Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Co da się zrobić z 3.99$ :)

• lubiemieso
      lubiemieso
      Srebro
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 148
      Witam,

Ostatnio zrobiłem sobie przerwę od pokera, wypłaciłem kasę i odpoczywałem bawiac swoje dzieciaki:) Teraz postanowiłem znowu pograć no i zobaczyłem, że tak niefortunnie wypłacałem wcześniej środki, że zostało mi 3,99 dolca :) Pomyślałem, że nie będę wacał tego so miałem wpłacić ale zacznę grać z tym co mam, co oczywiście nie jest wystarczace nawet na nl2, no ale co tam, chodzi o zabawę, przynajmniej na poczatku.

Gram zoomy, ilość rak na dzień jest u mnie baardzo zmienna ze wzgędu na familię, pracę i ogólnie tak zwane życie. Bywa, że gram ok 1,5k na sesję, jak mi nikt gitary nie zawraca, ale bywa też tak, że jest to 200. Oczywiście, przy takim bankrollu liczę się z tym, że ten czelendż może potrawać godzinę :)

Update`y będa przypuszczam nieregularne do momentu, w którym (o ile w ogóle:) ) osignę jakiś ludzki BR.

Lecimy!
  • 16 odpowiedzi