Pierwszy duży sukces w 3xTurbo 1$

• Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      na forum od: 06.04.2010 Posty: 312
      Witajcie :)

Ostatnie 2 miesiące przerzuciłem się z cash na turnieje. Wygrywałem już freerole, sng i donkamenty za dolara lub mniej, ale w tak dużym turnieju jeszcze nigdy nie zaszedłem tak wysoko (najwyżej byłem 80, ~60$). Dla niektórych pewnie kwota nie robi wrażenia, ale ja się cieszę jak głupi do sera, bo na moim koncie P* nigdy nie było więcej jak 250$ :) . Na wpisowe wydałem tylko 6.1$ (4 rebuye i addon). Zawsze myślałem, że wygrać ten turniej to ruletka, jednak teraz zmieniam zdanie. Ruletka jest tylko do średniej fazy itm, później gra się na prawdę ciekawie. Fishy już jest bardzo mało albo w ogóle i jest miejsce na grę, bo ma się więcej niż kilka BB. Polecam ten turniej, w itm jestem średnio co drugi raz. :sdrink

A to rozdanie, które zdecydowało o mojej porażce. Zwykły steal przerodził się w sick pule, którą powinienem był oddać na turnie :facepalm: jednak tego nie zrobiłem. Z chipleadera spadłem na ostatnie miejsce i w następnym rozdaniu A3 < QQ.
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/11739295_C4044C22E3
  • 26 odpowiedzi
    • piotereczek
      piotereczek
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 7 472
      Gratki !
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 357
      też często grałem tego turka. nawet 2 razy doszedłem do SFT. Po tym jak zmienili jego strukturę i pulę dodaną żadko grywam.Graty
    • Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      You finished the tournament in 187th place. A USD 31.60 award has been
      credited to your Real Money account.
      Dziś bez żadnego rebuy :) .
    • micleo
      micleo
      Brąz
      na forum od: 12.05.2011 Posty: 41
      super, gratulacje!
    • maklakiewicz
      maklakiewicz
      Złoto
      na forum od: 20.03.2008 Posty: 1 432
      Gratulacje, ale

Napisane przez Markoslaw
      ... Fishy już jest bardzo mało...
      ...w itm jestem średnio co drugi raz....
      Poważnie? :spit:
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      J.w przecież to mega donkament, nie mów, że od pewnego momentu zostaje większość ogarniających ~
      Gratki, musiało dobrze rzygać :P
    • Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      Napisane przez crueleq
      J.w przecież to mega donkament, nie mów, że od pewnego momentu zostaje większość ogarniających ~
      Nie mówię, że byli to jacyś pro, ale od stołów półfinałowych nie namierzyłem żadnego nieogarniającego gracza.

Maklakiewicz: tak, z tym itm to poważnie, o co Ci chodzi?
    • Szkodnick
      Szkodnick
      Brąz
      na forum od: 13.12.2010 Posty: 1 670
      Napisane przez Markoslaw
      Napisane przez crueleq
      Nie mówię, że byli to jacyś pro, ale od stołów półfinałowych nie namierzyłem żadnego nieogarniającego gracza.

Maklakiewicz: tak, z tym itm to poważnie, o co Ci chodzi?
      Mówisz, że w co drugim tym turnieju zaliczasz ITM. Ile ich rozegrałeś?
    • Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      Dokładnie nie wiem, ale z 30 na pewno. W żadnym innym turnieju nie dochodzi się do itm tak łatwo jak w tym.

Przy sobie mam statystyki tylko z tego miesiąca
    • maklakiewicz
      maklakiewicz
      Złoto
      na forum od: 20.03.2008 Posty: 1 432
      I twoim zdaniem 30 turniejów jest wystarczającą próbką?
    • Zorodan
      Zorodan
      Brąz
      na forum od: 29.03.2013 Posty: 498
      Roll max 250$, turniej 1$R 3xturbo...
      Ehh kolejny sukces fisha
    • grucha888
      grucha888
      Brąz
      na forum od: 13.02.2008 Posty: 165
      Ehh??troche cie nie rozumiem to chyba dobrze czy nie??Gdyby nie takie sukcesy to poker juz dawno przestal by istniec, graty wyniku...
    • swwiftPL
      swwiftPL
      Brąz
      na forum od: 17.01.2011 Posty: 85
      ostro, stary! jednak moim skromnym zdaniem jeszcze zbyt mały wpierdol dostałeś na tych turkach! :D :D jak kolega wyżej, nt próbki :D 30? słabo... mega loteria... +niepotrzebny tilt gdzie np po addonie moje AA (300k żetonów) vs przeciwnik (330k żetonów) allin pre! gdzie on łapie kolor z flopa... standard... :| mimo wszystko, graty ;)
      edit:
      Napisane przez grucha888
      Ehh??troche cie nie rozumiem to chyba dobrze czy nie??Gdyby nie takie sukcesy to poker juz dawno przestal by istniec, graty wyniku...
      tak, tak... potwierdzam :) jednak longrun potrafi być tu dopiero wyznacznikiem, +próbka gier? ∞ ?;)
      pozdro
    • Zorodan
      Zorodan
      Brąz
      Jasne, że to dobrze, że taka ryba wygrała tyle kasy:)
      Pytanie brzmi, czy jest na tyle rozsądny, żeby wypłacić cały hajs, czy może utwierdzi się w niesłusznym przekonaniu bycia mistrzem i wejdzie na wyższe stawki tym samym torbiąc swojego rolla :P ?
      Mimo wszystko gratuluję wygranej, bo sumka zacna, nie ma to tamto :coolface:
    • Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      Napisane przez maklakiewicz
      I twoim zdaniem 30 turniejów jest wystarczającą próbką?
      Uważam, że nie jest.

Napisane przez swwiftPL
      ostro, stary! jednak moim skromnym zdaniem jeszcze zbyt mały wpierdol dostałeś na tych turkach!

Mam nadzieję, że to nie prawda. Nie będę starał się przegrywać.

Napisane przez Zorodan
      Pytanie brzmi, czy jest na tyle rozsądny, żeby wypłacić cały hajs, czy może utwierdzi się w niesłusznym przekonaniu bycia mistrzem i wejdzie na wyższe stawki tym samym torbiąc swojego rolla ?

Jestem na tyle rozsądny, że 1400$ już wypłaciłem ;) . Dalej gram te same turnieje co grałem wcześniej. Przepraszam, jeśli Cię rozczarowałem.
    • Zorodan
      Zorodan
      Brąz
      Dlaczego miałbym być rozczarowany? Wręcz przeciwnie, utwierdziłeś mnie w słusznym przekonaniu, że jesteś rybą:)
      Powodzenia przy stolikach i oby farciło jak tutaj :f_cool:
    • Markoslaw
      Markoslaw
      Brąz
      Napisane przez Zorodan
      Wręcz przeciwnie, utwierdziłeś mnie w słusznym przekonaniu, że jesteś rybą:)
      Uważam, że za mało o mnie wiesz by wydawać takie sądy, ale to twoja sprawa. Mnie to nie interesuje.

Również życzę powodzenia, może się kiedyś spotkamy przy jednym stoliku...
    • djalbert182
      djalbert182
      Srebro
      na forum od: 27.12.2012 Posty: 1 950
      Wiadomo, że turnieje turbo i do tego z wpisowym 1 euro to glownie loteria, ale i tak graty, moj rekord 1-razowej wygranej jeszcze nie przebił 200 euro.
      Ostatnio na ipoker też grałe m turbo często tyle, że z wpisowym 3 euro i też mi kilka razy z rzędu nieźle żarło, tak że myślałem, że znalazłem patent, ale nie, to jednak loteria i wole grać turnieje deep stack i z wolno rosnącymi levelami. Wczraj (a własicwie dziś) taki jeden skończyłem na 3 miejscu i tutaj czuje, że to był skill a nie fart, aczkolwiek powinienem go wygrac, bo jak zostało 5 osob, to miałem ponad 50% wszystkich żetonów, ale potem kilka błędów mnie zepchnęło na 3 miejsce.
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992
      Napisane przez Zorodan
      Dlaczego miałbym być rozczarowany? Wręcz przeciwnie, utwierdziłeś mnie w słusznym przekonaniu, że jesteś rybą:)
      Powodzenia przy stolikach i oby farciło jak tutaj :f_cool:
      Łap, powinno pomóc:
    • 1
    • 2