Challenge SNG $1 180 osób

• Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      na forum od: 10.09.2014 Posty: 22
      Chciałbym zostać pokerowym mistrzem, a nie tylko zwykłym przesuwaczem i pomyślałem że to dobry pomysł, aby zrobić sobie taki mały challenge. Planuje rozegrać min. 120 sitów za $1 na 180 osób, przez 30 dni - wychodzą min 4 dziennie. Nigdy nie próbowałem grać wciąż tego samego tylko latam po stawkach, dlatego koniec z tym. Mam 40 buyinów (może troche mało, ale nadrobię skilem :badteeth: )

Mam nadzieje, że mi się uda konsekwentnie każdego dnia realizować plan (bo to akurat jest u mnie największe wyzwanie). Na początek wybrałem coś w czym czuje się najlepiej. Co sądzicie? Dobry plan? Będzie ktoś kibicował? :badteeth:
  • 4 odpowiedzi
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      na forum od: 16.07.2009 Posty: 336
      4 dziennie ? 4 na godzinę jeszcze pojmuje ale 4 dziennie nie potrafię
      A tak na serio grasz jeden stolik?
      Od kiedy grasz
      mała rada nigdy nie licz 30 dni w miesiącu bo się nie da
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez Sebsn122
      4 dziennie ? 4 na godzinę jeszcze pojmuje ale 4 dziennie nie potrafię
      A tak na serio grasz jeden stolik?
      Od kiedy grasz
      mała rada nigdy nie licz 30 dni w miesiącu bo się nie da
      Nie no może trochę źle napisałem.. 4 dziennie, odpalam 4 na raz, jak szybko odpadnę rejestruje się do kolejnych przez max. 2h.
      Muszę wziąć pod uwagę to że pracuje od 6 do 14, do tego mam inne obowiązki i 6h to max jaki mogę przeznaczyć na grę.
      Nie grinduje 12 stolików na raz, ale też nie gram jednego. Nie jestem jakimś tam super graczem, dopiero chce nim być :D Gram z przerwami jakiś czas, nie jestem w stanie określić, bo już za dzieciaka grałem na 1gr w holdema. Mam zamiar dopiero ostro wziąć się za gre :D

Czemu się nie da 30 dni? Trzeba robić przerwy?
    • cARALooH
      cARALooH
      Brąz
      na forum od: 28.10.2007 Posty: 430
      No to wybrales idealnac odmiane jak na start :yaoming :
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez cARALooH
      No to wybrales idealnac odmiane jak na start :yaoming :
      Też tak myślę, zwłaszcza że dobrze mi idzie w tych formułach z blindami po 15min.