Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

"Cele na 2015 rok" - challenge

• 9 odpowiedzi
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992
      NL100 sh zoom (warunkiem nie jest regularne wygrywanie, shot uznam za zrealizowanie celu).
    • chriskwns
      chriskwns
      Brąz
      na forum od: 07.10.2012 Posty: 859
      Spróbuję metody SMART na pierwsze 3 miesiące 2015 roku.

• Szczegółowy - Zbudowanie rolla pozwalającego na shot na NL50 FR ZOOM.

• Mierzalny - Shot na NL50 z rollem 40 BI , rozgrywając 30 - 40k hands / msc na NL25 potrzebuję osiągnąć winrate min. 3bb/100

• Atrakcyjny - Pokerowy rozwój, osiągnięcie wyższych stawek, poczucie spełnienia i dążenia w dobrym kierunku, szansa na większe zarobki.

• Realistyczny - obecnie jestem b/e na NL25, myślę, że przy większym zaangażowaniu i solidniejszym podejściu do gry jest to dla mnie osiągalny cel. W trakcie rozważam również wykupić wyższy status na PS lub/oraz skorzystać z prywatnego coachingu co z pewnością wpłynie na poprawę mojej gry.

• Terminowy - 3 miesiące poczynając od 1go stycznia 2015r.

Ok, no to bierzemy się do pracy.
      Plan wrzucę sobie jako tapetę abym miał go zawsze na widoku, dam znać pod koniec marca jak to przebiegało.
    • Bigfoot69
      Bigfoot69
      Brąz
      na forum od: 31.10.2010 Posty: 170
      te 40 BI na shota na nL50, czyli 2k? czy 40BI z nl25, tj 1k?
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 822
      ja mam kilka celów, regularnie ćwiczyć 3x w tygodniu, wstawać przez 9, przejść z full ring na sh, pokonać kolejny limit, poznać fajną dziewczynę :]
    • chriskwns
      chriskwns
      Brąz
      Napisane przez Bigfoot69
      te 40 BI na shota na nL50, czyli 2k? czy 40BI z nl25, tj 1k?
      Tak 2k na NL50, z tym, że obecnie mój roll = 1330$ , więc potrzebuję 670$ na shota, jeśli rozegram 100k hands na NL25 z winratem 3bb to będzie - 750$ , oczywiście do tego wpadną jakieś stellary i FPP. Ogólnie nie przepadam za tym, żeby ustalać sobie winrate jako cel, wiadomo, w pokerze nie ma o tym mowy. Poprostu idzie Nowy Rok, jakoś tak nigdy solidnie nie ustalałem sobie żadnych celów czy dokładniejszych planów, więc pomyślałem, że przy tej okazji spróbuję. Oczywiście najważniejszy cel to - SOLID GAME :s_cool:
    • Bigfoot69
      Bigfoot69
      Brąz
      na forum od: 31.10.2010 Posty: 170
      to takie dosc sztywne zasady masz, wg mnie 25 BI, 30max spokojnie wystarczy aby podbijac NL50 :s_biggrin:
    • chriskwns
      chriskwns
      Brąz
      No czy ja wiem, 40 BI jest ok, oczywiście, że można podbijać mając 25 BI ale ja jeszcze na dobrą sprawę nie jestem wygrywającym graczem na NL25, mam sporo leaków, które już tutaj mnie denerwują i nie chce ich zabierać ze sobą wyżej. Muszę popracować nad gierką i mam nadzieję, że akurat się to zbiegnie z rollem. Poza tym przy moich ostatnich shotach na NL25 odczułem ogromną różnicę pod względem mindsetu pomiędzy tym gdy wbijałem mając 25 BI, a tym gdy później wbijałem mając 40 BI.
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      na forum od: 28.12.2012 Posty: 1 425
      5000 VPP dam znać
    • awq
      awq
      Brąz
      na forum od: 12.04.2008 Posty: 107
      Główny cel - szipnąć wreszcie jakiegos mtt, mniejszy cel - nie storbić realizując cel główny :)