okurosaki MininFTOPS

• okurosaki
      okurosaki
      Brąz
      na forum od: 09.01.2007 Posty: 112
      Dzień 3

$10 + $1 NL Hold'em Turbo Multi-Day Tournament - OUT bez historii. Bez karcie, kilka mały spotów. Potem na 16bb z 33 na BU push - call od sb z 99, taki koniec.

$50 + $5 MIXED 10-Game 6-Max Multi-Entry Tournament - OUT - pograłem do 20 levelu. Zagrałem kilka dobry spotów, nie uniknąłem kilku drobnych mało kosztownych błędów. Odpadłem broniąc BB w Badugi v Gość, który w poprzednich spotach nie ogarniał kolorów dlatego na 6bb zagrałem bardzo marginalną rękę, na koniec zostałem z 4 - Badugi K J 7 2 v też niestety 4 Badugi T 8 x x. Skończyłem 355. Miałem jednego dobrego lub nawet bardzo dobrego gracza przy stole i jednego słabego, także field tego turnieju dość przyjemny.

$25 + $1 NL Hold'em Super Turbo Knockout. - OUT po drodze zgarnięte dwie głowy po 5. Odpadłem biorąc dość marginalnego spota na niecałych 14bb v short 3,5bb UTG i 4 graczy za mną z QJs, nie to żebym był jakoś pazerny na bounty ale w takich spotach właśnie mnie przekonują i gram te niewielkie przewagi, niestety jedyny gość za mną który mnie krył obudził się z Ako, na flopie 983 było jeszcze sporo outów, rivery bez znaczenia.

Jutro dzień 4

$30 + $3 Razz $7,500 planuje go zamienić na satelity do $100 + $9 NL Hold'em $75,000 więcej value w tym widzę :) ze względu na pulę i sobotę.
      i
      $20 + $2 NL Hold'em 6-Max $25,000
  • 34 odpowiedzi
    • 1
    • 2