Wygrałem forum!!

• Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 068
      Witajcie!!

Koniec roku to przeważnie dla pokerzystów intensywny okres. Niektórzy ostro grindują, żeby np. wyrobić brakujące pkt do SN czy nawet SNE. Ja postanowiłem że wygram w rankingu forum :challenge: Nie było łatwo i wymagało to ode mnie wielu wyrzeczeń i wytrwałości w dążeniu do celu, bo jak wiadomo napisanie ponad 700 długich, merytorycznych postów na forum m. in. w działach oceny rąk czy w dziale "Pogawędki" oraz przywitanie na forum ok. 100 nowych użytkowników wymagało poświęcenia dużo czasu i energii. Nie było łatwo :truestory: Zdarzał się downswing i były takie dni, że napisałem tylko 3-4 posty, no i wiadomo Święta, Sylwester :milord: a jak wiadomo - "konkurencja nie śpi". Tym bardziej się cieszę, że udało mi się pokonać setki osób i zwieńczyć ten, udany i tak dla mnie rok zwycięstwem.
      Wiem, że to nie lada wyczyn i że przyczyni się to do rozwoju mojej kariery pokerowej, więc pełen nadziei i pozytywnie nastawiony przystępuję do nowego, 2015 roku. Mam nadzieję, że w tym roku będę mógł nadal pomagać nowym użytkownikom oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innym graczami m. in. w dziale oceny rąk :truestory:

Z tego miejsca chciałbym podziękować moim kolegom, bez których nie byłoby tego spektakularnego sukcesu. Dziękuję slawciu, Lonke777, pszczola321, zajcur i wszystkim tym którzy do tego przyłożyli swoją cegiełkę, bez Was nie udałoby się to! Dziękuję!! :s_drink: :s_drink:

http://pl.pokerstrategy.com/ranking/
  • 34 odpowiedzi
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      na forum od: 13.12.2010 Posty: 1 670
      Z tej okazji nabiję sobie posta :truestory:
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992
      Jaszczomp wygrał bo mu na to pozwoliłem... na fb żalił się, że nic w życiu nie osiągnął i chociaż w tym rankingu chciałby zająć pierwsze miejsce... Udało się JASZCZOMP, GRATULACJE :milord:
    • Danyt1990
      Danyt1990
      Złoto
      na forum od: 10.11.2012 Posty: 96
      Strzeż się, każdy kto Ci tu pogratuluje zrobi to tylko po to by zbliżyć się do odebrania tytułu:D
    • evog
      evog
      Brąz
      na forum od: 17.05.2007 Posty: 2 066
      Jedni tracą czas na spamowanie po forum, a inni w tym czasie klepią monetę :f_biggrin:

Gratz :f_thumbsup:
    • ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 677
      tyle wyspamować...
    • manuelos
      manuelos
      Brąz
      na forum od: 30.07.2010 Posty: 1 233
      teraz już wiem czemu czasami wydaje mi się że na tym forum pisze tylko kilka osób :f_cool:
    • Konrad435
      Konrad435
      Brąz
      na forum od: 09.06.2013 Posty: 21
      Nono, gratulację :D Nie.. Wcale nie piszę bo nabijam posty ;p
    • slawciu
      slawciu
      Brąz
      na forum od: 07.08.2011 Posty: 6 155
      Napisane przez Jarzab86
      Z tego miejsca chciałbym podziękować moim kolegom, bez których nie byłoby tego spektakularnego sukcesu. Dziękuję slawciu, Lonke777, pszczola321, zajcur i wszystkim tym którzy do tego przyłożyli swoją cegiełkę, bez Was nie udałoby się to! Dziękuję!! :s_drink: :s_drink:
      Wymieniłeś mnie pierwszego, podświadomie lubisz mnie najbardziej :happy:
    • Lonke777
      Lonke777
      Brąz
      na forum od: 25.10.2009 Posty: 4 840
      Napisane przez slawciu
      Napisane przez Jarzab86
      Wymieniłeś mnie pierwszego, podświadomie lubisz mnie najbardziej :happy:
      Albo jesteś najgrubszy i najbardziej rzucasz sie w oczy :thinking:
    • Lonke777
      Lonke777
      Brąz
      na forum od: 25.10.2009 Posty: 4 840
      W tym momencie ciśnie mi się na usta opowieść o fair play walce która tu pewnymi momętami za sprawą guzików ctr i v zostawała zachwiana.

Lecz przyjmuje swoją porażkę, po męsku, z godnością, wyciągam feedback, nauke i mam nadzieje, ze zmierzymy sie jeszcze kiedys w wyscigu pomocy, witania, rozwoju, a czasami nawet juz w chwilach relaksu mniej istotnych postów.

Gratulacje
    • Flo0666
      Flo0666
      Brąz
      na forum od: 10.06.2007 Posty: 111
      Istnieje możliwość wykupienia prywatnego treningu?? Chciałbym poprawić moją aktywność w dziale pogawędki i blogi.
    • smellslikecheapspiryt
      smellslikecheapspiryt
      Brąz
      na forum od: 14.02.2014 Posty: 1 026
      Gratulacje :appl:

Jako często czytający forumka mam tylko nadzieję (jak i z pewnie cały staff od moderatorów do głowoadministratorów), że nie zamierzasz po takim sukcesie spocząć na laurach :f_drink:
    • notomorrow
      notomorrow
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 499
      wp
    • theTiltManxD
      theTiltManxD
      Brąz
      na forum od: 12.12.2014 Posty: 361
      .:nh:
      http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Spamer
    • GetRippedBro
      GetRippedBro
      Złoto
      na forum od: 19.02.2013 Posty: 419
      staking jakiś soon może ? wziałbym troche %
    • KuroiYami
      KuroiYami
      Brąz
      na forum od: 05.02.2014 Posty: 1 388
      Napisane przez Jarzab86
      Witajcie!!

http://pl.pokerstrategy.com/ranking/

Siema!
      Dzięki za linka :f_drink:
      Dzięki Tobie uświadomiłem sobie, jak wielki ze mnie spamer na POker-Strategy :f_biggrin:
      Niestety tylko 13 lokata w tamtym miechu, więc mam do Ciebie pytanie,
      mistrzu, nauczysz mnie jak być najlepszym??
      Jakieś coachingi wchodzą w grę z pisania postów :f_drink: ?
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      Napisane przez theTiltManxD
      .:nh:
      http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Spamer
      "Spamer – osoba zajmująca się spamowaniem, czyli wysyłaniem spamu. Najbardziej uwielbiana osoba w całej społeczności, gdyż można z nią pogadać na wszystkie tematy, tylko nie wiadomo, czemu dostaje bana…"
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      Napisane przez evog
      Jedni tracą czas na spamowanie po forum, a inni w tym czasie klepią monetę :f_biggrin:

Gratz :f_thumbsup:
      Dzięki! I również gratuluję z tymi monetami :f_thumbsup: Mnie to się nawet czasem udaje, jak dobrze płacą, to i nawet jakieś banknoty wygrać!
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      Napisane przez pszczola321
      Jaszczomp wygrał bo mu na to pozwoliłem... na fb żalił się, że nic w życiu nie osiągnął i chociaż w tym rankingu chciałby zająć pierwsze miejsce... Udało się JASZCZOMP, GRATULACJE :milord:
      Widzę kolego, że uraz pozostał i nadal przeżywasz tą przegraną w HU. Nie przejmuj się, może następnym razem Ci się uda!

Jeżeli chodzi o pytania o staking to nie wiem czy to przejdzie, musiałby się tu wypowiedzieć ktoś z Administracji, natomiast rozważam nagranie filmu szkoleniowego :f_cool:
      Padły też pytania o prywatne treningi, ale niestety jako że nie jestem pracownikiem firmy PokerStrategy.com (proszę się nie dać zmylić avatarem!) to niestety nie mogę na forum świadczyć takich usług. Jednakże jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech napiszę do mnie na priv, mam terminarz napięty jak plandeka na Żuku, ale zawsze tam znajdę jakiś wolny termin na spotkanie. Ceny nie są wygórowane - 1h treningu to tylko 0,5l wódki, problem pojawia się w przypadku, gdy ktoś chce żeby to było u niego, wtedy do kosztów należy doliczyć koszt transportu, gdyż ja nie mam zamiaru dokładać do interesu. Ogólnie to wszyscy zawsze wychodzą zadowoleni, ale dla początkujących i średnio-zaawansowanych to nie polecam na pierwszy raz więcej jak 2-3h godziny treningu. Więcej szczegółów na priv.

Pozdrawiam.
    • 1
    • 2