty: 231
      Bet o zrobienie masy dobry. Można wiedzieć ile ważysz teraz jeśli porównywalnie to wchodzę w to
    • gama87
      gama87
      Brąz
      na forum od: 03.02.2009 Posty: 59

Kategorie w których niechętnie przyjmę beta:
      1. Kaligrafia xD

Czuję się wywołana do odpowiedzi :P Skoro nie kaligrafia, to może malowanie :P

A tak poważnie widzę, że szukasz dodatkowych zajęć :D

Proponuję challenge nauki szybkiego czytania - każdego dnia przynajmniej 25 minut ćwiczeń, które w razie czego Ci podrzucę :) każdy opuszczony dzień to koszt 25 usd.
    • Lusia845
      Lusia845
      Brąz
      na forum od: 21.05.2008 Posty: 206
      juz pedze sie z toba zakladac. O 10 tys ze nie zjem przez tydzien nic slodkiego wchodzisz w to? Przysiegam ze sie przyznam.
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      gama87

Tutaj się jeszcze wstrzymam, muszę wypróbować co nieco bo nigdy tego nie robiłem.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      kusi pare tych betow, jak rozumiem to sa yearly ?
    • GuZZZ85
      GuZZZ85
      Brąz
      na forum od: 20.04.2009 Posty: 1 549
      GuZZZ85

Przyjmuję.
      Chodzę spać koło 3ciej. Będę wstawał o 10 30 codziennie. Jeżeli w jakiś dzień wstanę później niż 10 40 przegrywam beta. (takie same warunki u ciebie, tylko pewnie inna godzina?) Zaproponuj stawkę, ewentualnie dodatkowe warunki.
      Chodzę spać różnie, ale potrzebuję 6-8h snu. Godziny chodzenia spać 00.00-03.00. Z racji tego, że nie znam dokładnych godzin wstawania i są one pomiędzy 07.00-10.00 to proponuję co tydzień podsyłać Ci arkusz w które dni o której zobowiązuje się wstać + bufor 10 minut jak u Ciebie.

Jak sprawdzamy ? Zaraz po przebudzeniu wiadomość na skype i kolejna co 30 minut (total 3 wiadomości).

Stawka 10$/day.

Jasne i czytelne warunki ?
    • koczwarsky
      koczwarsky
      Brąz
      bociex12,

Wysłałem Ci na priv mojego skajpa. Ważę 71,1kg.
    • 1
    • 2