Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AQo NL10 FR SSS

• sekamst
      sekamst
      Brąz
      na forum od: 27.12.2007 Posty: 51
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)     
      Position:
      Stack
      MP3:
      $7,28
      UTG+2:
      $2,68
      Hero:
      $2

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with Q:club: , A:heart:
      UTG+2 calls $0,10, MP1 calls $0,10, MP2 folds, MP3 calls $0,10, Hero raises to $0,70, 3 folds, UTG+2 calls $0,60, MP1 folds, MP3 calls $0,60.

Flop: ($2,35) 3:heart: , 6:diamond: , 6:club: (3 players)
      UTG+2 bets $0,30, 2 folds.

Mam Trash-Hand i dwóch przeciwników dlatego pasuję. Czy prawodłowo zagrałem?

Final Pot: $2,65
  • 1 odpowiedź
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Jeśli chodzi o czysto techniczną stronę to zagrałeś poprawnie - w 100% strategia SSS - nie mam nic do zarzucenia.

Natomiast można się przyjrzeć bliżej.Na flopie zostało Ci w stacku 1,30$ a w puli było 2,35$ czyli pula była prawie dwa razy większa od Twojego stacka i jest to jedyny przypadek kiedy wchodzimy all-in nawet jeśli mamy kilku przeciwników i trash hand - poprostu za dużo już włożyliśmy do puli aby ją odpuścić, a przecież dalej mamy spore szanse na wygraną jeśli dojdzie do showdownu.
      Na tym limicie lepiej nie wdawać się w polemikę, czy przeciwnik trzymał "6" czy nie, lub dlaczego betował o 1/8 puli. Dobrze zrobiłeś, że spasowałeś, natomiast jeśli wszedłbyś all-in też nie popełnułbyś dużego błędu.