Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] JTo SB NL100

• tesg83
      tesg83
      Srebro
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235
      Dzisiaj mialem taka dosc ciekawa reke no i nie wiem czy dobrze zagralem (mysle ze na flopie okej... nie wiem co dalej...) a oto i sytuacja o ktorej mowa:

tesg J:cT

tesg (SB) 0,50c
      BB(BB) 1$
      MP (Middle) call 1$
      Button (Button) call 1$
      tesg call 0,50c
      BB check

Pot: 4$
      Flop: J:ST:sQ

tesg: raise 4$
      BB: fold
      MP: fold
      Button: call 4$

Pot: 12$
      Turn: 9

tesg: check
      Button: raise 9$
      tesg: fold

no i pytanie czy powinienem podbic jeszcze raz na turnie? na flopie w glowie siedzialo mi tylko to ze jak ktos ma krola to mnie sprawdzi (a pewnie ma przy trzech przeciwnikach) dlatego podbilem o pot zeby dac slabe oddsy... no ale wpadla 9 no i postanowilem grac check/fold (check/call raczej i tak skonczyl by sie all-inem ale moze to lepsze wyjscie?)

stackow dobrze nie pamietam... ja mialem okolo 25$ a reszta to chyba BigStacki (Button na pewno)

jak wy byscie to zagrali?
  • 1 odpowiedź
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      lol rzeczywiscie trudna reka!!

Ja czesto podbijam takie rece nawet wiecej niz wartosc puli np 5$/6$ w tym przypadku (nie zakladam ze trafil odrazu strita!!)

W tym przypadku na turn zagal bym tak jak ty racej bym nie wierzyl ze ten koles nie ma tego K!!