Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wiara i nadzieja umierają ostatnie

• orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 290
      Muszę podzielić się moim osobistym osiągnięciem (nie shipnięte, niestety ale zagrane osobiste A GAME więc jestem mega zadowolony).
      Otóż ostatnio pisałem w dziale mindset na temat moich problemów z podejściem do tego. Wielu z was rozpisywało się żeby nakierować mnie w jakis sposób na właściwy tor. Wiele z tego wziąłem do siebie, zacząłem ogarniać podejście do samego poksa, do pieniędzy.
      Kilka tygodni pozwoliło mi ogarnąć się i zatrzymały mnie na dłuższą chwilę hiper-turboski - świetna, dynamiczna sprawa. Jako, że dzisiaj wpłaciłem reszte bankrolla ze skrilla, otrzymałem bilet na satke do PCA (11$), odrazu wybrałem turka hiper turbo:

był to jeden z kilku stołów w małej sesji, więc napięcia zero. Po godzinnej walce przeskok do:

Tutaj emocje większe bo większy poziom, lepsza obstawa (ćwirek, gringor, cuat69) ale również bez podpalania przebrnąłem kończąc z drugim stackiem.

Nagle przyszła chwila decydującego starcia:

Hektolitry potu, masa jedzenia, spokoj i opanowanie, wiele zapisanych łap, z których będe się cieszył przed długi czas. Rozegrane rozdania z Cuat69 (podziwiam kieronika za całą gre). Jak widać wynik nie zadowalający ale dla mnie wręcz przeciwnie - doświadczenia masa chociaż w tak krótkim czasie !
      Nie rezygnujcie ze swojej gry, nie załamujcie rąk, nie krzyczcie na osprzęt albo soft roomu - głowa do góry i let's ship it !

Następnym razem to dojade, następnym !
  • 8 odpowiedzi
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Pokazanie ręki vs CuAt69 (innych nie patrzałem) i tego jak daleko zaszedłeś to policzek dla pokera jako gry umiejętności...

Anyway... gratulacje...
    • orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      w każdym bądź razie - dzięki ?
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Nie chciałem być nie miły. Po prostu z dnia na dzień wariancja przeraża mnie coraz bardziej...
    • piotereczek
      piotereczek
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 7 472
      GRatulacje, piękna gra!
      Nic nie szkodzi że nie wygrałeś, pamiętaj że podejmowanie najlepszych decyzji liczy się w longrunie i na pewno nadejdzie dzień w którym wygrasz !
    • orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      Forum ma to do siebie, że można tu wyrazić swoje zdanie (jake by nie było dla odbiorcy) i za to szanuje naprawdę każdego jeśli ma do powiedzenia coś, z czego można wyciągnąć konkrety także dzięki za zainteresowanie (bez wazeliny).

Co do łap i całej wrzutki na forum - jestem graczem, który bardzo długi czas nie mógł się odnaleźć, torbił często, BRM nie był znany. Od jakiegoś czasu staram się pokazać, że grając z głową i przestrzegając pewnych zachowań i łapiąc nawyki - możemy bardzo wiele zdziałac w pokerze !

Jeśli chodzi o łapy, które dołączyłem do tego; Oglądając booma nie oddają całej mojej presji jaka mi towarzyszyła, nie pokazują wcześniej gry każdego z oponentów jak i nie oddają zaciętości (rozmyslania każdej beczki) dlatego może wyglądają na fishowate.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie bo na tym zależy, żeby kazdy dołożył swoje 5 groszy, a z tego będe budował swój bankroll wiedzy :sdrink
    • bubek90
      bubek90
      Brąz
      na forum od: 20.02.2012 Posty: 2 845
      hej mam pytanko, bo dopiero sobie przypomniałem o tym tickecie, nie mogłeś tego ticketa za 700$ spienieżyć?
    • orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      wygrywając jedną satke - druga była już w trakcie także nie było szans ;)
    • Bicek
      Bicek
      Brąz
      na forum od: 28.02.2011 Posty: 335
      :f_drink: