Hyde Park- spory Inwesor-Gracz!

• PrezesAlfa
      PrezesAlfa
      Brąz
      na forum od: 14.07.2010 Posty: 206
      Otwieram wątek, w którym ma bazie mojego [URL=http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=3401220#post3401220][B]longterma [/B[/URL]]spróbujemy znaleźć sposoby załatwiania sporów pomiędzy inwestorami, a graczami!
      Trole niech wstawiają cycki w innych miejscach, a zawodowcy niech podają sensowne rozwiązania! :pcuser:
      Tworzę ten wątek, bo wielokrotnie widziałem jak w tego typu sporach sprawy były załatwiane po "dresiarsku" czyli ja mam większą pałę to cię wydymam i co mi zrobisz :truestory:
      Czyli coś w podobie do: "PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji." :spit:
  • 3 odpowiedzi
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 1 259
      Przeczytałem i zaakceptowałem zasady stakingu. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Nie wiem zbytnio czego oczekujesz robiąc ten wątek... ale spróbuje Ci podpowiedzieć w miarę obiektywnie.
      Po pierwsze nie podoba mi się załatwianie tego publicznie.
      Uważasz, że inwestorzy są wobec Ciebie nie fair, ok to załatw to rozmawiając z nimi. Teoretycznie nie musisz kończyć przed czasem, ani też nie musiałeś schodzić ze stawek jak to zrobiłeś w połowie stejka.
      Wg mnie to tobie bardziej opłaca się zakończyć ten staking, nie masz udziałów, więc grając dalej w pierwszej kolejności odrabiasz nie swoje $$$ ( ty dopiero zarabiasz powyżej 2k$).
      Nie znam twego skila, więc nie będę sie wypowiadał w tej kwesti. Publiczna analiza twojej gry przez jerryfci była wobec Ciebie nie fair... powinno być to załatwione priv, a jak coś to później miał on prawo wystawić Ci feedback.
      Widziałem twój railing było tam dużo spamu i prywatne brudy to akurat wg mnie było mało profesjonalne i stawiało Cię w złym świetle.

Pozdro
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      na forum od: 08.11.2010 Posty: 2 010
      Przeniosłem do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam
    • PrezesAlfa
      PrezesAlfa
      Brąz
      na forum od: 14.07.2010 Posty: 206
      [quote]Napisane przez macaco2
      Przeczytałem i zaakceptowałem zasady stakingu. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Nie wiem zbytnio czego oczekujesz robiąc ten wątek... ale spróbuje Ci podpowiedzieć w miarę obiektywnie.
      Po pierwsze nie podoba mi się załatwianie tego publicznie.
      Uważasz, że inwestorzy są wobec Ciebie nie fair, ok to załatw to rozmawiając z nimi. Teoretycznie nie musisz kończyć przed czasem, ani też nie musiałeś schodzić ze stawek jak to zrobiłeś w połowie stejka.
      Wg mnie to tobie bardziej opłaca się zakończyć ten staking, nie masz udziałów, więc grając dalej w pierwszej kolejności odrabiasz nie swoje $$$ ( ty dopiero zarabiasz powyżej 2k$).
      Nie znam twego skila, więc nie będę sie wypowiadał w tej kwesti. Publiczna analiza twojej gry przez jerryfci była wobec Ciebie nie fair... powinno być to załatwione priv, a jak coś to później miał on prawo wystawić Ci feedback.
      Widziałem twój railing było tam dużo spamu i prywatne brudy to akurat wg mnie było mało profesjonalne i stawiało Cię w złym świetle.

Pozdro[/quo.
      ?