Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Instalacja-PROblem

• miron54
      miron54
      Brąz
      na forum od: 16.08.2011 Posty: 30
      Witam. Ściągnąłem SideKicka z Waszej strony. Miałem go zainstalowanego już wcześniej ale przez długi czas nie grałem wgl na swoim komputerze.
      Pierwszy problem pojawił się przy próbie włączenia gdy miałem zainstalowanego już SideKicka, pojawiała się jakaś aktualizacja i po pobraniu ok. 30mb pliku wyskakiwał błąd, którego treści nie pamiętam.
      Mniejsza. Odinstalowałem, pobrałem na nowo, próbuję zainstalować i wywala mi błąd z .NET frameworkiem. Próbuje zainstalować mi wersję 4.5.2 gdzie przy windowsie xp jest to niemożliwe. I pytanie: Czy można obecnie zainstalować SideKicka na windowsie xp? Jeśli tak to jak rozwiązać mój problem?
  • 4 odpowiedzi
    • zyvy
      zyvy
      Brąz
      na forum od: 19.02.2009 Posty: 1 027
      mialem podobnie jak uzywalem antivirus bitdefender spubuj odinstalowa tego antywirusa restart kompa zainstaluj sobie cos innego typu avast albo avg i wtedy sprubuj
    • miron54
      miron54
      Brąz
      No właśnie mam Avasta. Wyłączenie wszystkich osłon nie pomogło. Spróbuję na wszelki wypadek go odinstalować i napiszę czy pomogło. Ma ktoś ew. jakiś inny pomysł? Kurde promocja mi leci na SideKicku :)
    • miron54
      miron54
      Brąz
      Dupa, nie wiem. Postawię sobie windowsa 7. I tak wypada się wreszcie przerzucić z poczciwego xp. Szkoda, że akurat ta aplikacja ma taki problem, pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
      //edit: Dzięki Skibcio. Można w takim razie zamknąć a mi pozostaje zmienić system.
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758
      Hej,

SideKick oficjalnie nie działa na Windows XP. Jest to przestarzały system, którego już nie wspieramy, ponieważ nie posiada wsparcia Microsoftu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest przejście na nowszy system, Windows 7 lub 8.1.

Pozdrawiam.