pomocy sidekick

• frankfive
      frankfive
      Brąz
      na forum od: 03.07.2014 Posty: 63
      Witam
      Czy ktoś może pomóc. Co zrobić. Sidekick nie działa od 7 dni.
      Gram gry cash, zaistalowane poprawnie, co robić. Non stop zero rąk i zero rąk.
      Czekam ale ile można czekać??

dzięki za odpowiedź.
  • 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 642
      Witaj frankfive,

Na jakim poker roomie grasz?

Czy włączyłeś zapis historii rozdań? Przydałby się zrzut ekranu okna, w którym to zrobiłeś.

Poker room i historia rozdań musi być w języku angielskim!

Oprogramowanie musisz uruchamiać jako administrator.

Do tego SideKick działa tylko w grach na prawdziwe pieniądze, warto o tym pamiętać ;)

Wybacz także, za brak odpowiedzi w poprzednim Twoim temacie.

Pozdrawiam.
    • frankfive
      frankfive
      Brąz
      Gram na Poker Stars oraz Winner poker.

Jest odznaczona opcja zapisu rąk na dysku lokalnym, język angielski, folder standard.
      https://lh6.googleusercontent.com/-KqLRNCKQAb4/VGeQsWbZAOI/AAAAAAAAFfI/5wWZ8xiy3fU/w1092-h575-no/screen.jpg

Oprogramowanie jest cały czas uruchomione ale normalnie nie jako administrator. (czy to może mieć wpływ??)

Gram w grach cash oraz s&g oraz turnieje. Na kasę.

Proszę pomóż bo czekam już 8 dni i nic.
      dzieki
    • BartekkB
      BartekkB
      Brąz
      na forum od: 29.08.2012 Posty: 1 327
      Hej frankfive ,

zmień język oprogramowania PokerStars na angielski bo widzę, że masz po polsku.

Pozdrawiam,
      Bartek
    • frankfive
      frankfive
      Brąz
      ok. Ale dlaczego nie czyta z Winner Poker??
      Znalazłem pliki w C:\Users\XXXX\AppData\Local\PokerStrategy.co
      Gdzie mam z każdego grania logi.
      A mimo to od 8 dni nie ma ani jednej ręki rozegranej w Side KIck

Co zrobić??
    • arvena1985
      arvena1985
      Brąz
      na forum od: 13.08.2014 Posty: 1
      A czy Sidekick powinien działać mi na Pokerstars 7?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Logi to pliki tekstowe, w których opisane jest działanie programu (mniej więcej). Winner Poker także musi być zainstalowany w języku angielskim.

Niestety z PokerStars 7 występują aktualnie problemy i zostało to już zgłoszone do naszego działu IT. Na chwilę obecną oficjalnie wersja 7 nie jest obsługiwana, ale zostanie to zmienione.

Pozdrawiam.
    • zyvy
      zyvy
      Brąz
      na forum od: 19.02.2009 Posty: 1 000
      czy jest tez planowane dodac netbet'a?
    • frankfive
      frankfive
      Brąz
      Problem polega na tym że mi nie czyta ani z 888 poker , ani winner poker ani pokerstars.

Co jest grane. czekałem tydzień i nic???
    • BartekkB
      BartekkB
      Brąz
      na forum od: 29.08.2012 Posty: 1 327
      Hej,

najwyraźniej problemy występujące w przypadku PokerStars 7 dotyczą również iPokera. Jeżeli zaś chodzi o 888poker to u mnie działa bez problemu.

Pozdrawiam,
      Bartek
    • draco09
      draco09
      Brąz
      na forum od: 18.02.2013 Posty: 793
      U mnie sidekick nie działa od dłuuuuższego czasu i przyczyn do tej pory nie udało mi się odnaleźć. Co prawda teraz mam strsy7, ale wcześniej na 6 też przestało po jakimś czasie działać. Tak samo WH u mnie nie współpracuje z SideKickiem. Wszystkie możliwe opcje już wypróbowałem, nawet postawiłem świeży system bez instalacji HM, żeby się nie żarły i nic - odpuściłem. Znane są przypadki, że SK po jakimś czasie z niewiadomych przyczyn nagle zaczyna działać - być może u Ciebie będzie podobnie :-)
    • frankfive
      frankfive
      Brąz
      Super bardzo pocieszające że używam czegoś co może działać albo i nie. To po co ktoś umieszcza taki program na stronie???
    • draco09
      draco09
      Brąz
      na forum od: 18.02.2013 Posty: 793
      Być może problem jest tylko u mnie a działa u 99% innych użytkowników, tego nie wiem więc nie zniechęcaj się tak szybko :p
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Skibcio
      Na chwilę obecną oficjalnie wersja 7 nie jest obsługiwana, ale zostanie to zmienione.
      Aktualnie nasz dział IT pracuje nad rozwojem nowego forum. To nie jest jeszcze ostateczna jego wersja i będzie kilka poprawek na podstawie feedbacku od Was. Niestety z tego powodu poprawki do SideKicka pojawią się z opóźnieniem :(
    • Sh33po
      Sh33po
      Brąz
      na forum od: 10.07.2010 Posty: 3
      Witam! A ja mam inny ale podobny problem, gram na Poker888. Sidekick zapisuje ładnie ręce z S&G i turków a gry Cash już nie... Czym to może być spowodowane? :/