Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Polsko Ukraińska Wojna!

• Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      na forum od: 10.09.2014 Posty: 22
      Powiem wam, że Ukraińce gorsze zakapiory niż Ruskie na stolikach pokerowych. Walczyłem ze 2h z nimi

3 vs 1

Obroniłem honor Polski :challenge

W sumie to nawet rzekłbym że sobie pomagali troche.. No ale coż, nie ma cwaniaka na Warszawiaka :truestory:
  • 5 odpowiedzi
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Co masz na myśli pisząc, że sobie pomagali?
      Zgłoś, to może do supportu.

P.S graty :fdrink
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Takie rzeczy się po prostu czuje, grali wobec siebie bardzo pasywnie. Nie zgłoszę, jak to niby udowodnię? Jak się trafi 3 Polaków na 1 Ruska to też ktoś może powiedzieć, że sobie pomagali. Wole poświęcić energie na chełpienie się sukcesem :s_biggrin:
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Takie sprawy akurat p* bardzo łątwo weryfikuję.
      Jeżeli napiszesz, że podejrzewasz, że mogli grać vs Ciebie, ponieważ byli pasywnie wobec siebie, inaczej niż wcześniej, to p* prześledzie ich historie gier. I jeżeli stwierdzą, że rzeczywiście tak było to może, nawet jakieś siano ekstra dostaniesz, za grę w nieuczciwym spocie :badteeth:

P* poważnie traktuję takie incydenty.
      Uważam, że w pokerze nie ma większego chamstwa niż gra w kilku przeciw jednemu, i powinno się takie sprawy zgłaszać.
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      [quote][i]jeżeli stwierdzą, że rzeczywiście tak było to może, nawet jakieś siano ekstra dostaniesz, za grę w nieuczciwym spocie :badteeth: [/quote]Nie dadzą bo przecież wygrałem :D
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Dobra robota, dopiero co był ship, a teraz kolejny. :sdrink