[NL2-NL16] KQ sss nl10

• arczicoder
      arczicoder
      Brąz
      na forum od: 06.02.2008 Posty: 11

Zgodnie ze stragedia sss na preflopie powinienem podbic o 4+2 blindów, ale bałem się, że nie wejdą. (kilka razy wcześniej podbiłem zgodnie ze stragedią i zmarnowałem zawaliste karty, same blindy zgarnalem :( ).

Na flopie teraz widze, ze zamiast od razu 2/3 puli cackalem sie dalej z tym 0.2$...

Potem, gdy chcialem wejsc zgodnie z sss pomyliłem 2/3 z 1/3 i zwalilem sprawe chyba :)
      Bo jak na amatora przystalo otworzylem 4 stoly i gdy na 3 dostalem niezle karty zaczalem sie gubic. Nauczka jest.

Tylko rivera chyba zagralem prawidlowo. Mniej niz 1,5 puli, wiec all-in.

Troche szczescia i pierwsza "wieksza" wygrana ;)
      Jakies inne bledy albo sugestie?
  • 9 odpowiedzi
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Witaj - bardzo się cieszę, że zaczynasz wrzucać ręce na forum - a teraz zabieramy się za Twoją grę :)

Jeśli mogę cokolwiek powiedzieć ( a ty chyba już o tym wiesz ), to Twoje SSS wymaga jeszcze trochę dopracowania :) - ręka zagrana bez jakichkolwiek zasad.

Śledząc rozdanie od początu powinieneś przy raisie o 0,20 spasować. Na tym limicie takie mini bety traktujemy poważnie i gramy 100% SSS

Jeśli jednak już zagrałeś, to flop wychodzi dla Ciebie bardzo korzystny i powinieneś stworzyć sobie sytuację do wejścia all-in. Zagrać 2/3 puli i w wypadku podbicia wejść all-in. Na riverze oczywiście nie 0,50$ a all-in.

Bo jak na amatora przystalo otworzylem 4 stoly i gdy na 3 dostalem niezle karty zaczalem sie gubic. Nauczka jest.

Graj najpierw 1 lub 2 stoły abyś spokojnie mógł pomyśleć nad rozdaniem, tylko w ten sposób nauczysz się i opanujesz zasady
    • Gurtek
      Gurtek
      Brąz
      na forum od: 19.12.2007 Posty: 141
      Nigdy nie zwalniaj kart z tabeli SHC!!!
      A KQ to najsłabsza z kart z tabeli więc i mniej oponentów tym lepiej.

A właściwie to kto podbijał do 20c??? Przy dwóch jest przeb.($0,20)
    • arczicoder
      arczicoder
      Brąz
      Śledząc rozdanie od początu powinieneś przy raisie o 0,20 spasować. Na tym limicie takie mini bety traktujemy poważnie i gramy 100% SSS
      kurde, nie wiem czy dobrze rozumiem - ja podbilem na preflopie, powinienem byl spasowac?
      zgodnie z sss powinienem podbic o 0,6 czy zle to interpretuje?
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      KQ w SHC jest oznaczone jako "raise" co oznacza,że jeśli:
      Nikt przed wami nie podbił - Podbijacie
      Przed wami było dokładnie tylko jedno przebicie - Odkładacie karty
      a przed Tobą było podbicie o 0,20

Przeczytaj proszę jeszcze raz dokładnie artykuły
    • Gurtek
      Gurtek
      Brąz
      na forum od: 19.12.2007 Posty: 141
      Chyba jednak podbijał Arczicoder :P
    • arczicoder
      arczicoder
      Brąz
      tak, podbijalem :P
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      Nie no kochani, arczicoder był na BB(0,10$) i yahding1970 podbił jeszcze o 0,20, FastMike1970 go sprawdził i arczicoder podbił o 0,20 co dawało 0,30 total a nie powinien tego robić tylko w przypadku podbicia yahding1970 spasować ręke
    • arczicoder
      arczicoder
      Brąz
      ok, w kazdym razie wiem, gdzie leza bledy, wiec dzieki za pomoc

idzie coraz lepiej =)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Wpadnij arczicoder na treningi tam bardzo szybko mozna zweryfikowac swoja gre z moja i zobaczyc czy gramy tak samo.

Oczywisice Mooris dobrze opisal sytuacje przebijales miniraisem innego podbicia :( :( :( tak nie gramy.

Spoko roznica miedzy toba a wieloma zawodnikami jest taka ze ty wrzucasz rece na forum i masz szanse wylapac bledy!!

Pzdr!!