Wzięcie stackingu

• DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 665
      Jak myślicie czy gracz taki jak ja może wziąć stacking? Nigdy jeszcze nie brałem. Dodatkowo by to było cash a nie mtt na sume 800$ albo 600$ nl16 i nl16 deep. Dlaczego zadaję to pytanie. Bo wykupienie złotego statusu kosztuje 40$ i jeśli to nie ma sensu to nie chcę tego stracić.
  • 7 odpowiedzi
    • przemasso
      przemasso
      Brąz
      na forum od: 13.10.2013 Posty: 821
      Pokażesz wykresy itd to może ktoś się zdecyduje.
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 6 738
      Stacking - technika poprawiania ostrości obrazu w zdjęciach astronomicznych, których słaba ostrość wynika z małej ilości światła oraz drgań atmosferycznych. Do wykorzystania tej techniki wykonuje się kilka takich samych zdjęć. W technice wykorzystuje się różnice w jasności punktów obrazu do określenia obrazów tych samych punktów, następnie tworzy się obraz przez uśrednianie jasności poszczególnych obrazów. W wyniku tych zabiegów zmniejsza szum obrazu, zwiększa ostrość.
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992
      Napisane przez asiarat
      Stacking - technika poprawiania ostrości obrazu w zdjęciach astronomicznych, których słaba ostrość wynika z małej ilości światła oraz drgań atmosferycznych. Do wykorzystania tej techniki wykonuje się kilka takich samych zdjęć. W technice wykorzystuje się różnice w jasności punktów obrazu do określenia obrazów tych samych punktów, następnie tworzy się obraz przez uśrednianie jasności poszczególnych obrazów. W wyniku tych zabiegów zmniejsza szum obrazu, zwiększa ostrość.
      Lepiej bądź taki mądry przy stolikach :ayfkm:
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      Lol donczurze
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992
      Napisane przez asiarat
      Lol donczurze
      Podobno już kilkadziesiąt wiosen za Tobą a odzywki gimbusa :yaoming: Gratulacje dla żony i dzieci :milord:
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      omg tardzio
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 645
      Witajcie,

DeSade2378 gdy ja chcę wystawić ofertę np. na Allegro to niestety muszę zapłacić za wystawienie oferty, a nie za sprzedanie mojego produktu lub usługi. W tym przypadku jest to staking.

Warto kupić złoty status, aby zdobyć także trochę wiedzy pokerowej, a nie tylko żeby
      Napisane przez DeSade2378
      ...wziąć stacking?
      Jest to inwestycja naszych graczy. Jeśli sam nie chcesz zainwestować w siebie to dlaczego ktoś ma robić to za Ciebie?

Jeśli zdobędziesz lub kupisz złoty status to wtedy będziesz mógł wystawić swoją ofertę. Teraz Twój temat zamykam.

Pozdrawiam.