15BB Fix challenge

• venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Zainspirowany jakimiś głupimi challenge'ami sam postanowiłem zrobić swój, jeszcze bardziej głupi :D

Zaczynam z 15BB na limitach $0,50/$1, schodzę i wchodzę na dany limit mając 15BB na niego. Najniżej jak zejdę to poziom niżej, a najwyżej to czas pokaże :coolface:

Więc jak to mawał Król z Alicji w krainie czarów: Let's start at the begining, continue untill the end and then stop.

• 7 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      Zapowiadała się szybka torba bo spadłem już do ~$2,4, ale udało się odbić od dna :D

Później będę atakował $1/$2.

Wish me GL :D
    • Dakon20
      Dakon20
      Brąz
      na forum od: 29.08.2010 Posty: 404
      15BB to troche malo bo jak bedziesz mial pecha to nawet na 0.5/1 wyplapiesz na stole do -60BB ^^

A i zeby sie nie okazalo ze dojdziesz np do 2/4 i w dwa rozdania przegrasz rola :truestory:
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 372
      ty tak na serio ?
    • Sepurta
      Sepurta
      Brąz
      na forum od: 21.10.2010 Posty: 758
      Przychodzą w życiu chwile, gdy budzimy się z ręką w nocniku i trzeba zacząć grać Spin & Go :coolface:
    • venatici
      venatici
      Brąz
      Napisane przez klz03
      ty tak na serio ?
      Nie na serio, nudziło mi się z rana, a 15BB to nie jest jakaś mega kasa, żeby sobie nie pograć i nie wyciągnąć czegoś z gry na wyższych limitach niż gram "normalnie". Już w sumie nie kończę tego challenge, bo mi się nie chce :)

Za to czegoś się nauczyłem, a też zobaczyłem od którego poziomu czuję "scary money" (doszedłem do 2/4 i dopiero tam odczuwałem silniejsze emocje podczas podejmowania decyzji). Fishy tam też od groma, dobre table selection, systematyczna nauka i praca nad mindsetem i nikt nie powinien mieć problemów z tymi limitami. Dostałem kopa motywacyjnego i w sumie jestem zadowolony z tego challengu :)

Napisane przez Dakon20
      15BB to troche malo bo jak bedziesz mial pecha to nawet na 0.5/1 wyplapiesz na stole do -60BB ^^

A i zeby sie nie okazalo ze dojdziesz np do 2/4 i w dwa rozdania przegrasz rola :truestory:
      Wypłaciłem resztę rolla na skrilla, więc jedyne co mógłbym przegrać to to co ugrałem
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 372
      a to na tej zasadzie, to spoko ;)
    • RubinPlayer
      RubinPlayer
      Brąz
      na forum od: 15.05.2011 Posty: 2 474
      A to w sumie fajny pomysł był ;)
      Ja się przestraszyłem jak czytałem bo przez ostatnie dwa dni miałem zjazd o 150 BB :rage:
      :facepalm:
      A co tu zrobić z 15 BB

Pozdrawiam :fdrink