Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Staking 6-miesięczny, problemy

• PosterunkowyDybek
      PosterunkowyDybek
      Brąz
      na forum od: 04.11.2013 Posty: 3
      Witam,

Mam pytanie, dostałem możliwosc bycia na stakingu, będzie to staking na 6 miesięcy.
      Dostałem dokument do podpisania,jest to umówa, w której wszystko jest jasno przekazane.
      Jednak chodzi mi o sprawę taką, że nie jestem osobą bogatą, a wręcz nie jestem w stanie pozwolic sobie grania takich limitów, jakie są mi oferowane na ten moment, ponieważ nie mam pieniędzy, dlatego też potrzebuje stakingu :D Są to sng i załóżmy, że dostaje od gościa 1000$ i przegrywam je, i w mojej umowie jest, że gdy przegrywam pieniądze mam makeup, i gram po następnym doładowaniu, aż nie zrobie profitu. No i moje pytanie jest takie, że jeżeli umowa zawiera takie coś, i ja przegrywałbym tak w kółko, i mialbym ten MAKEUP już dosyc duży, to czy inwestor poprostu odpuszcza i nie inwestuje już więcej we mnie? Czy będę musiał zwrócic te pieniądze i będę miał jakieś problemy? Nie jestem graczem przegrywającym, wręcz rozkurwiam te limity, na których dostałem stejka, ale poprostu jeżeli miałbym oddac pare tysięcy dolarów, nie mając nic w tym momencie i grac myslac caly czas o tym, że moge sie troche wkopac przegrywajac dalej, mogłoby wpłynąc na moją gre, licze na szybka odpowiedz.

POZDRAWIAM SERDECZNIE
  • 9 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 027
      To jest umowa między Wami, musicie to sami dogadać...
    • yoovan
      yoovan
      Brąz
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 289
      Taką rzecz też powinieneś mieć w umowie. Ja to rozumiem tak, że jeśli będziesz wciąż torbił to masz dożywotnie granie zapewnione :D
    • tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      Napisane przez PosterunkowyDybek
      ...wręcz rozkurwiam te limity, na których dostałem stejka
      A nie pomyślałeś żeby rozkurwiać niższe limity na które Cię stać, zamiast podpisywać umowę, której nie rozumiesz?
    • PosterunkowyDybek
      PosterunkowyDybek
      Brąz
      W umowie mam

This contract will begin at the time of THE PLAYER signing and will run until April 30th 2015, at which point a new contract may be negotiated, or THE PLAYER is free to leave, provided there is no MU. If MU is present, the stake will continue until it is repaid.

I tylko tyle xD Ehh muszę to podpisac niedługo, to musze chapać do końca życia aż nie zrobie profitu na to wygląda :happy:
    • PosterunkowyDybek
      PosterunkowyDybek
      Brąz
      Napisane przez tras
      A nie pomyślałeś żeby rozkurwiać niższe limity na które Cię stać, zamiast podpisywać umowę, której nie rozumiesz?
      Pomyślałem, że jeżeli mam taką okazje, to czemu by nie skorzystać.
      Po prostu pierwszy raz mam do czynienia z stakingiem, dlatego takie pytanie.
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      jak rozkurwiasz jakies limity i bedziesz sie nawet srednio staral z volume to nie widze opcji zeby byc na minus po pol roku. No chyba ze to MTT....
    • mirash84
      mirash84
      Black
      na forum od: 07.07.2009 Posty: 1 695
      Nie bedziesz dymal do konca zycia przy minusie, tylko do konca kontraktu, czyli apr 2015. Po tym czasie masz renegocjacje umowy, jak bedziesz chuj*** to po prostu nie przedluza Ci stakingu i bedziesz wolny lub mozesz byc wolny wczesniej jak nie bedziesz na minusie. Tak przynajmniej jest napisane w tym urywku. Warto porozmawiac, ze stakujcym, aby rozwial Twoje wszystkie watpliwosci.
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 504
      Moim zdaniem tutaj nie ma nic o byciu wcześniej wolnym. :) Daj znać jak tam negocjacje :)
    • Prastarzec
      Prastarzec
      Brąz
      na forum od: 05.09.2009 Posty: 84
      Napisane przez tras

Tak i ja sobie pomyślałem :nh :nh :nh :nh :nh :nh :nh :nh