18man 1000 turków

• 9 odpowiedzi
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      na forum od: 05.03.2011 Posty: 894
      Narazie niestety słabo, dzisiejsza ostatnia sesja mnie zniszczyła, nie dadza wygrać:f_mad:

139/1000
      Stan: -71.36

Kolacja analiza i może zagram dzisiaj coś jeszcze ale raczej kolejna sesja dopiero jutro.
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      Niestety dalsze wieści z frontu wciaż nie powalają.
      220/1000
      Stan: -42.03$

Narzekanie nic nie daje ale niestety, pomimo wysokiego % ITM takie akcje zabijają cały profit ;p
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/11946903_E85121BC2F
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      Nic nie zapowiada powrotu na właściwe tory, zacząłem grać w setach, zmniejszyłem ilość stołów ale po prostu nie dają nic wygrać.
      Mindset trochę leży, wiem, że 300 turków to nie próbka ale jednak..

313/1000
      Stan: -100.08$ (podaję z HM bo widziałem wcześniej, że nie przekłamuje)
      Nie wiem czy jutro będę grał, może zrobie dzień samej analizy bo tak nie powinno być.

W razie czego dodaję punkt do regulaminu na Waszą korzyść, jeżeli będziecie chcieli skończyć staking wcześniej zaakceptuje to.
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      Po krótkiej przerwie i dokładnej analizie wszystkiego jestem mocno niezadowolony jak run wpływa na moją grę. Znalazłem spore błędy na koniec sesji, kiedy dostaję poraz kolejny kilka suckout'ów mindset na tyle wpływa na mnie, że ICM po prostu leży.
      Chcę być fair wobec Was i wiedzieć, że mogę grać zawsze A game by inwestycja była jak najbardziej profitowa. Stawki oczywiście nie są za wysokie, jestem tu profitowy jednak mindset jest stanowczo do poprawy.

Mamy dwie opcje:
      1) Próbuję jeszcze w jakiś sposób wyjść z dołka ale przyznam szczerze nie wiem jak dalej to będzie wpływało na moją grę, chyba oczekiwania, żę na pewno zrobię profit na stake'u mają tutaj wpływ
      2)Kończymy by nie stracić więcej $, dodaję RB i niestety akceptujemy ten minus.

Przepraszam za ten obrót spraw, wystawiając stake'a nie planowałem oczywiście żadnej z tej rzeczy.

Stan na dzień dzisiejszy:
      360/1000
      -128.09$
    • buejk
      buejk
      Brąz
      na forum od: 26.11.2009 Posty: 1 747
      Nie jestem stakerem, ale mi pomogła gra w stacku. Wczesniej gralem w tile'u. Nie widze wtedy badbeatow, co pozwala na granie A game.
      Btw 130$ to w jeden dzien mozna odrobic na tych stawkach. Nie panikowałbym, ale jak juz wczesniej pisalem nie jestem stakerem. Powodzenia ;)
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      na forum od: 08.11.2010 Posty: 2 010
      Napisane przez michael93pl
      Po krótkiej przerwie i dokładnej analizie wszystkiego jestem mocno niezadowolony jak run wpływa na moją grę. Znalazłem spore błędy na koniec sesji, kiedy dostaję poraz kolejny kilka suckout'ów mindset na tyle wpływa na mnie, że ICM po prostu leży.

Mamy dwie opcje:
      1) Próbuję jeszcze w jakiś sposób wyjść z dołka ale przyznam szczerze nie wiem jak dalej to będzie wpływało na moją grę, chyba oczekiwania, żę na pewno zrobię profit na stake'u mają tutaj wpływ
      Nie musisz robić za wszelką cenę profitu w tym stejku nie myśl o tym, nie o to to tutaj chodzi. Spadek o 40BI nie jest czymś nadzwyczajnym graj swoje i nie tiltuj.
      Zrób sobie automatyczne zamykanie sng i nie będziesz widział nawet z czym odpadasz plus gra w stacku- być może to pomoże.

Dodatkowo podeślij mi hh z przypadkowo wybranych sitów w kórych byłeś co najmniej w ITM/masz mnie na skype.

Pozdrawiam
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      Nie ma mnie narazie w domu, gram u mej lubej u której teraz chwilę pomieszkuję, także volume trochę mniejsze i na spokojnie podrzucę Ci TEIGREKPE jakieś turki.
      Jednak mam w końcu dobre wieści. Coś się ruszyło wynikowo, aż przetarłem oczy pod koniec sesji, że jednak można być na + ;p

414/1000
      Stan: +18.58
    • arianik
      arianik
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 464
      Napisane przez buejk
      Btw 130$ to w jeden dzien mozna odrobic na tych stawkach. Nie panikowałbym, ale jak juz wczesniej pisalem nie jestem stakerem. Powodzenia ;)
      ;)
    • michael93pl
      michael93pl
      Brąz
      supsport7 i andresix napiszcie mi prosze na skype: majqa666